Zapomněli/odbyli mé narozeniny.

Anonymní
7.9.21 00:35

Zapomněli/odbyli mé narozeniny.

Je to pár dní co jsem měla narozeniny a nějak na mě všichni „zapomněli“. Je mi to celkem líto, nepotřebuji žádné velké dary. Manžel mi dal jako 1ks nábytku, co jsme kupovali nové vybavení do bytu (kupovalo by se i bez narozenin). Nic jiného. Rodiče mi přáli dodatečně a dali mi laciný smradlavý parfém, který už měla máma doma. Sestra mi ani nepopřála, kolegové z práce také ne. Kamarádky jen dvě. Řekli byste jim doma dodatečně něco? Dnes mi napadlo, že si půjdu něco po práci koupit sama pro radost, ale místo toho jsem to jen oplakala. Že mámě už nestojím ani za upečení dortu, manželovi ani za kytku. Přitom když slaví oni, tak já vždy něco vymýšlím a takhle je neodbydu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3493
7.9.21 00:38

Svoje narozeniny pojim se segrou a mámou, dort peču já. Kdybych to neorganizovala, taky se nikdo nijak angažovat nebude, všichni toho mají až nad hlavu. Je fajn udělat oslavu.

Jediné co by mě štvalo je manžel, ano kytku dát mohl, nebo dost možná je vhodnější slovo měl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 00:50

Kytky mi teď prý kvetou na balkoně… Dort si upéct mohu, ale jakou mám náladu, to bych ho i snad celý sama snědla.

• Citovat
  • Nahlásit
497
7.9.21 03:31

Já narozeniny ani svátky neprožívám, takže mně by tento přístup vyhovoval. Ale manželova rodina si na oslavy, přání a dárky (byť třeba symbolické) dost potrpí, takže chápu, jak to myslíš. Já bych to rodině řekla, nějak jemně, bez výčitek, že ti na tom záleží a že bys příště byla ráda, kdyby ti alespoň pořádně popřáli, protože je to pro tebe důležité. Řešením je také např. uspořádat rodinnou oslavu, kam všechny pozveš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4918
7.9.21 04:28

Vzhledem k tomu, že to moc neprožívám, bych to nijak nehrotila. Beru to tak, že když si někdo vzpomene, je to od něj milé, ale ani já nějak nedokážu v hlavě nosit narozeniny x lidí (jsem ráda, že si pamatuju narozeniny muže, dětí, mamky a sourozenců). Máma mi dort nepekla ani v dětství, muž mi kytku sice koupí, ale je tam pár dní a pak zvadne, kdyby ji nekoupil, je mi to fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
7.9.21 05:24

To bych ti přál vidět, co já dostávám od svojí matky k narozeninám. Hnusnou bonboniéru z Lídlu, která v rámci rodiny už minimálně třikrát změnila majitele. A já jsem ten poslední, protože ode mne už putuje rovnou do popelnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3999
7.9.21 05:41

Měla si uspořádat oslavu a pozvat lidi, v dnešní uspěchané době se na tebe kazdej nechtěně vybodne..ja svoje narozeniny neslavim… je nas hodne, kdyby kazdej vikend nekdo mel slavit, tak nedelame nic jinyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3436
7.9.21 05:53

Tohle se mi asi stat nemuze a spouste lidem taky ne, protoze na svoje narozky poradam grilovacku a vsechny mne mile pozvu. Nemyslim si, ze kdybych to neudelala, ze by na mne zapomneli, ale takto jasne vi, kdy maji prijit, ze to slavit chci a ptaji se, co bych chtela. Do prace bylo zvykem prinest chlebicky a zakusky, rano to rozdat kolegum na stoly a oni pak behem dne chodili poprat, jak kdo mel cas. Trosku aktivity ze strany oslavence je potreba, pokud tedy nejsi anglicka kralovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3436
7.9.21 05:55
@Královna Kosmíru píše:
Měla si uspořádat oslavu a pozvat lidi, v dnešní uspěchané době se na tebe kazdej nechtěně vybodne..ja svoje narozeniny neslavim… je nas hodne, kdyby kazdej vikend nekdo mel slavit, tak nedelame nic jinyho.

My uz to musime kumulovat, mam narozky temer stejne s dcerou, vnucka zase s mym synem, jinak by to opravdu bylo co 14 dni. Nejblizsi rodina mi nevadi, ale i sestrama tri deti a ty uz maji rodiny a uz je toho moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
7.9.21 06:08
@Královna Kosmíru píše:

A k tomu ještě musíš počítat vánoce, den matek, den žen, Valentýna, svátek, výročí seznámení a výročí svatby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9708
7.9.21 06:11

Takové téma tu nedávno bylo…je to smutné no. Treba má ex mi popřála 1po IX letech v ruce nic. Jinak u nás se svátky i narozeniny normálně dodržují. Necekam dary ale květinu poprani ano :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9708
7.9.21 06:13
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9784
7.9.21 06:14

Žádné dárky ani přání od nikoho nečekám, je mi to úplně jedno. Ostatním leda popřeju, když mi to FB připomene. Nosím dary jen na oslavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9708
7.9.21 06:15

@Pan Dan To max vánoce jinak nic jiného tedy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17239
7.9.21 06:44
@Anonymní píše:
Je to pár dní co jsem měla narozeniny a nějak na mě všichni „zapomněli“. Je mi to celkem líto, nepotřebuji žádné velké dary. Manžel mi dal jako 1ks nábytku, co jsme kupovali nové vybavení do bytu (kupovalo by se i bez narozenin). Nic jiného. Rodiče mi přáli dodatečně a dali mi laciný smradlavý parfém, který už měla máma doma. Sestra mi ani nepopřála, kolegové z práce také ne. Kamarádky jen dvě. Řekli byste jim doma dodatečně něco? Dnes mi napadlo, že si půjdu něco po práci koupit sama pro radost, ale místo toho jsem to jen oplakala. Že mámě už nestojím ani za upečení dortu, manželovi ani za kytku. Přitom když slaví oni, tak já vždy něco vymýšlím a takhle je neodbydu.

A tys je pozvala na svoji oslavu? Nebo jen laxne cekas, kdo si na tebe vzpomene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat