Pověra - zapomenutá kytice doma před obřadem, do roka rozvod

Anonymní
14.2.20 12:52

Zapomenutá kytice doma před obřadem, do roka rozvod-pověra?

Ahoj :D.. Chtěla jsem se zeptat, zda jste některá zapomněla doma kytici když jste jeli na obřad? :zed: Já ju bohužel v tom spěchu zapomněla doma na chodbě. Jela jsem s mamkou a sestrou (svědkyně) no a asi 1km od bytu jsem si uvědomila že nemám kytku, tak jsme to otočili a jeli pro ní, jenže mamka hned začala plašit, že to je v pr..li že to znamená, že se do roka rozvedeme, že takhle to měla s bývalým manželem, že zapomněla kytku a do roka byl rozvod. V tu chvíli jsem byla fakt smutná a říkala jsem si zda to má teda cenu si ho brát když se do roka rozvedeme. :lol: Všichni už tam na nás čekali ale nikomu jsme to neřekli. Ale samozřejmě jsme se vzali, budeme manželé 8m. Je to pověra teda nebo ne? Nikde jsem o tom nic nenašla. Děkuji. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3313
14.2.20 12:55

8o Jako fakt se něčím takovým zabýváš? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15133
14.2.20 12:58

To se jako ptáš jestli máš za 4 měsíce podat žádost o rozvod nebo co? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 13:00

Opravdu se na takovou pitomost ptá dospělý člověk, co má volební právo? :woman_facepalming:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 13:01

Zeptej se těch, co se rozvedly, jestli si zapomněly kytku nebo ne a vyjde ti výsledek pravděpodobnosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 13:02
@PanenkovaMakova píše:
Opravdu se na takovou pitomost ptá dospělý člověk, co má volební právo? :woman_facepalming:

A může mít volební právo někdo, kdo nepozná zábavnou diskuzi a nevyčte nadsázku? Máš pocit, že zakladatelka pláče, že už se bude brzy rozvádět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 13:04
@Kfětoslava píše:
A může mít volební právo někdo, kdo nepozná zábavnou diskuzi a nevyčte nadsázku? Máš pocit, že zakladatelka pláče, že už se bude brzy rozvádět?
@Kfětoslava píše:

Ironický dotaz vypadá jinak :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 13:04
@PanenkovaMakova píše:
Ironický dotaz vypadá jinak :zed:

Co má ironie společného s nadsázkou? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 13:05

No já ti nevím, já dodržela všechny tradice, květinu jsem nezapomněla a svatba byla krásná. Nic se nepokazilo a vdávala jsem se zamilovaná. Od svatby je to skoro tři roky a dnes jsem rozvedená.. asi bych si měla ten svatební den pořádně přehrát v hlavě a třeba najdu něco, na co bych ten rozvod mohla svést. :think:

Ale ne, teď k tobě zakladatelko.. užívej si „novomanželský život“ :kytka:

Příspěvek upraven 14.02.20 v 13:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1531
14.2.20 13:06

Znamej kytku zapomnel a tak pro ni bezel 2 bloky :mrgreen: brali se stejne jako ja v roce 2011. No, jsou porad spolu, na rozdíl od nás :lol: a to my meli kytku s sebou, i když fakt hnusnou :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 13:06
@Mentalist píše:
No já ti nevím, já dodržela všechny tradice, květinu jsem nezapomněla a svatba byla krásná. Nic se nepokazilo a vdávala jsem se zamilovaná. Od svatby je to skoro tři roky a dnes jsem rozvedená.. asi bych si měla ten svatební den pořádně přehrát v hlavě a třeba najdu něco, na co bych se rozvod mohla svést. :think:Ale ne, teď k tobě zakladatelko.. užívej si „novomanželský život“ :kytka:

Ještě se říkalo, že modré šaty nepřinesou štěstí ale rozvod, to teda říkala moje máti, co se vdávala v modré a rozvedla se. Nemělas modré šaty? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 13:07

Já jsem kytici nezapomněla, na svatbě se nic nepřihodilo. Je to pět měsíců a kdybych mohla, tak už jsem rozvedená. Takže asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
14.2.20 13:08
@Anonymní píše:
Já jsem kytici nezapomněla, na svatbě se nic nepřihodilo. Je to pět měsíců a kdybych mohla, tak už jsem rozvedená. Takže asi tak.

Jsi vdaná teprve 5 měsíců? Co se stalo za tak krátkou dobu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18490
14.2.20 13:08
@Kfětoslava píše:
Ještě se říkalo, že modré šaty nepřinesou štěstí ale rozvod, to teda říkala moje máti, co se vdávala v modré a rozvedla se. Nemělas modré šaty? :)

modré prý přinesou modřiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15716
14.2.20 13:09

Kámoška ji zapomněla a je vdaná 20 let. A šťastně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama