Zapsání otce do RL bez testu otcovství

81
2.8.15 10:47

Zapsání otce do RL bez testu otcovství

Zdravím :hug:
Holky nikde jsem se nedočetla tak jdu pro radu za váma… Jsem těhotná, ale přítel nechce být zapsanej v RL… Až se miminko narodí a bude mu já nevím třeba rok a otec si to rozmyslí, že se teda napsat chce a já budu souhlasit musí jít i tak na testy otcovství? Nebo stačí jen když u toho oba budem a dopíšou ho?
Krásnou neděli přeji :hug: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
2.8.15 10:51

Přítel jo? 8o Ne, nemusí být testy otcovství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69025
2.8.15 10:51

@Barus21 Když se shodnete, tak jen dojdete na matriku a zapíšete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
2.8.15 10:52

@Barus21 v tom pripade nezapomen na to, ze budes muset vratit porodne, ktere diky temto cachrum pravdepodobne dostanes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
2.8.15 10:55

@Ráďa81 Porodné nedostanu na to nemám nárok, já jsem zajištěná..nebudu ani pobírat žádné dávky a příspěvky.. Takže o žádné čachry nejde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
2.8.15 10:55

@Ráďa81 No joo, já zapomněla. Jsem to ale hlava dubová :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
2.8.15 10:57

To ses za 14 dnu zajistila? To jsi dobra…
K tématu: nemusi byt testy, staci shoda. A mimo tema: proc nechce byt v RL?

@Barus21
@Barus21 píše:
@Ráďa81 Porodné nedostanu na to nemám nárok, já jsem zajištěná..nebudu ani pobírat žádné dávky a příspěvky.. Takže o žádné čachry nejde ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
2.8.15 10:57

@RadkaCh No „přítel“ My jsme se spíš jen vídali, ale skoro přes rok, ale věděli jsme, že spolu nikdy žít nebudem.. no a stalo se, to rozebírat ted nechci :) Ale on je ted blb a prostě, že nechce být zapsanej a nic s tím společného, pak zase z něho vypadne, že si to neumí představit aže co kdyby náhodou změnil názor a chtěl být zapsaný a bla bla.. no děs.. ale mě šlo jen o to, že když ted mimi bude bez otce, a otec pak bude chtít se podílet a vídat prcka jestli musíme dokázat že je opravdu otec testem nebo jestli stačí když tam budem spolu odkejvem to a zapíšou ho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
2.8.15 10:58

@sisk Protože je to blb :D Miminko jsme neplánovali no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
2.8.15 11:00

Jinak vám moc děkuju za odpovědi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 11:09

A alimety asi nepotřebuješ co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
2.8.15 11:15

Staci souhlasne prohlaseni ze je otec, testy by se vam.dost prodrazily :D kazdopadne asi mas hodne penez, to nechces alimenty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
2.8.15 11:16

Ach jo - takze uzivat si jo :pankac:,ale prevzit zodpovednost ne?
Nejde jen o ev. penize, ale treba i o to, ze by se Tobe neco stalo, on naroky na dite pak mit nebude zadne, krome testu otcovstvi, ale i tak…proc nechce do RL? Vsak to nikomu rikat nemusi, ze je v RL ;)!
Chudak dite, kdyz uz ted otec dela caviky, kvuli „blbemu“ zapisu do matriky…jak pises, asi je to fakt blb :mrgreen:!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
2.8.15 11:19

@Barus21 ve svych diskuzich si znacne protirecis. Nejdriv chces davky a najednou jsi zajistena :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
2.8.15 11:20

@Barus21 a jak to hodláš zvládat bez alimentů, v jedenadvaceti? Jsi si vědoma toho, že nebudeš mít bez nich nárok na příspěvky od státu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama