Zapomínaly jste na začátku, že jste těhotné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 07:16
Zapomínaly jste na začátku, že jste těhotné?

Ahoj,
omlouvám se za anonym, ale cítím se se svým dotazem docela trapně :oops:
Jsem v 8tt, kromě toho, že mně pobolívají prsa tak mi nic není, naopak cítím se výborně a mám možná víc energie než před těhotenstvím. No a docela často se během dne přistihnu, že úplně zapomínám na to, že jsem těhotná. Cítím se pak provinile, vzhledem k tomu, že naše cesta k těhotenství nepatřila k těm úplně bezproblémovým a rychlým… zjištění těhotenství bylo krásné a veselé a dojemné. Vždycky jsem si říkala, jake to asi bude až budu těhule atd. no a teď jsem a docela na to zapomínám.
Věřím, že vy, které denně objímáte mísu a podobně o tom víte až mic dobře. Takže je to dotaz spíš pro ty, které byly/jsou zaky ok. Připadám si totiž docela divně, že to tak mám.
Díky za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 20.07.18 07:25

Neřeš. Až ti naroste břicho, hlavně až se malé narodí, už nikdy nikdy NIKDY nezapomeneš.

blumen
Hvězda diskuse 41908 příspěvků 20.07.18 07:42

Prosim Te v 8. tt na to nemusis myslet porad, taky mi „nic nebylo“. Bricho poroste a uz nezapomenes ;)

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 07:50

11tt a nic, ani unava, ani prsa, zapominam celkem casto :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 20.07.18 08:00

Dokud nezapomeneš tak moc, že vyžahneš flašku vodky… :mrgreen:
:kytka:

terinka4444
Hvězda diskuse 67789 příspěvků 20.07.18 08:10

Ne, fakt se na to nedalo zapomenout. Buď ráda, že ti nic není a užívej si.

Ijen
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 20.07.18 08:17

Podruhe jsem na tehotenstvi prisla kolem 8. tydne, bylo to necekane prekvapko. Udelalo se mi spatne z vyfukoveho smradu kdyz jsem parkovala auto do garaze a to tak, ze jsem musela zalezt za keriky, domu bych nedobehla. A pak mi bylo spatne jeste 5 mesicu, takze zapomenout fakt neslo.

pazitka
Kelišová 6570 příspěvků 20.07.18 08:18

naopak, to je ten správný přístup- moc to neřešit..

NikysekR
Extra třída :D 10330 příspěvků 12 inzerátů 20.07.18 08:52

Nezapomínala, ale pokud by mi občas nezasmrdělo nějaké jídlo nebo aviváž tak jsem taky ani nevěděla, že jsem těhotná. Počkej, až ti naroste břicho nebo až miminko začne kopat, to pak už rozhodně na těhotenství nezapomeneš :mrgreen:
Moje známá problila opravdu celé těhotenství od začátku až do konce, tak buď ráda, že to není tvůj případ a užívej si :kytka:

NikysekR
Extra třída :D 10330 příspěvků 12 inzerátů 20.07.18 08:52

@Pipet :mrgreen:

mishmaja
Povídálka 12 příspěvků 20.07.18 08:54

ahoj, jsem 10tt. do 9tt vše ok, vůbec jsem o těhotenství nevěděla, jen mě trápila únava. v 9tt nevolnosti a zvracení, ale tento 10.tt to jakoby ustalo, jen občas stavy kocoviny. A teda manžel mi říká, že mi roste trochu pupík :-D ale jinak normálně funguju, snažím se k těhotenství po mých zkušenostech moc neupínat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 09:13

Jsem to s tím zapomínáním myslela tak, že třeba ráno vstanu, udělám vše jak normálně, jdu do práce a jak tak jdu a přemýšlím, tak si najednou uvědomím, že jsem těhotná, protože si třeba rekapituluji předešlý den, co se dělo, o čem jsem se s kým bavila a co nesmím zapomenout udělat v práci nebo doma a vzpomenu si, že jsme se d manželem třeba bavili o tom, že tehdy a tehdy mně čeká kontrola u doktora. A to jsou ty chvíle, kdy se malinko stydím, že si to připomínám tím,až si na to v souvislosti s něčím vzpomenu. Asi jsem měla představu, že se ráno vzbudím a budu o tom celý den vědět, protože to bude přece jiný stav :lol: jestli chápete jak tuto svou asi docela naivní představu myslím :)

solip
Kecalka 454 příspěvků 20.07.18 09:19

Zapominam jeste ted (25.tyden) :mrgreen: mam dvouletaka, takze zabavu na cely den, tudiz nemam ani cas cele dny premyslet o tom, ze jsem tehotna :lol: popravde, u prvniho jsem resila kazdou zmenu, kazdy pohyb… A po porodu jsem se z toho malem zblaznila, protoze mi ti reseni kazdeho „prdu“ zustalo. Az kdyz jsem se trochu uklidnila (kolem pul roku maleho), bylo to lepsi, on byl najednou mnohem hodnejsi a ja si zacala materskou uzivat. Doufam, ze se mi ten stav nevrati a tentokrat budu normalni od zacatku :jazyk: nekdy je proste lepsi neresit ;)

Russet
Extra třída :D 11604 příspěvků 20.07.18 09:42

Mimo občasné nevolnosti mi nic nebylo, takže jsem si moc těhotně nepřipadala. Ale připomínali mi to denně otázkami, jak se cítím, v kolikátém že to jsem, kdy bude porod, jak se bude jmenovat…

mau-mau
Závislačka 3187 příspěvků 20.07.18 09:42

Já zapomínala vždy jen do toho týdne, než jsem začala zvracet, což byl vždy konec 6.tt. :roll: Matka Příroda se se mnou moc nemazlila :roll: :lol: Závidím :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >