Reklama

Zapomněla jsem si vzít 2 HA po sobě - prosím o radu!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 22:57
Zapomněla jsem si vzít 2 HA po sobě - prosím o radu!

Ahoj holky, chtěla bych Vás moc poprosit o radu.
Již druhým rokem beru antikoncepci Asumate. Dnes mi začala sedmidenní pauza, jenomže jsem s hrůzou zjistila, že jsem dva dny před pauzou prášky vynechala, zapomněla jsem si je vzít a během té doby jsem měla nechráněný pohlavní styk. Chtěla jsem se zeptat jestli mám už pokračovat v pauze a až mi skončí, jak se mám dál a jak dlouho chránit. A jestli nevíte, zda mám HA začít brát stejně jako vždy nebo tu pauzu o ty dva dny zkrátit? A je možné, že bych otěhotněla, když jsem zapomněla na ty dva prášky před pauzou? Toho se bojím teď nejvíc, pač nemám ještě dodělanou školu, tak je na miminko ještě brzy :( Děkuji moc za odpověď.

Reklama

Reakce:

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 121 příspěvků 09.08.18 23:38

Začít brát o dva dny dříve a pro jistotu zdvojnásobit ochranu.

Prtulak
Kecalka 204 příspěvků 09.08.18 23:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych Vás moc poprosit o radu.
Již druhým rokem beru antikoncepci Asumate. Dnes mi začala sedmidenní pauza, jenomže jsem s hrůzou zjistila, že jsem dva dny před pauzou prášky vynechala, zapomněla jsem si je vzít a během té doby jsem měla nechráněný pohlavní styk. Chtěla jsem se zeptat jestli mám už pokračovat v pauze a až mi skončí, jak se mám dál a jak dlouho chránit. A jestli nevíte, zda mám HA začít brát stejně jako vždy nebo tu pauzu o ty dva dny zkrátit? A je možné, že bych otěhotněla, když jsem zapomněla na ty dva prášky před pauzou? Toho se bojím teď nejvíc, pač nemám ještě dodělanou školu, tak je na miminko ještě brzy :( Děkuji moc za odpověď.

Pauzu zkrátit o ty dva dny… Resp. Aby byl počet dnů, kdy nebereš tabletky, maximálně stejný, klidně kratší, jako jindy. Těhotenství se neobávej. ;) k ovulaci nedošlo, hormony klesly… Přijde krvácení z vysazení „pseudomenstruace“.

Evullka
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 4 inzeráty 10.08.18 00:08

Opravdu mi to nedá, kolik diskuzí ještě založíte? Vždyť si v nich úplně odporujete. Máte snad schizofrenii? V jedné jste třicetiletá ženská, v jiné žijete s ročním dítětem a alkoholikem a v další jste mladá bez dodělane školy, kdy je na dítě brzy. Mějte alespoň tolik slušnosti a naučte se lhát. Díky.

rozand
Závislačka 2921 příspěvků 10.08.18 00:10

@Evullka ??? Tu kytku má stejný anonym stejnou jen v jedné diskuzi :zed: . Tulipán v jiné diskuzi je někdo jiný.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 00:11

Hle. V jiné diskuzi mám růži, co to bude teď? Rozand

Evullka
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 4 inzeráty 10.08.18 00:53

Pokud tomu tak je, potom se omlouvám. Kytky mi moc nejdou. Tulipán- netulipán. Otevřela jsem poslední diskuze a tam samá kytka.Příště budu lépe zkoumat. :palec:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 10.08.18 01:15

@Evullka myslela sem si to samé :D nevšimla sem si že anonymy mají nově kytky :roll:

Halamka
Závislačka 3572 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 08:52

@Evullka nováček, no :mrgreen:
Jen bych zakázala takovým se množit :lol:
 @admin

rozand
Závislačka 2921 příspěvků 10.08.18 09:17

@Halamka Další, co nechápe, že je to jiný anonym než v ostatních diskuzích? :roll:

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 10.08.18 20:48

@Halamka Dobrý den,

podle našich informací se nejedná o trolla. Anonymní uživatelé mají nově tulipánek.

Hezký den, Karolína

Halamka
Závislačka 3572 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 20:24

@rozand nemluvila jsem k obrazku, ale k tomu, že stejný příspěvek tu byl od nováčka v jiné diskuzi a poté pod anonymen. Já chápu. A vy?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >