Zarážka do myčky - aby se nezavírala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 15.08.18 19:59
zarážka do myčky - aby se nezavírala

Ahoj,
nemáte prosím někdo tip, jestli existuje nějaká zarážka do pootevřených dvěří myčky, aby se nezavírala, když do nich jen někdo (batole) lehce ťukne?

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 15.08.18 20:13

@malytlustyhroch myslíš, aby vyletela pára? Dávám varecku. Naše myčka ani pootevrena nezustane. Tak od 15 cm otevreni se zavira uplne.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 15.08.18 20:25

Dávám hranol polystyrenu

Tunrida
Hvězda diskuse 48307 příspěvků 15.08.18 21:05

Já povysunu horní koš.

ivašot.
Kelišová 6863 příspěvků 15.08.18 21:14

omlouvám se za blbý dotaz, ale k čemu je dobré, aby myčka zůstala otevřená? Mám ji dvacet let a nikdy jsem ji nenechávala otevřenou :think:

Tunrida
Hvězda diskuse 48307 příspěvků 15.08.18 21:18
@ivašot. píše:
omlouvám se za blbý dotaz, ale k čemu je dobré, aby myčka zůstala otevřená? Mám ji dvacet let a nikdy jsem ji nenechávala otevřenou :think:

Má se otevřít po umytí, aby vyšla ven pára. Já to ale udělám tak jednou dvakrát za měsíc, když u ní zrovna stojím, když domyje :lol:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 15.08.18 21:20
@ivašot. píše:
omlouvám se za blbý dotaz, ale k čemu je dobré, aby myčka zůstala otevřená? Mám ji dvacet let a nikdy jsem ji nenechávala otevřenou :think:

Efektivneji schne ciste nadobi po dokonceni cyklu. A kdyz ho nemas cas hned vyndat, tak nezatuchne.

ivašot.
Kelišová 6863 příspěvků 15.08.18 21:25
@malytlustyhroch píše:
Efektivneji schne ciste nadobi po dokonceni cyklu. A kdyz ho nemas cas hned vyndat, tak nezatuchne.

Fakt? Mě právě v zavřené uschne úpně dokonale.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 15.08.18 21:48
@ivašot. píše:
Fakt? Mě právě v zavřené uschne úpně dokonale.

Zalezi i co mejes, na jakou teplotu a jaky program a asi i na modelu mycky. Ja vetsinou meju na 30 minutovy program na nizkou teplotu, a to pak se schnutim v zavrene mycce neni uplne hitparada, ale pri pootevrene je to dobre.
Edit. : mame malinkou mycku, bezi kazdy den, nekdy i vickrat.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 15.08.18 21:51

@Aries6 @Karlaska @Tunrida Diky, neco z toho urcite vyzkousim. :)

ivašot.
Kelišová 6863 příspěvků 15.08.18 21:54
@malytlustyhroch píše:
Zalezi i co mejes, na jakou teplotu a jaky program a asi i na modelu mycky. Ja vetsinou meju na 30 minutovy program na nizkou teplotu, a to pak se schnutim v zavrene mycce neni uplne hitparada, ale pri pootevrene je to dobre.
Edit. : mame malinkou mycku, bezi kazdy den, nekdy i vickrat.

Je pravda, že většinou myju na vysokou teplotu.

Murka
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 17.08.18 10:19

Povytáhnu horní šuple, myčka pak drží pootevřená. Vyjde pára, nádobí rychleji vystydne a já můžu rychleji prudit dcery, ať už konečně vyklidí tu myčku :P

JTom
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 23.08.18 17:33

Víčko od PET láhve.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >