Zapomenutí-chaos v antikoncepci

13
28.5.20 09:03

Zapomenutí-chaos v antikoncepci

Ahoj zapomela jsem tabletku na začátku 3.tydne( možná - hodila jsem si plato k nahradnimu platíčku ) :roll: no nic brala jsem dal podle návodu a zacla jsem další plato ( už je to 14 dni od "vynechání ") :think: jenže tet mam nějaké narocne období a myslela jsem že dneska je středa ( dnes je čtvrtek) a ja nemam od utery vybrané platíčko 8o jsem idiot - tet nevím co dělat protoze dneska byl po měsíci a pul sex :oops: - mam udělat klasickou pauzu? Nebo jít pro prostinor :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

583
28.5.20 10:12

Tak jelikož jsi vynechala několik tabletek, tak si pro postinor dojdi.. A Vem to přes gyndu a nech si dát tělísko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
28.5.20 10:15

Já vas holky nechápu :nevim: beru antikoncepci 12 let ( 3roky pauza) a zapomněla jsem jen 1 tableku, byli jsme na dovolené.. Budík v telefonu, nechat si je na nočním stolku nebo si nechat dát injekční antiku či tělísko?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
28.5.20 10:18

Ty jo, při takových zmatcích bych asi zavolala svojí doktorce a poradila se. Taky dost možná bude záležet i na tom, jakou antikoncepci bereš.
Já bych pro ten postinor skoro i běžela…jak se říká, odříkaného největší krajíc, když do toho vlítnout fakt nechceš, zrovna se to stane.
A dávej na to bacha - tělo ti za takový divočiny zrovna nepoděkuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
28.5.20 10:24

@Zlobolka123 tak mě se to taky občas stávalo - já si z toho důvodu nosila HA v peněžence. Aby, když bych si vzpomněla kdekoliv, že se m zapomněla, tak sem si jí mohla zobnout okamžitě a né až večer, když dorazím dom…
Ale u mě to bylo jen v řádu hodin. Že bych si nezobla ten den vůbec, to se mi za deset let stalo možná třikrát?
Jo, a jednou mi zachránila kamarádka, brala stejný prášky, tak mi darovala platíčko, když sem k nim jela na chatu a nechala ho doma ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
28.5.20 11:02

Holky tohle se mi stalo poprvé. Jinak beru opravdu poctive- i ve stejný čas :roll: nikdy jsem nezapomela a dávám si na to bacha. 8o :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
28.5.20 11:10

@Zlobolka123 ja jsem puvodně tělísko chtěla ale po tom co jsem četla kolika ženám vypadlo a jaky jsou stim problémi tak me to odradilo. Zkoušela jsem i kroužek a po tom jsem mela často záněty :zed: takže se opravdu snažím zobat jak diva ale bohužel mám od druhého porodu deprese ( a i přes brani léků ) jsou prostě některé dny náročnější :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9633
28.5.20 11:15

@ZoAn já zapomínala běžně, proto jsem chtěla jinou antikoncepci, kroužek byl fajn, ale dražší a občas při sexu vypadl, nehormonální tělísko horor, ted mám skoro rok hormonální Mirenu a super, bez krvácení, na nic nemusím myslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
28.5.20 12:36

Pro další telata jako jsem ja. Volala jsem na gyndu - beru minisiston. Vzala jsem si pilulku po - mam počkat má MS a začít brát antikoncepci úplné od znovu tj. Vzít první den MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama