Zapomenuté pilulky HA v prvním týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnonymGirls
Povídálka 11 příspěvků 26.08.18 07:23
Zapomenute pilulky HA v prvním týdnu

Zdravím, chtěla bych se zeptat. S přítelem jsem měla pohlavní styk s tím že ejakuloval přimo do mě. A bylo to několikrát v tomto měsíci. Beru HA už 8 let. V prvním týdnu, když jsem začala brát nové platicko jsem zapomněla užít celkem 3× pilulky.( I poté jsme se nijak nechránily). Za těch 8 let se mi stalo, že jsem zapomněla užít jednu- dvě pilulky, ale to jsem měla s přítelem sex s kondomem. S přítelem jsme rozhodnuty, že doberu to, co mám(do příští středy) a vysadím HA, a necháme tomu volný průběh. Za týden by se měla dostavit menstrauce. V posledních dnech je mi nic moc. Pocit na zvracení a nechuť k jídlu. A bolest zad v dolní části. Chci se zeptat, zda je možné ze bych byla těhotná? nebo je nějaká pravděpodobnost? Děkuji za odpověď.

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 07:49

@AnonymGirls prosím tě… proč píšeš jeden dotaz pořád dokola? Já to nemůžu pochopit. Holky ti včera odpovídaly. Co ještě chceš?

Janiiska
Závislačka 3880 příspěvků 26.08.18 07:52

@AnonymGirls když si měla sex s kondomem,tak si zapomněla uzit jednu dvě pilulky za 8let,a co to stříká do tebe,tak si zapomněla užít 3 během týdne,zajímavé :think:
Těhotná být můžeš,ale taky nemusíš.V době očekávané ms si udělej těhotenský test.

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 09:05
@Čičorečka píše:
@AnonymGirls prosím tě… proč píšeš jeden dotaz pořád dokola? Já to nemůžu pochopit. Holky ti včera odpovídaly. Co ještě chceš?

to už je asi po čtvrté

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >