Zapomněla jsem HA, můžu být těhotná?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.1.22 16:37

Zapomněla jsem HA, můžu být těhotná?

Ahoj holky, potřebuju poradit. Před třemi týdny jsem začala užívat další platíčko HA a hned 4. den jsem si zapomněla jednu pilulku vzít. Jak jsem však našla radu na internetu, tak jsem si následující den vzala dvě naráz. Asi nikoho nepřekvapí, že jsem druhý den zvracela a bylo mi špatně. Taky jsem četla že týden od toho, co si takhle dva prášky vezmete byste neměli mít nechráněný sex, ale použít ještě např. kondom. To jsem dodržela, avšak po 9. dni od toho, jsme spolu s přítelem dvakrát spali, v obou případech se do mě udělal a mě to došlo až potom. V tu chvíli nebyla ani možnost jít si koupit pilulku po, protože byly státní svátky (kolem silvestra) a další den neděle. Takže tu jsem si nekoupila a vystresovaně jsem celý týden doufala, že až HA doberu, že dostanu menstruaci jako obvykle. Platíčko jsem tedy pár dní zpět dobrala a čekala jsem na obvyklou menstruaci v sobotu/neděli. Ta se však ani dnes (v neděli) nedostavila, nemám ani žádné bolesti břicha, ani nešpiním jako obvykle. Je možnost že jsem těhotná? Je mi 17 a opravdu bych nechtěla… a nebo to může být jen opoždění díky antikoncepci/stresu, který celý týden mám? Popřípadě i tomu, že jsem si ten jeden prášek vzala déle? Případně jsem si myslela, že bych došla na kontrolu na gyndu/koupila si test, ale test prý vyjde do 2.-3. Týdne negativně a gynekolog to do té doby také neuvidí. Děkuji mockrát za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.1.22 18:01

Test si klidně udělej, může se už ukázat. Uvidíš. Je lepší tedy z ranní moči, ale předpokládám že test teď doma nemáš.

No a jinak těžko říct, přibližně jste se nejspíše zrovna mohli trefit do plodných dnů, takže buď a nebo.
Každopádně nikdy jsem neslyšela, že se mají brát 2 prášky po zapomenutí.

• Citovat
  • Nahlásit
1136
9.1.22 21:08

Verim tomu, ze tehotna nejsi. Pri brani HA se muze i stat, ze to nedostanes vubec. Kup si tehotensky test. Mel by pripadne tehotenstvi ukazat v den vynechani menstruace. Urcite ho ale udelej z ranni moci. Bud ale v klidu. Pochybuju, ze z 1 zapomenutyho prasku by bylo hned mimco, pokud jsi jinak zbytek cyklu brala poctive, nemela prujem atd :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 23:34
@Anonymní píše:
Test si klidně udělej, může se už ukázat. Uvidíš. Je lepší tedy z ranní moči, ale předpokládám že test teď doma nemáš.No a jinak těžko říct, přibližně jste se nejspíše zrovna mohli trefit do plodných dnů, takže buď a nebo.
Každopádně nikdy jsem neslyšela, že se mají brát 2 prášky po zapomenutí.

Já se to právě dočetla v nějaké dizkuzi mám pocit a jinak nikde žádná kloudná rada nebyla :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
10.1.22 12:25

Udělej si test dneska a uvidíš :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat