Zarážka do myčky - aby se nezavírala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.08.18 19:59
zarážka do myčky - aby se nezavírala

Ahoj,
nemáte prosím někdo tip, jestli existuje nějaká zarážka do pootevřených dvěří myčky, aby se nezavírala, když do nich jen někdo (batole) lehce ťukne?

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 15.08.18 20:13

@malytlustyhroch myslíš, aby vyletela pára? Dávám varecku. Naše myčka ani pootevrena nezustane. Tak od 15 cm otevreni se zavira uplne.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 15.08.18 20:25

Dávám hranol polystyrenu

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 15.08.18 21:05

Já povysunu horní koš.

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 15.08.18 21:14

omlouvám se za blbý dotaz, ale k čemu je dobré, aby myčka zůstala otevřená? Mám ji dvacet let a nikdy jsem ji nenechávala otevřenou :think:

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 15.08.18 21:18
@ivašot. píše:
omlouvám se za blbý dotaz, ale k čemu je dobré, aby myčka zůstala otevřená? Mám ji dvacet let a nikdy jsem ji nenechávala otevřenou :think:

Má se otevřít po umytí, aby vyšla ven pára. Já to ale udělám tak jednou dvakrát za měsíc, když u ní zrovna stojím, když domyje :lol:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.08.18 21:20
@ivašot. píše:
omlouvám se za blbý dotaz, ale k čemu je dobré, aby myčka zůstala otevřená? Mám ji dvacet let a nikdy jsem ji nenechávala otevřenou :think:

Efektivneji schne ciste nadobi po dokonceni cyklu. A kdyz ho nemas cas hned vyndat, tak nezatuchne.

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 15.08.18 21:25
@malytlustyhroch píše:
Efektivneji schne ciste nadobi po dokonceni cyklu. A kdyz ho nemas cas hned vyndat, tak nezatuchne.

Fakt? Mě právě v zavřené uschne úpně dokonale.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.08.18 21:48
@ivašot. píše:
Fakt? Mě právě v zavřené uschne úpně dokonale.

Zalezi i co mejes, na jakou teplotu a jaky program a asi i na modelu mycky. Ja vetsinou meju na 30 minutovy program na nizkou teplotu, a to pak se schnutim v zavrene mycce neni uplne hitparada, ale pri pootevrene je to dobre.
Edit. : mame malinkou mycku, bezi kazdy den, nekdy i vickrat.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.08.18 21:51

@Aries6 @Karlaska @Tunrida Diky, neco z toho urcite vyzkousim. :)

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 15.08.18 21:54
@malytlustyhroch píše:
Zalezi i co mejes, na jakou teplotu a jaky program a asi i na modelu mycky. Ja vetsinou meju na 30 minutovy program na nizkou teplotu, a to pak se schnutim v zavrene mycce neni uplne hitparada, ale pri pootevrene je to dobre.
Edit. : mame malinkou mycku, bezi kazdy den, nekdy i vickrat.

Je pravda, že většinou myju na vysokou teplotu.

Murka
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 17.08.18 10:19

Povytáhnu horní šuple, myčka pak drží pootevřená. Vyjde pára, nádobí rychleji vystydne a já můžu rychleji prudit dcery, ať už konečně vyklidí tu myčku :P

JTom
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 23.08.18 17:33

Víčko od PET láhve.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >