Zapomenutí antikoncepce a následný sex

35
10.2.14 04:54

zapomenutí antikoncepce a nasledny sex

Ahoj holky prosím vás včera jsem si zapomněla vzít antikoncepci (3 pilulka po menstruaci) a zároveň jsme měli s přítelem včera sex :( můžu otěhotnět? co mám ted dělat? na to že jsem si zapomněla vzít prášek jsem přišla až dnes ráno :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
498
10.2.14 05:45

Zavolej hned rano na gyndu! At muzes pripadne nechteni resit hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
10.2.14 06:35

Dej si tabletku ted rano. Jak dlouho jsi mela menstruaci? Jestli standartne 5dní tak jsi byla teprve 8DC a to by jsi musela mít ovulaci hodně brzo. Ale náhoda je blbec. Spermie si pockaji ovu dojde driv a je to hned, tak pokud chces mit jistotu, tak si nech napsat postinor. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6078
10.2.14 07:06

Neplas, v pribalovem letaku je psany, ze do 24 hodin zapomenuta tableta nevadi. Vem si dve a hotovo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
10.2.14 07:13

Nekde myslim uvadeji „toleranci“ jen 12 hodin…nebo ruzne v zavislosti od toho, ktery tyden to je. Precti letak a budes moudrejsi. Pokud nechces nest riziko, zajdi si pro Postinor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4214
10.2.14 07:56

Existuje po sexu postinor.Nebo jak radí holky vem si ji tu tabletku z antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
10.2.14 08:35

Tolerance je 12 hodin… Zapomenutí v prvním týdnu samozřejmě vadí, tím sexem jste to pohnojili. Týden chránit jinak a pokud by dítě opravdu vadilo, marš pro postinor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
10.2.14 08:36
@eneerka píše:
Dej si tabletku ted rano. Jak dlouho jsi mela menstruaci? Jestli standartne 5dní tak jsi byla teprve 8DC a to by jsi musela mít ovulaci hodně brzo. Ale náhoda je blbec. Spermie si pockaji ovu dojde driv a je to hned, tak pokud chces mit jistotu, tak si nech napsat postinor. :)

8DC? Ovulace? Další taková, která nemá tušení, jak HA funguje a radí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
10.2.14 08:42

Já jsem kolikrát večer zapomněla a brala až druhý den, třeba i odpoledne a uplně v klidu…každopádně jsem pak zapomněla i třeba tři dny :think: a teď vedle mě cucá plyšáka čtyřměsíční chlapák :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4214
10.2.14 09:50

@nunik tři dny zapomnět vzít antiko? 8o No, když člověk opravdu ještě dítko nechce, tak se chová zodpovědně a antiko si vezme.Jak má člověk dítě tak má víc starostí a může se potom stát, že když má víct starostí tak opět může zapomenout a další dítě je na světě :) to by měli lidi dětí :)
Ve chvíli kdy si máš vzít prášek začne dítko plakat, něco potřebuje a hned jsou myšlenky na dítěti a ne na nějakých prášcích. to se ti ještě může stát hodněkrát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
11.2.14 14:32

Tolerance je skutečně 12 hodin, postinor se myslím může užít až do tří dnů od nechráněného styku, takže bych volila jistotu a šla si pro něj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.3.14 08:43

Ahoj, mám podobný problém. Ve středu jsem měla s přítelem nechráněný sex. Ve čtvrtek jsem si prášek normálně vzala, ale v pátek jsem zapomněla a zjistila jsem to až v sobotu v době kdy si prášek normálně brávám. Před sexem jsme prášky normálně brala a od středy jsem už sex neměla. Nejspíš těhotná nebudu, ale chtěla bych to slyšet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6078
2.3.14 08:49

Nejsi tehotna :mrgreen: pokud sis v sobotu vzala dva. Lidi, vy nectete příbalové letáky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.3.14 08:58

Ano v sobotu jsem si vzala dva. Díky za reakci. Horší by asi bylo kdybych si ten prášek nevzala hned po tom sexu..ale ob den je to v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
2.3.14 09:19
@lucinelk píše:
Ano v sobotu jsem si vzala dva. Díky za reakci. Horší by asi bylo kdybych si ten prášek nevzala hned po tom sexu..ale ob den je to v pohodě

Ne na tom nezáleží… záleží, který týden braní to je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat