Zapomenutí dvou pilulek antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 09:57
Zapomenutí dvou pilulek a antikoncepce

Ahoj holky,

nebudu tu prosím Vás vysvětlovat, jak se to stalo prosím o rady jen konkrétně.

Beru antikoncepci po 2 měsících pauzy. Predtim jsem vybrala jednu krabičku (takže tři měsíce) po 3 letech nebraní.
První platícko - 9, 10 a 11tý den antikonce jsem nevzala pilulky. 9 den jsem měla sex, kde se přítel udělal do mě a poté další sex 11tý den kdy se také udělal do mě. Dnes je to 12 tý den a prášek sem si ještě nevzala. Miminko jsme plánovali na konci platicka, ale jak sem zapomněla jednou tak už na to prdime :D muzu otěhotnět v takové situaci? Nebo účinkuje? Prosím o rady, leták jsem četla.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14923 příspěvků 29.03.19 10:22

tak když dítě plánujete tak to neřeš , no a akorát jsi si tím rozhodila cyklus takže i když to nedostaneš tak se neraduj

Nikolka1122
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 10:57

Někdo mi kdysi říkal, že účinkuje aspoň týden, kvůli MS, ale jestli je to pravda, to nevím.. Spoléhat se na to nedá, to je jasný.. Některá otěhotní i přes prášky, jiné to trvá dlouho..

Lujza031
Kecalka 337 příspěvků 29.03.19 11:03

Když se zapomene 1 nebo 2 tak bys ještě těhotná být neměla. I týden do dobrání platíčka (kdy čekáš na menstruaci) bys měla být chráněna, tak myslím, že se nic nestalo. Já mám zkušenosti (13 let jsem je brala a občas se mi to stalo). Po vysazení jsem čekala 35 dní na 1 MS, dost hnus a bolení břicha. Ale pak v pohodě a jup byla jsem těhotná :)

Váš příspěvek
Reklama