Reklama

Zapomněl na moje narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 21:23
Zapomněl na moje narozeniny

Vím, že to není žádná tragédie, ale je mi to líto. Partner se kterým žiju 8 let, zapomněl na moje narozeniny. Je mi to líto, protože vím, že v paměti vede evidenci narozenin široké rodiny, přátel a bývalých ex a vždycky jim popřeje, pošle přání, zavolá a bližším pečlivě vybírá dárek. Jen na ty moje už podruhé nějak zapomněl, ani si nevzpomněl, že je mám. Mrzí mě to, protože nepatří mezi ty chlapy, které obecně data narozenin neevidují. Nebo je to krátká doba, aby do své hlavy zafixoval další datum nebo jsem mu prostě jen fuk? Berte to spíš jen jako povzdech. Starosti žádné nemá, šel s kamarádama ven…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 03.09.18 21:25
@Anonymní píše:
Vím, že to není žádná tragédie, ale je mi to líto. Partner se kterým žiju 8 let, zapomněl na moje narozeniny. Je mi to líto, protože vím, že v paměti vede evidenci narozenin široké rodiny, přátel a bývalých ex a vždycky jim popřeje, pošle přání, zavolá a bližším pečlivě vybírá dárek. Jen na ty moje už podruhé nějak zapomněl, ani si nevzpomněl, že je mám. Mrzí mě to, protože nepatří mezi ty chlapy, které obecně data narozenin neevidují. Nebo je to krátká doba, aby do své hlavy zafixoval další datum nebo jsem mu prostě jen fuk? Berte to spíš jen jako povzdech. Starosti žádné nemá, šel s kamarádama ven…

Hrozný… je mi te lito :hug:

marka123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 03.09.18 21:33

To je mi lito, ale asi je mu to fakt jedno, kdyz sel s kamosema ven, pokud to teda neni zasterka a nesel vam shanet na rychlo darek… Ale jinak fakt hruza, muze se stat…jednou, ale melo by k tomu nasledovat adekvatni sypani popele na hlavu a snaha napravit to

Terisos
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 03.09.18 21:36

Podruhé zapomněl? To je smutné. Když už se mu to stalo, o to větší si měl dát pozor…

Markéta80
Hvězda diskuse 39640 příspěvků 03.09.18 21:42

a když zapomněl poprvé tak jsi mu řekla co a on alespon to vyřešil dodatečně? nebo Tě má totál někde a nazajímáš ho :?

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 03.09.18 21:44
@Markéta80 píše:
a když zapomněl poprvé tak jsi mu řekla co a on alespon to vyřešil dodatečně? nebo Tě má totál někde a nazajímáš ho :?

Taky si myslim :think:

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 03.09.18 21:44

To je mi líto :hug: . Podruhé zapomenul? Může se to stát a stává každému, jistě už zapomenul párkrát i na jiné příbuzné, neboj! :-)

_0812_
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 03.09.18 21:45

To je mi líto. Kdyby manžel zapomněl, šla bych odpoledne na nákupy a udělala si radost, k tomu si koupila lahvinku a nějakou dobrotu a až by přišel z tahu a zeptal se co to je, řekla bych slavila jsem si narozeniny, dobrou noc a šla spát. Hodně by mě mrzelo, že svým ex popřeje i po letech a na mě zapomene…

Markéta80
Hvězda diskuse 39640 příspěvků 03.09.18 21:48

@novakova.t :? jsou datumy co člověk v hlavě má, hlavně že ex přítelkyním popřeje ale na tu co má doma se.e :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 21:50

Když se to stalo poprvé před 2 lety, řekla jsem mu to. Řekl, že je mu to líto, ale že to tak nebere nějaký narozeniny. Jenže já vidím, jak vždycky pečlivě vybírá dopředu dárky pro jiné a nikdy nezapomene aspoň popřát, takže to není tak, že by narozeniny vnímal jako něco, co nestojí za pozornost. Nechci tomu dávat extra velký význam, ale napadá mě, jestli třeba nemá pocit, že v mém případě už není se třeba snažit, že jsem prostě jistota, inventář…

Jaa-aa
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 03.09.18 21:51

Vse nejlepsi k narozeninam. :kytka:

Hodne by me to mrzelo,kdyby manzel zapomnel.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 03.09.18 21:54

Jistě se tu objeví příspěvky jak je to nedůležité, že to doma taky takto mají a blá blá…
Ranilo tě to, mě by to taky ranilo… podle mě, když se to stalo už podruhé, je přestane slavit úplně, pablb.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 21:57

Děkuju :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:15

Tak tohle hodne zamrzi :? Mne tedy ten muj k narozeninam popreje, ale uz mi asi 10 let nekoupil zadnou kytku. Mam narozeniny s mym tatou, tedy tata je o den drive, ale vetsinou slavime spolu u mych rodicu. A jelikoz bydli daleko, tak slavime vzdy o vikendu. A muj mily manzel prijde vzdy s „vymluvou“, ze mi kvetiny koupi pristi tyden, az budu o vikendu doma, abych z tech kytek taky neco mela :) Ze zacatku jsem to hodne resila a i brecela, mrzelo me to, protoze uz zadnou kytku nekoupil.

Jen k pousmati - kdyz jsme spolu jeste chodili, tak jsem skoro kazde rande dostavala puget ruzi, takze mam asi vybrano az do duchodu :lol:

Ten tvuj je taky takovy „blb“. Zalezi, jak spolu jinak vychazite........
Tak hlavu vzhuru :kytka:

růžový achát
Závislačka 4241 příspěvků 03.09.18 22:21

:hug: :kytka: všechno nejlepší!!! To bude dobrý. Ja také zapomínám a je mi pak hrozně trapně :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >