Zapomněla jsem zaplatit daň z nemovitosti

Anonymní
22.3.21 06:12

Zapomněla jsem zaplatit daň z nemovitosti

Ahoj holky,
Uvědomila jsem si že jsme příští rok nezaplatili daň z nemovitosti co se platí každý rok. Nepřišel nám ale žádný email od fu, nic, tak asi proto se na to zapomnelo. Samozřejmě nás to neomlouvá, ale myslíte že bude stačit dodatečne na fu částku poslat? Bohužel na pobočku se teď nedostanu, a nevím jestli mi info o výši pokuty ( pokud tam nějaká je ) sdělí. Stalo se vám to také někdy? :lol: úplně se stydím, doufám že nebude pokuta nějak velika :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63173
22.3.21 06:14

Normálně zavolej a doplat.. Já teď platila odpady o skoro rok později, bylo to bez sankcí, pac jsem se ozvala sama. Moc práce a hotovo prostě. Stane se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14746
22.3.21 06:24

Na finančák osobně nemusíš. Normálně si tam zavolej a domluv se. Nám vloni v květnu taky jedna složenka nepřišla, tak jsem to resila po telefonu a mailech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2141
22.3.21 07:08

Letos je podani posunute do 1.4. tak to jeste stihnete :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 07:13

@Melodie91 podané přiznání máme a platíme každý rok, ale minulý rok se to bohužel nějak sešlo a zapomeli jsme :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10537
22.3.21 07:14

Hele, já vím, že moje mamka zapomněla jeden rok zaplatit a stáhli si to pak z přeplatku na dani, když podala DP. Vím, že se rozčilovala, že to s pokutou bylo víc, jak 2× tolik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33833
22.3.21 07:15

Poslední termín podání přiznání k dani z nemovitostí je 1.4.2021, poslední termín k zaplacení je 31.5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2141
22.3.21 07:18
@Anonymní píše:
@Melodie91 podané přiznání máme a platíme každý rok, ale minulý rok se to bohužel nějak sešlo a zapomeli jsme :nevim:

Ja to teda asi nechapu :D takze uz loni jste nezaplatili? Jestli letos, tak to je cas, jestli loni, tak to budete muset zavolat na fu v pondeli, budou tam nejaka penale, ale nebude to zadna hruza, jen to reste hned, ja jsem parkrat ve firme musela neco resit ohledne DzN na Praze 1 a vzdy tam byli moc mili a ochotni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
22.3.21 07:44
@Melodie91 píše:
Ja to teda asi nechapu :D takze uz loni jste nezaplatili? Jestli letos, tak to je cas, jestli loni, tak to budete muset zavolat na fu v pondeli, budou tam nejaka penale, ale nebude to zadna hruza, jen to reste hned, ja jsem parkrat ve firme musela neco resit ohledne DzN na Praze 1 a vzdy tam byli moc mili a ochotni

V úvodním příspěvku píše příští rok a myslí minulý rok, bych řekla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 07:54

@Michelle_M teď jsem si toho také všimla 😄 samozřejmě že minulý, spletla jsem se :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 07:55

@Melodie91
Díky, přepsala jsem se. Místo příští rok tam mělo být minulý 😄 no tak snad to bude v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
46948
22.3.21 07:57

Ja loni nezaplatila, volali mi z fu, V klidu jsem zaplatila pozdeji. Nejlepsi je trvaly prikaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 08:00

@matkabagristy a mohu se zeptat kolik jste měla sankce za pozdní zaplacení? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
53177
22.3.21 08:05

Nestalo. Finančáku se bojím a nechci s nimi mít drobné :lol:. Většinu poplatků za nemovitosti řeší manžel.
Sama mám nějaký les a polnosti v jiném kraji, než žiju a každý rok mi chodí složenka v dopise, že to mám zaplatit. Tak to hned platím, ať mám pokoj a nemusím na to myslet.
Prostě to zaplať dodatečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46948
22.3.21 08:06
@Anonymní píše:
@matkabagristy a mohu se zeptat kolik jste měla sankce za pozdní zaplacení? Děkuji.

zadne sankce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat