Zapraná skvra od krve

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
30.10.21 20:19

Zapraná skvra od krve

Zdravím dámy,

nevíte, co 100% odstraní zapranou krev?

Nyní zkouším žlučové mýdlo, ale zatím nic moc, když jsem koukal na nějaké rady, tak doporučují to nechat namočené i s tím mýdlem po celou noc, teď jsem to lehce drhnul a dal do lavóru na noc, ale myslím si, že to asi nebude mít skvělý výsledek :(.

Trošku mi slezla barva, ale naštěstí to splývá, takže to není hned vidět.

Je to hodně staré polo a takové už se nedá sehnat.

Byl bych i ochotný to někomu poslat a pokud by se mu to podařilo krev odstranit, nabízím finanční odměnu :lol:.

Předem děkuji za všechny rady - triko je zlato-modro-žluté.

PS: Přidal jsem i foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13888
30.10.21 20:51

Hele, jestli je to cizí krev, tak by to bylo lepší spálit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
30.10.21 21:03
@Prof. Farnsworth píše:
Hele, jestli je to cizí krev, tak by to bylo lepší spálit :D

napadla mě stejná myšlenka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
30.10.21 21:04

@Prof. Farnsworth Ne, cizí to není ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
30.10.21 21:07
@AndrewJay píše:
@Prof. Farnsworth Ne, cizí to není ;)

tak podruhé až budeš prát krvavé triko nebo cokoli, tak si zakup v drogerii „odstraňovač skvrn“, toto zaprané tím můžeš také zkusit, ale už to zřejmě dokonale nepůjde, protože triko nemůžeš prát na moc vysoké stupně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13888
30.10.21 21:14
@stinga píše:
tak podruhé až budeš prát krvavé triko nebo cokoli, tak si zakup v drogerii „odstraňovač skvrn“, toto zaprané tím můžeš také zkusit, ale už to zřejmě dokonale nepůjde, protože triko nemůžeš prát na moc vysoké stupně

A není to teď už tak, že není co ztratit? Triko je od krve, tak zkusit vyšší teplotu. A pokud se srazí, tak už stejně bylo nenositelné kvůli skvrně. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
30.10.21 21:18
@Prof. Farnsworth píše:
A není to teď už tak, že není co ztratit? Triko je od krve, tak zkusit vyšší teplotu. A pokud se srazí, tak už stejně bylo nenositelné kvůli skvrně. :think:

taky možnost, vypadá to však, že zakladatel má ke triku nějaký citový vztah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
30.10.21 21:20

Namočit do studené vody pořádně promnout pak pořádně namydlit a promnout vymáchat posolit skvrnu a promnout..nechat působit přes noc a zkusit vyprat na max 40 stupňů. Jednou se mitakto podařilo dostat domů zaschlou skvrnu od krve z bílého bavlněného trika :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
30.10.21 21:35
@Ufinka87 píše:
Namočit do studené vody pořádně promnout pak pořádně namydlit a promnout vymáchat posolit skvrnu a promnout..nechat působit přes noc a zkusit vyprat na max 40 stupňů. Jednou se mitakto podařilo dostat domů zaschlou skvrnu od krve z bílého bavlněného trika :)

Píšu SZ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat