Zapomenuté pilulky HA v prvním týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnonymGirls
Povídálka 15 příspěvků 26.08.18 07:23
Zapomenute pilulky HA v prvním týdnu

Zdravím, chtěla bych se zeptat. S přítelem jsem měla pohlavní styk s tím že ejakuloval přimo do mě. A bylo to několikrát v tomto měsíci. Beru HA už 8 let. V prvním týdnu, když jsem začala brát nové platicko jsem zapomněla užít celkem 3× pilulky.( I poté jsme se nijak nechránily). Za těch 8 let se mi stalo, že jsem zapomněla užít jednu- dvě pilulky, ale to jsem měla s přítelem sex s kondomem. S přítelem jsme rozhodnuty, že doberu to, co mám(do příští středy) a vysadím HA, a necháme tomu volný průběh. Za týden by se měla dostavit menstrauce. V posledních dnech je mi nic moc. Pocit na zvracení a nechuť k jídlu. A bolest zad v dolní části. Chci se zeptat, zda je možné ze bych byla těhotná? nebo je nějaká pravděpodobnost? Děkuji za odpověď.

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 26.08.18 07:49

@AnonymGirls prosím tě… proč píšeš jeden dotaz pořád dokola? Já to nemůžu pochopit. Holky ti včera odpovídaly. Co ještě chceš?

Janiiska
Závislačka 3904 příspěvků 26.08.18 07:52

@AnonymGirls když si měla sex s kondomem,tak si zapomněla uzit jednu dvě pilulky za 8let,a co to stříká do tebe,tak si zapomněla užít 3 během týdne,zajímavé :think:
Těhotná být můžeš,ale taky nemusíš.V době očekávané ms si udělej těhotenský test.

ka2ka
Extra třída :D 13452 příspěvků 26.08.18 09:05
@Čičorečka píše:
@AnonymGirls prosím tě… proč píšeš jeden dotaz pořád dokola? Já to nemůžu pochopit. Holky ti včera odpovídaly. Co ještě chceš?

to už je asi po čtvrté

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >