Zapomenutý menstruační kalíšek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 20:51
Zapomenutý menstruační kalíšek

Stala se mi naprosto neuvěřitelná věc: Zapomněla jsem si na konci menstruace vyndat menstruační kalíšek. Zjistila jsem to před hodinou a vůbec si nepamatuju, jak dlouho jsem ho tam měla, odhadem tak 8 dní, ale mám úplně okno. Nechápu, jak se to mohlo stát. Vůbec jsem o něm nevěděla, netlačil, nic… Jen mi bylo divné, že tak dlouho po menstruaci stále špiním a že je to trochu cítit… Jsem z toho dost znepokojená, udělala jsem si výplach borovou vodou a mám nějaké čípky z lékárny, zítra budu volat na gynekologii. Máte někdo podobnou zkušenost? Na internetu jsem našla pouze „zapomenuté tampóny“, ale kalíšek je trochu jiný… Vlastně jen prostě chci, aby mě někdo uklidnil, že se mu to taky stalo :-D a nic z toho nebylo.

Reakce:
Murka
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 06.06.19 20:54

Tak to bych se bála zánětu. Hlavně se poraď s gynekologem, protože z toho může být (a nejspíš je) pořádnej zánět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 21:45

Hned bych nestrasila zánětem… zkus oreganovy olej jako desinfekci, nebo rosalgin vyplach a pak uvidis podle příznaků. Neplasila bych… doktor urcite poradi lepe nez my.

Vemas
Kelišová 5609 příspěvků 06.06.19 21:47

Jak si mohla spinit, kdyz si mela kalisek?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 22:04

No, uvidíš. Já se jednou dostala na 11 hodin a cítila jsem ten zápach ještě týden. No a kalíšek jsem dost dlouho máčela v octu a vyvařovala asi na dvakrát. :,( Když jsem volala do obchodu, tak mně řekli, že pokud jsem v těle zánět neměla, tak by ho kalíšek neměl spustit. Ale že je potřeba to hlídat.

Opravdu nechápu že tě ten smrad nevaroval :? Ale držím palce. :kytka:

Netopirek
Echt Kelišová 9568 příspěvků 06.06.19 22:16

Já jsem takhle měla kalíšek skoro dva dny. Nic z toho nebylo, ale cítit jsem byla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 07:34

Ono to zas tak moc cítit nebylo… Bylo to ke konci MS, tak tam té krve nebylo tolik… Myslela jsem, že je to nějaké dočišťování, pořád jsem čekala, kdy to přestane… No v životě by mě nenapadlo, že tam mám kalíšek a nevím o něm! Vždycky se sám ohlásil, že chce ven, začal tlačit, klesl dolů… a teď nic… Volala jsem svému gynekologovi, a ten říkal, že pokud nemám teplotu, bolesti v podbřišku ani jiné problémy, tak OK. Doporučil mi výplachy Rosalgynem a ty dezinfekční čípky s tím, že když nebudou žádné potíže, tak je to v pořádku, a pokud by přes víkend nějaké potíže byly, tak mám v pondělí přijít na krev. No, zpětně si uvědomuju, že mi v noci z pondělí na úterý bylo zle, na zvracení, probudilo mě to, ale zvracet mi nešlo a nakonec to přešlo… Dle dr to prý právě bylo z toho přemnoženého streptokoka, ale tělo se s tím evidentně nějak vypořádalo… Říkal, že u některých žen se nestane vůbec nic, u některých je z toho zánět, který může postoupit až do dělohy. Bergu Drags Imun od Energy, což jsou silná přírodní antibiotika, tak snad to bude fajn… Žádné příznaky nemám, každopádně o „ní“ vím, cítím tam takový diskomfort. Dám vědět v pondělí, jak se to vyvíjí, hlavně pro ostatní, které by v budoucnu řešily něco podobného, aby věděly, jak to může (dobře) dopadnout.

Váš příspěvek
Reklama