Zapomenutí antikoncepce v prvním týdnu

Anonymní
1.9.11 16:14

Dobrý den, přítelkyně měla po 7 denní pauze začít brát antikoncepci, avšak nestihla si pro ni zajít do lékárny, tudíž si ji vyzvedla nadruhý den v 8 ráno. Vlezla se do požadovaných 12 hodin, tudíž by to mohlo být v pořádku. Avšak dnes jsme měli nechráněný sex. Je možné riziko otěhotnění? Děkuji za radu, mám strach

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7320
1.9.11 16:44

Riziko je. Měli byste se chránit ještě jinak. Netuším jak dlouho, ale já bych si dala pozor aspoň týden, dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7711
1.9.11 17:03

jee a to jste nemohly spermíky poslat někam jinam než do ní?? jako ani při braní HA to není dobrej nápad!!!
Už mě štvou tyhle dotazy tenhle web se jmenuje EMIMINO..a jsou tu ženy co se snaží otěhotnět a opravdu nepotřebují řešit další nechtěné otěhotnění..(omlouvám se pokud někoho z místních dam naštvu ale můj názor je můj názor) A druhá věc všude o tomto tématu jsou odborné články kde se dočtete že po normální MS nemůžete otěhotnět aj..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.11 17:18

No, ale tohle není normální MS, já myslím, že malé riziko tam je. Jinak já nechtěně otěhotněla PRÁVĚ po normal. MS.
A myslela jsem, že je to server o těhotenství a o všem okolo, a nejen o tom. Oprav mě, jesli se pletu… :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
1.9.11 17:21
barbara21 píše:
jee a to jste nemohly spermíky poslat někam jinam než do ní?? jako ani při braní HA to není dobrej nápad!!!
Už mě štvou tyhle dotazy tenhle web se jmenuje EMIMINO..a jsou tu ženy co se snaží otěhotnět a opravdu nepotřebují řešit další nechtěné otěhotnění..(omlouvám se pokud někoho z místních dam naštvu ale můj názor je můj názor) A druhá věc všude o tomto tématu jsou odborné články kde se dočtete že po normální MS nemůžete otěhotnět aj..

No, tak to ale především není web jenom o mimčách, ale také o antiko a jiných tématech. Takže si myslím, že dotaz je na místě! To by taky ty, co se snaží otěhotnět mohlo pohoršovat, že někdo používá antiko! :nevim: A mimochodem - odborné články jsou úplně na všechno, to by se tady nemuselo řešit nic :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.11 18:36

ale je fakt že stačí si přečíst návod :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7320
1.9.11 20:38
Anonymní píše:
ale je fakt že stačí si přečíst návod :roll:

To ale vždycky, že jo :-) Je tam totiž všechno :wink: Potom by byly zbytečné i diskuze o rizicích jako trombóza a embolie - taky v každém příbaláku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
1.9.11 20:45

Takže myslíte že by to mělo být v pořádku? V brožuře se píše, že pokud prášek osoba sní do 12 hodin, vše by mělo proběhnout v pořádku a účinek prášku by měl být pořád stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
1.9.11 20:53

Myslím, že to úplně v pořádku není. Platíčko se má začít brát přesně po 7-denní pauze a pokud jsem to pochopila dobře, vzala si až druhý den (sice ráno, ale o den déle). Asi bych si zašla k doktorovi a poradila se s ním, jaké je riziko (pro váš klid). Nejspíš hodně malé, ale vždycky nějaké je. Ať to dopadne pro vás dobře :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
1.9.11 21:24

Ano vzala si jej o 10 hodin později než měla, takže radíte, zajít raději ke gynekologovi ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
2.9.11 12:48

A myslíte, že je tam velké riziko, když přítelkyně užívá antikoncepci pravidelně 4 roky? nebo opravdu raději máme zajít ke gynekologovi ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
2.9.11 15:25

Já nevím :-) Kdybych to byla já - zeptala bych se ho na to. Třeba jen po telefonu, však doktor už bude vědět, jestli je to velké riziko nebo ne. Riziko je vždycky všude - buď malé nebo velké :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.9.11 15:33
Pomka píše:
Já nevím :-) Kdybych to byla já - zeptala bych se ho na to. Třeba jen po telefonu, však doktor už bude vědět, jestli je to velké riziko nebo ne. Riziko je vždycky všude - buď malé nebo velké :wink:

A co jí gynekolog asi řekne?přemýšlej! Těhotenství taky nezjistíš většinou dřív než když nedorazí MS! Takže jí řekne ať počká,jestli to dostane, protože na UTZ by stejně nic neviděl a na krev by jí neposlal.
I když si ho vzala druhej den,je tak malé riziko,že by othotněla,že bych to neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
7320
2.9.11 15:49
Anonymní píše:
Pomka píše:
Já nevím :-) Kdybych to byla já - zeptala bych se ho na to. Třeba jen po telefonu, však doktor už bude vědět, jestli je to velké riziko nebo ne. Riziko je vždycky všude - buď malé nebo velké :wink:
A co jí gynekolog asi řekne?přemýšlej! Těhotenství taky nezjistíš většinou dřív než když nedorazí MS! Takže jí řekne ať počká,jestli to dostane, protože na UTZ by stejně nic neviděl a na krev by jí neposlal.
I když si ho vzala druhej den,je tak malé riziko,že by othotněla,že bych to neřešila.

Co jí řekne? Přemýšlej! Jak velký riziko je. Já osobně si myslím, že mizivý, ale aby byl klid v duši, ne? Já bych teda rozhodně nečekala, a kdybych chtěla mít jistotu a potvrzený riziko, tak si může vzít pilulku po, ne? :nevim: Nemusí na nic čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ahkdfghg
12.2.12 20:01

Nicol

dobrý den,
užívám HA Stodette už 2,5 roku. Nikdy jsem s ní neměla problémy,ale ted mi skončila týdenní pauza. ZÍTRA mám začít brát nové platíčko,ale odjela jsem na hory a platíčko jsem nechala doma. Vracím se v pátek, nevím jak mám dále užívat a kdy si tabletu vzít.
Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama