Zapomenutá pilulka HA a pilulka po

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 15:42
Zapomenutá pilulka HA a pilulka po

Ahoj, udělala jsem chybu v užívání HA, beru uz 4 roky Leverette a až včera poprvé jsem zapomnela pilulkou. Bylo to od prvního dne menses 8. den cyklu, tedy na začátku nového platicka. Bohužel jsem to zjistila az následující den (dnes,) kdy jsem si vzala dva najednou. Bohužel jeste predtim proběhl rano sex, sice prerusovane, ale na to se nespoleham. Sla jsem do lékárny, kde mi magistra rekla, ze osobně by si pilulku “po” nebrala, že na ovulaci je brzy a po letech bráni HA ta jedna tableta není taková tragédie, nicméně jsem se bala a koupila si pro jistotu tabletu. Jsem rok před stanicemi a těhotenství nepřipadá v úvahu. Prý je prášek spolehlivější i tím, ze beru antikoncepci se stejnou účinnou látkou. Takze jsem to snad zachránila, ale zajímalo by me, jak jste snášely případne vedlejší účinky tehle tabletek poslední záchrany, případně zabrala? :) myslíte ze jsem postupovala správně? Jak se mi tohle jeste nikdy nestalo, tak se opravdu bojim, ve všední den bych volala k doktorce, ale bohužel, sobota. V každé lékárně taky rikaji neco jineho. Myslíte, ze nejaka “šance” otěhotnět zustala? Na kontrolu uz jsem se objednala na konec prosince, ale to me asi nervy sežerou. Děkuji :roll:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 18:31

Já před třemi týdny musela polknout postinor, neberu HA, za 19 let sexu se poprvé protrhl kondom (nikdy bych tomu nevěřila, kdybych neviděla :roll: ). Vedlejší účinky po 2 týdnech. Jsem osypaná pupínky všude možně, nejvíc samozřejmě obličej. Jiné vedlejší účinky jsem neměla.
Postupovala bych asi jako ty, i kdybych brala HA. Každopádně když zabrala pilule mně přesně v půlce cyklu, tak myslím, že tobě těhotenství vůbec nehrozí.
Těhotná nejsem. I menses jsem dostala přesně, kdy jsem měla.

Raději anonym. Třeba Z.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 14:15
@Anonymní píše:
Já před třemi týdny musela polknout postinor, neberu HA, za 19 let sexu se poprvé protrhl kondom (nikdy bych tomu nevěřila, kdybych neviděla :roll: ). Vedlejší účinky po 2 týdnech. Jsem osypaná pupínky všude možně, nejvíc samozřejmě obličej. Jiné vedlejší účinky jsem neměla.
Postupovala bych asi jako ty, i kdybych brala HA. Každopádně když zabrala pilule mně přesně v půlce cyklu, tak myslím, že tobě těhotenství vůbec nehrozí.
Těhotná nejsem. I menses jsem dostala přesně, kdy jsem měla.Raději anonym. Třeba Z.

Moc dekuju, s tehotenstvim se tedy snad stresovat nemusím :D nepocituji žádné vedlejší účinky, snad jen me trochu bolela hlava, ale jinak v pohode. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 15:09

Těhotenství fakt ne. Jako ten osmý den je podle mě skoro nulová možnost, navíc když bereš HA a k tomu přerušovaná soulož.
Já studovala různé ty negativní účinky na všech možných fórech a jsou ženy, které nemají žádné. Já i to akné přežiju. :-)

Z.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 23:27
@Anonymní píše:
Těhotenství fakt ne. Jako ten osmý den je podle mě skoro nulová možnost, navíc když bereš HA a k tomu přerušovaná soulož.
Já studovala různé ty negativní účinky na všech možných fórech a jsou ženy, které nemají žádné. Já i to akné přežiju. :-)Z.

Js teda uz začínám pozorovat brutálně mastnou pleť, ale to me trápí minimálně :mrgreen: za chvíli to bude zas dobry, přinejhorším s dalším cyklem :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 18:15
Prosim o radu

Ahoj holky, dneska jsem si vzala pilulku po a to ellaone. A ted me zajima jestli si muzu vzit vecer mou antikoncepci pani v lekarne mi rikala ze muzu ale v letacku pisi ze bych nemela v ten den kd jsem si pilulku po vzala. Proto bych potrebovala poradit ? Moc vam dekuji za rady.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 30.12.18 18:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dneska jsem si vzala pilulku po a to ellaone. A ted me zajima jestli si muzu vzit vecer mou antikoncepci pani v lekarne mi rikala ze muzu ale v letacku pisi ze bych nemela v ten den kd jsem si pilulku po vzala. Proto bych potrebovala poradit ? Moc vam dekuji za rady.
Řídila bych se letakem. Tak si tu svou vezmi třeba zítra ráno? Btw.nic mi do toho není, tak mě klidně pošli někam :mrgreen: ale… Proč sis brala tu ellaone? Když jsi udělala chybu v užívání, měla ses radši řídit letakem? Nez do sebe cpát takovou mňamku? Nebo ses zapomněla po chybě chránit jinak?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 18:50

@Kamkam ahoj, presne ta druha moznost. Bohuzel jsem vynechala jeden den antikoncepce v zacatku platicka a nez jsem si toho vsimla tak byl sec zejo. Takze jsem radeji sla do lekarny. Kdyby nahodou.. . no zitra si klidne vzit muzu ale zase abych nebyla nak preantikonvepcovana :lol: kdyz bych si mela vzit zase vecer prasek no :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 18:52

@Kamkam a hlavne v mem letacku k antikoncepci bylo ze prasek musim sniat do 12 hodin aby se nesnizila ucinost a ja si toho vsimla az druhy den vecer ted po 12 hodinach no :( :? :*

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 30.12.18 20:17
@Anonymní píše:
@Kamkam ahoj, presne ta druha moznost. Bohuzel jsem vynechala jeden den antikoncepce v zacatku platicka a nez jsem si toho vsimla tak byl sec zejo. Takze jsem radeji sla do lekarny. Kdyby nahodou.. . no zitra si klidne vzit muzu ale zase abych nebyla nak preantikonvepcovana :lol: kdyz bych si mela vzit zase vecer prasek no :?
:mrgreen: preantikoncepcovana :mrgreen: no ale jo… Pak budeš brát normálně, klesne ti to a bac… Ale to snad ne. :lol: já bych fakt jela podle letáku… Tak nepíšou to tam pro srandu králíkům, že jo… Vzala bych si ho brzo ráno a ten večerní co nejpozději… k půlnočnímu pripitku :palec: :mrgreen: nebo bych si ho vzala dneska, ale taky co nejpozději, prostě aby mezi mezi tou pilulkou PO a mým práškem co největší rozestup :think:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 21:40

@Kamkam moc ti děkuji za tvé rady :mavam:

Váš příspěvek
Reklama