Zapomněla jsem naočkovat psa

13.2.21 10:17

Zapomela jsem naockovat psa

Ahoj maminky hrozne moc se omlouvam meli jsme v rodine problemy a zapomela jsem naockovat psa bohuzel jsem dnes koukla do prukazu a mela byt ockovana uz v breznu minuly rok myslite ze mi ji naockuje pan veterinar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2077
13.2.21 10:24
@NellinkaNella píše:
Ahoj maminky hrozne moc se omlouvam meli jsme v rodine problemy a zapomela jsem naockovat psa bohuzel jsem dnes koukla do prukazu a mela byt ockovana uz v breznu minuly rok myslite ze mi ji naockuje pan veterinar?

No naočkuje, proč by nenaočkoval. A záleží na tom co v očkování bude, pokud více než vzteklina tak pak přeočkovat po měsíci. Čip snad máte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
13.2.21 10:30

Naockuje, jen bude muset po nějakém čase ještě na přeockování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2801
13.2.21 10:48

Naočkuje, proč by ne. Dostaneš trochu kázání a za nějakou dobu přijdete na přeočkování. Doporučuju upomínku do mobilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15534
13.2.21 10:48

Ano, přeočkuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3863
13.2.21 10:50

Přeočkuje ho. Já jdu zase na přeočkování kocourka. Stane se, že zapomenete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 11:25

@topazio dekuji moc ja si to neuvedomila a mela jsem strach zda dostanu pokutu nebo ne kamaradka rikala ze to pry pokutuji kdyz se neprijde vcas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
13.2.21 11:29

Mela jsem u psa dva roky propadlou vzteklinu a nikdo nic neresil ;) a ani nepreockovavali

Příspěvek upraven 13.02.21 v 11:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20453
13.2.21 11:30
@NellinkaNella píše:
@topazio dekuji moc ja si to neuvedomila a mela jsem strach zda dostanu pokutu nebo ne kamaradka rikala ze to pry pokutuji kdyz se neprijde vcas

veterinář nepokuje to kamarádka mele blbosti, jde o to co jsi prošvihla něco se nemusí očkovat každý rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52842
13.2.21 11:38

@NellinkaNella záleží o jaké očkování jde. Povinná je jen vzteklina ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 11:57
@NellinkaNella píše:
@topazio dekuji moc ja si to neuvedomila a mela jsem strach zda dostanu pokutu nebo ne kamaradka rikala ze to pry pokutuji kdyz se neprijde vcas

Pokutu nedostanete, ale aby bylo očkováni platné, tak ho musí veterinář zaznačit do pet passu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10460
13.2.21 12:05
@NellinkaNella píše:

Naočkuje, budˇv klidu. Záleží co máš propadlého, budeš muset možná za měsíc na přeočkování. Stane se. Já teď taky zapomněla, sice jen o měsíc ale taky jsem z toho měla blbej pocit :mrgreen: Ještě se to ale vešlo do limitu a na přeočkování jsme už nemuseli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
13.2.21 12:35

Psociálku na tebe! :D
Ne sranda, zavolej si na veterinu a prostě co nejdřív nech očkovat. Tady stejně nic lepšího nevymyslíš. Určitě nejsi jediná, která zapomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
13.2.21 12:46

Jsme jenom lidi, stane se… Veterinář té určitě pokutovat nebude :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3028
13.2.21 16:01

Stane se, taky jsem zapomněla, jen pokýval hlavou, že jo, a naočkoval :mavam: