ZÁŘÍ 2004 - všechny, které trpíme přes léto SPOJTE SE!

29
23.7.04 11:12

ZÁŘÍ 2004 - všechny, které trpíme přes léto SPOJTE SE!

Ahoj maminky. Jak se Vám nosí bříška v těch vedrech? Já bych řelka, že je to čím dál horší a odškrtávám v kalendáří každej TÝDEN!!!

Chrastilka+Denisek30+4TT :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1512
23.7.04 11:38

ahoj chrastilka,
vcera kamos svojej dcere povedal ze ta teta zjedla cely melon a ostal jej v bruchu :lol: .
brisko sa nosi v pohode ale tych 10kg navyse je problem. ja som schopna existovat tak maximalne do obeda potom uz len prezivam. a este cely august…ach jaj
danka+benjamin29tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.7.04 12:00

Ahojte maminy, ja som na tom podobne, tieto horúčavy znášam veľmi tažko, z domu som schopna vyjsť až po 18.00 a dobre sa začnem cítiť až keď zájde slnko. Ale čo by sme pre naše pokladíky neurobili, už to máme za pár. Držme si navzájom palce aby všetko dopadlo tak ako má. :P

Lucia + Lukas 33tt. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
687
23.7.04 12:25

Děvčata, držte se, já jsem si takhle užívala minulé léto (to byla vedra nepřetržitě snad od května), byl to fakt chvílemi děs, takže vás upřímně lituji. Ale odměna je krásná, co si budeme povídat (navíc podle mé zkušenosti jakmile se „odměna“ narodí, teploty klesnou, hi, hi - člověk by to spíš bral naopak, že?).

Jindra + šelmičky (od Ed a Štěstíček)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
23.7.04 12:45

Ahoj holky,

vydržte to ještě nejsou taková vedra jako loni já rodila 17.8 a to bylo tropická vedra snad už od května. Kupodivu jsem se cítila moc dobře, každý mě litoval v tom počasí, ale já si to vychutnávala. Přibrala jsem 9 kg a teplo mi vyloženě vyhovovalo.
Holky vydržte, když tak se sluníčku vyhýbejte, zalezte někde do stínu a relaxujte já třeba celé léto zavařovala v chládku ve sklepě hodně pijte tekutiny né, ale studené to je pak ještě horší.
A hlavně myslete, že odměna bude sladkáááá.
Držím Vám všem palce!
Quatro+Emily

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
23.7.04 13:11

to je fakt, v podstate sme si vybrali dobre leto. stejen furt prsalo a nedalo sa moc behat po vonku :wink: . pamatam si ze cele minule leto uz od velkej noci som stravila na pieskovom ihrisku a pod studenou sprchou. a druha vyhoda, mame cas sa dat spat do formy do dalsieho leta :D
danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
10.8.04 15:01

Ahojky,
je to sice děs, ale naštěstí máme kousek od bytu zahradu rodičů, takže letošní léto je ve znamení stínu a zahradní hadice. :P
Naštěstí už jen maximálně čtrnáct dnů............. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
14.8.04 12:51

Ahoj Kimi :)
to ti závidím,mě čeká těch týdnů ještě trochu více :( ,max.6týdnů :roll: .
Už jsem těch veder začínala mít plné brejle :evil: tak jsem ráda,že se ochladilo :lol: !
Taky jsem byla každý den u své babičky na zahradě,koupák jsem si netroufla :oops: .

Mějte se v rámci možností všechny podzimní těhulky a pište :!

CHrastilka 34tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
15.8.04 14:34

Horko

Teda holky jsem s Váma, že ještě toto léto bylo oproti tomu minulému procházka růžovým :,-(em!!! Mě to horko dělá hodně zle, dost otíkám a před třema dny jsem musela odejít ( teda manžel si mě musel odvézt :lol: ) z práce, protože byl hrozný tlak a dusno a mě se udělalo černo před očima a pak si pamatuji už jen cestu domů :roll: nehledě na to, že jsem alergik a nemůžu si vzít žádný prášek tak 24 hodin dennně smrkám a kýchám. :cry: Takže jsem jedna z těch, které to nesou opravdu zle :evil:

Verča + Sam 31tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
15.8.04 22:57

Ahojte :D
musím se připojit,že vedra jsou hnus!Ze začátku mi ani nevadili,to jsem se klidně opalovala v pravé poledne na balkoně a u babi,ale teď už to nějak nezvládám Mám totálně nízký tlak,často se mi zatočí hlava a udělá mdlo.Ven jsem minulý týden vycházela až k večeru a i tak to byl furt hnus :evil: !
Ale jak už tady zaznělo,musíme to všechno vydržať :wink: .Nic jiného nám nezbývá :wink: jo,jo.Ale ty miminka budou krásné a budou stát za to… :lol:

Chrastilka 34tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama