Zapomněla jsem si vzít antikoncepci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
8.1.22 12:23

Zapomnela jsem si vzit antikoncepci

Ahoj, potrebuju pomoct..
Beru HA uz tak cca 2 roky a nikdy jsem nezapomnela do teto doby.. V 2. tydnu jsem zapomnela v nedeli, vynechala ho a pokracovala jsem dal, no jenze jsem ja blbka zapomnela i v 3. tydnu ve ctvrtek.. Ve ctvrtek jsem mela nechraneny sex (neudelal se do me, ale zname preejakulat) mam 4 dny do planovane menstruace (jen lehce krvacim uz ted kvuli tomu zapominani..) Muzu byt tehotna? Jak mam postupovat? Mam koupit postinor? Nebo ty tabletky si jeste dat? Popripade kdy udelat test? Jsem z toho fakt spatna.. A mam strach, ale muzu si za to sama.. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12503
8.1.22 12:30

Postupuj dle pribaloveho letaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
8.1.22 13:01

@Nikikii tak postinor už je teď hloupost. Krvácení mas kvůli vynecháme tablete. A porid si něco jiného - telisko, náplasti… at nezapominas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
8.1.22 13:05

Myslím, že to bude v pohodě. Krvácení je asi kvůli tomu, že jsi vynechala prášky, tělo je zmatené. Počkej než přijde MS a pokud ne, tak pak si udělej test. Jinak to nemá cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
8.1.22 13:37

Já teda žádnej preejakulat neznám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
8.1.22 14:01
@ivula86 píše:
Já teda žádnej preejakulat neznám :nevim:

Asi myslí kapicku lásky. Díky ní i panna otěhotní, stalo se. Ale stává se to málokdy. Moje kolegyně říkala, že s partnerem se chránili 3 roky přerušovanou souloží a otěhotnět neotěhotněla, až když chtěla. Byla bych klidná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
8.1.22 14:08
@Bellino píše:
Asi myslí kapicku lásky. Díky ní i panna otěhotní, stalo se. Ale stává se to málokdy. Moje kolegyně říkala, že s partnerem se chránili 3 roky přerušovanou souloží a otěhotnět neotěhotněla, až když chtěla. Byla bych klidná.

No já to praktikuju teď 6 let v kuse a nic, takže myslím, že slečna může být v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.1.22 14:16

@Jajulinka4 MS jsem dostala prave uz ted.. mam po skonceni Ms udelat test abych si byla jista?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.1.22 14:17

Jeste chci dodat ze v menstruacnim kalendari mam napsano ze mam nízkou sanci na otehotneni, ze nemam ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12503
8.1.22 14:27
@Nikikii píše:
Jeste chci dodat ze v menstruacnim kalendari mam napsano ze mam nízkou sanci na otehotneni, ze nemam ovulaci

Když bereš antikoncepci tak ovulaci nemáš vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
8.1.22 14:31

@Nikikii doufám že je to nějaká ta super aplikace do mobilu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
8.1.22 14:32
@Nikikii píše:
@Jajulinka4 MS jsem dostala prave uz ted.. mam po skonceni Ms udelat test abych si byla jista?

Myslím, že nebude potřeba, ale pro klid duše klidně můžeš. Test nestojí zase tolik peněz. Alespoň budeš o to více klidnější ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat