Zapomenutá 1. pilulka v 1. týdnu

5.8.20 08:40

zapomenutá 1. Pilulka v 1. Týdnu

Dobrý den, zapomněla jsem užít 1. Pilulkou po týdenní pauze. Měla jsem si ji vzít kolem 20:00 v pátek ale vzala jsem si ji až v sobotu 7:30 ráno. Nepřekročila jsem tedy 12 hodin. Platí to i u 1. Pilulky? V týdenní pauze jsem měla pohlavní styk. Jsem chráněna? Děkuji moc za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1079
5.8.20 09:05

HA jsem brala 7 let a za tu dobu jsem zapomněla nesčetněkrát. Rekord dokonce byly 2 za sebou nevzaté pilulky, kdy jsem prostě odjela na víkend bez nich. Nikdy jsem neotěhotněla. Samozřejmě to nikomu nedávám jako recept, jen zkušenost.
Pokud sis pilulku vzala do 12h od zapomenutí, tak bys chráněná být měla. Ale pokud se i přesto bojíš a těhotenství by bylo hodně velký průšvih, používej teď cca 14 dní i kondom. Toho sexu v pauze bych se nebála. I kdyby ta zapomenutá pilulka teď spustila ovulaci, tak nějakou dobu trvá než se vajíčko uvolní a to budou ty spermie z toho inkriminovaného styku dávno kaput :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 09:07

@vedma007 Na sex teď nemám ani pomyšlení, to mě teď netrápí :D jde mi spíše od ten styk v té pauze. Ale stihla jsem to do 12 hodin tak by to mělo být v pohodě :) potřebovala jsem se jenom ujistit. Stalo se mi to poprvé :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
5.8.20 11:19

Pokud to nepřesáhlo 12 hodin, vše by mělo byt ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 11:46

@Eliscka snad ano :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie