Zapomenutý lístek na ukončení neschopenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 08:51
Zapomenutý lístek na ukončení neschopenky

Ahoj holky, 24.8 jsem nastoupila z nemocenské na mateřskou dovolenou. Přišli mi penízky jen za mateřskou od 24.8 do 31.8. Tak jsem volala na sociálku a oni že jim nedorazil V. Díl to je ukončení neschopenky. Volala jsem tedy do práce a účetní že to tam zapomela poslat :roll: tak to tam včera doposilala. Nemáte s tím někdo zkušenost? Kdy mi tak dorazí peníze za zbylé období od 1.8 do 23.8?

Reakce:
Elishka1
Závislačka 2783 příspěvků 20.09.18 09:03

do 30 dnů od doručení ukončení na spravu

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 20.09.18 09:07

socka má dané výplatní termíny. Myslím, že jsou během měsíce třeba tři, takže záleží, jak se to doposlání trefí. Většinou to dojde do dvou, tří týdnů. Mě teď naposledy účetní kvůli dovolené poslala taky lístek se zpožděním a peníze dorazily za 16 dní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 09:09

No výborně, achjo ???? kvůli chybě účetní mi peníze dorazí bůhví kdy.

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 20.09.18 09:21

Ossz má 30dnu na výplatu od doručení všech potřebných dokladů.

ivašot.
Kelišová 6737 příspěvků 20.09.18 09:30
@Anonymní píše:
No výborně, achjo ???? kvůli chybě účetní mi peníze dorazí bůhví kdy.

Nechci být hnusná. Ale pokud je teď problém, že ti přijdou peníze za 3 týdny nemocenské o pár dní později, tak jak budete fungovat při rodičovském příspěvku, který bude určitě o dost nižší?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 20.09.18 09:33

@ivašot. nemůžeš vědět. Jsou to prostě peníze, se kterými se počítalo. Může čekat kvůli opravě auta, nákupu výbavičky, čekající balík na poště. Třeba jimi potřebuje zaplatit poslední splátku hypotéky :jazyk: takže pád na rodičák už jí nijak nebude vadit.

Já jedu taky od výplaty k výplatě a každý podobný zásek byl nepříjemný. Mám sice něco málo bokem, ale to jsou peníze, které jsou na které se nesahá (a nezajdu jen tak k bankomatu, abych je mohla vyzvednout kvůli tisícovce za balík s botama třeba).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 09:37
@ivašot. píše:
Nechci být hnusná. Ale pokud je teď problém, že ti přijdou peníze za 3 týdny nemocenské o pár dní později, tak jak budete fungovat při rodičovském příspěvku, který bude určitě o dost nižší?

Přesně jsem čekala takovou reakci od někoho :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 09:38
@Mar__tanka1983 píše:
@ivašot. nemůžeš vědět. Jsou to prostě peníze, se kterými se počítalo. Může čekat kvůli opravě auta, nákupu výbavičky, čekající balík na poště. Třeba jimi potřebuje zaplatit poslední splátku hypotéky :jazyk: takže pád na rodičák už jí nijak nebude vadit.Já jedu taky od výplaty k výplatě a každý podobný zásek byl nepříjemný. Mám sice něco málo bokem, ale to jsou peníze, které jsou na které se nesahá (a nezajdu jen tak k bankomatu, abych je mohla vyzvednout kvůli tisícovce za balík s botama třeba).

Přesně tak :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 09:39
@ivašot. píše:
Nechci být hnusná. Ale pokud je teď problém, že ti přijdou peníze za 3 týdny nemocenské o pár dní později, tak jak budete fungovat při rodičovském příspěvku, který bude určitě o dost nižší?

Peníze bokem mám neboj se :) a děkuji za péči. Jsou to peníze na které nechci sahat jen kdyby bylo opravdu nejhůř :srdce:

ivašot.
Kelišová 6737 příspěvků 20.09.18 09:49
@Anonymní píše:
Peníze bokem mám neboj se :) a děkuji za péči. Jsou to peníze na které nechci sahat jen kdyby bylo opravdu nejhůř :srdce:

OK. Pak přece není problém do té rezervy sáhnout, když víš, že tam peníze vrátíš, až dorazí opožděná nemocenská :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 09:52
@ivašot. píše:
OK. Pak přece není problém do té rezervy sáhnout, když víš, že tam peníze vrátíš, až dorazí opožděná nemocenská :nevim:

Jo? Myslíš? Mám určitý spoření kde mám našetřeny nějaký peníze ale muzu to vybrat až v roce 2022 tudíž za předčasný výběr účtují penále v hodnotě 4000 Kč, myslíš že se mi to teda vyplatí? :D

ivašot.
Kelišová 6737 příspěvků 20.09.18 09:54
@Anonymní píše:
Jo? Myslíš? Mám určitý spoření kde mám našetřeny nějaký peníze ale muzu to vybrat až v roce 2022 tudíž za předčasný výběr účtují penále v hodnotě 4000 Kč, myslíš že se mi to teda vyplatí? :D

Tak promiň, ale to pak není provozní rezerva a samozřejmě se to nevyplatí.

Příspěvek upraven 20.09.18 v 09:57

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 09:57
@ivašot. píše:
Tak promiň, ale to pak není provozní rezerva.

Pro mě je to rezerva, kdyby bylo nejhůř tak to prostě výběru :) i když zaplatím ty 4000 Kč. Ale to je myslím jedno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >