Zaražené větry po porodu

Anonymní
21.4.11 06:30

Zaražené větry po porodu

Jsem dva dny po císaři, špatně se mi vstávalo, moc jsem se nepohybovala, i když snažila jsem se alespoň trochu :-) Už po první noci jsem začala mít pocit jak se nafukuju, dneska bohužel už neodchází ven vůbec nic… Dostávám Espumisan 6 kuliček denně (včera), zatím efekt nula. Na velké jsem nebyla, měla jsem cévku. Manžel mi koupil sušené švestky, ty zkusím dnes. Nějaká další rada ? Bojím se, že z toho bude i zácpa.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.4.11 07:16

Ahoj,no ja jsem mela to same.A me teda davali po cisari asi 3 dny injekce na rozpohybovani srev a teprve po tech 3 dnech mi davali espumisan,ale taky to nebylo nejaky extra,ale neboj tak do 3 dnu to bude dobry!A rada,trosku chodit,ale ne zase moc!A pri nejhorsim,at ti zavedou rektalni hadicku-jak u miminek! :-D

• Nahlásit
  • Citovat
3356
21.4.11 07:21

Nejlepší je pohyb…co nejvíc chodit…mě to moc pomohlo. Hned druhý den po císaři jsem hodně chodila a dobré. Druhá maminka, co si nevzala malého k sobě a celý druhý den proležela, tak ta pak měla velký problém a zůstala v porodnici i o den déle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
21.4.11 07:25

Doopravdy to chce co nejvíc chodit.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20662
21.4.11 07:29

Já pila štávu ze švestek a cvičila z nohama jak z miminem :mrgreen: a mazala si břicho pupíkem :-P Nepomohlo nic,bylo z toho zácpa jak vyšitá :zed: Tak jsem chodila pak na velkou tak jednou týdně :zed: Spravilo se to až jsem pravidelně chodila na prochajdy s kočárem,takže za mě taky pohyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5468
21.4.11 07:36

Určitě pohyb. A říct to doktorům v porodnici, nás se na to tedy po císaři pořád ptali, jestli už jsme byly na velké nebo jestli aspoň odcházejí větry… Spoluležící maminka dokonce dostala nějakou injekci. A vzhledem k tomu, že jsi dva dny po císaři, předpokládám, že jsi ještě v porodnici ;).
Cvičit nohama, teplá sprcha, švestky jsou určitě dobré, jogurty, …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
21.4.11 07:40

Taky pomáhá meruňkový kompot

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20662
21.4.11 07:44

AHa,jsem nějak přehlídla že jsi po CS :zed: Takže tam nějaké cvičení nohama asi nehrozí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6243
21.4.11 12:22

Ahoj, jsem pár dní po císaři a opravdu, jak už holky psaly, chce to co nejvíc chodit. Já k tomu pila opravdu hodně vody, jedla jsem minimálně 2 jogurty a ještě k tomu dětské ovocné přesnídávky a bylo to v pohodě a to jinak na zácpu hodně trpím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama