Zářijovky z poradny 2007

6.7.07 13:55

Zářijovky z poradny

Zářijovky z poradny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.7.07 19:58

Míšo - asi to bude lepší,ale možná by to chtělo něco,kde nebudou mít další lidé přístup,něco jako je na spolužácích,že se to dá uzamknout

• Nahlásit
  • Citovat
6.7.07 20:03

No,ale kde to udělat?? Víš o něčem,co by takhle šlo?? Mě nic nenapadá…mimichodem,je to kdo,komu píšu??? :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
6.7.07 20:21

Ahoj, předpokládám, že budete diskuse maminek se stejným měsícem porodu? Pokud je to tak, přesunu diskusi do správné kategorie.
Zamknout diskusi není problém, ale děláme to pouze u stálých diskusí…

Lesina
admin eMimina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
6.7.07 20:33

Holky, vy jste prostě super. Míšo, díky ti moc. Asi je vám jasný, kdo píše. Změnila jsem si přezdvku, protože pod tou původní by mě našla všude - když by chtěla. Takže jsem to já Tereza a jsem ráda, že o vás nepřijdu. Teď jsem celé odpoledne mazala všechny svoje příspěvky, ne proto, že bych se styděla za to, co jsem napsala nebo změnila názor, ale nepotřebuju, aby tu adresu rozdala všude a všichni si mohli číst o tom, jaký mám trápení.
Myslím, že na seznam se mi snad nedostala, ale kdo ví. Už to řešit nebudu. Jak jsem psala, já mám svědomí čistý a ona je prostě přízemní pipina.
Když by se tu ta diskuze dala zamknout, tak by to bylo fajn a když to nepůjde, tak se prostě nic neděje. Já se před ní schovávat nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.07 21:09

Ahojky Terko,já si v žádném případě nemyslím,že by ses měla za cokoli stydět,to by spíš měli ti ostatní,co jen šmírují,ale já to beru podle sebe,asi bych na tvém místě už nikdy při psaní nějakého příspěvku nebyla nějak tak svobodná v uvažování a psaní,protože v hloubi duše bych si říkala,kdo z mých známých si tohle asi přečtě,apodobně,takže já bych taky ty zprávy na tvém místě smazala,ať ta nádhera pukne,co?? :wink: :wink:
Jéžiš,manžel už je OPĚT narvanÝ u pc,tak píšu od kluků,ale mají blbou židli,bolí mě z ní záda :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
6.7.07 21:25

Ahoj holky,

Míšo - tvá zpráva mi přišla až teď, takže jsem netušila, že tu jste zašité :-) Je to pěkně blbá situace.. Člověk aby měl strach se o něčem bavit… Teď budeme už pořád tady nebo jak? A na poradně končíme?
Já jsem dnes celý den proseděla na netu při hledání kočárku a stále pokračuju - je to mé věčné trápení. Mám další tip, tak čekám na vaši kritiku :lol: Je to X-Lander XA - nějaké info zde http://www.detskyraj.cz/…-s-adapterem a zde http://www.eshopbaby.cz/…lander-p267/
Nebo Cam Cortina X4 - http://www.eshopbaby.cz/…ek-cam-p355/ (tady je drahý, dá se sehnat okolo 13.000,–).
A co jste dělali celý den vy? Pěkný večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
6.7.07 21:49

Čaute holčiny,

tak jsem se konečně vším prokousala, Míšo , psala jsem Ti soukromou zprávu, ale na poradnu už asi nechodíš…
Byla to teda fuška, jen mi, prosím, některá napište, o co přesně se jednalo, že jsme musely změnit místečko na písání… Nějak jsem to asi nechtěně na fóru přehlídla :cry: Díky, Paja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.07 22:04

Ahojky kočky,já nevím,jestli budeme tady,to nezáleží jen na mě,přece jen,je nás bab dost,tak se musíme domluvit,ale podstatné je,že mi admina z tohoto serveru přislíbila,že bychom mohly mít naše téma zamčené,tudíž už by se nikdy a žádné z nás nemohlo nikdy stát to,co se stalo na tom minulém foru,a to je dost velké plus,ne??
Traduško ,tak jsem ti koukala na ty kočíky,a já bych šla do toho prvního,na 100%,má mnohem menší váhu :wink: ,a taky otočná ikolečka,nehledě na to,že jsou čtyřkolky stabilnější,já jí mám taky,sice jsou přední kolečka blíž u sebe,ale stabilní je perfektně. Jen jsem nenašla tu sedačku k tomu,možná jsem blbě koukala,juknu ještě jednou :wink:

Pavli, to jsem ráda,že se ti to podařilo,a zpráva mi došla na mail. Ty příspěvky jsou už všechny pryč,a vzhledem k tomu,že ta záležitost se netýká přímo mě,tak tě do toho zasvětí někdo jiný,ju??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
7.7.07 09:27
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.07 09:51

Ahojky maminky,to jsem ráda Jani ,že se ti to povedlo,je to přece jen trochu jiná stránka než ty,co jsme na nich byly a postup je trošku jiný.
No,jinak já hlasuju taky pro to zůstat tady,právě ta možnost toho zámku je super,tak uvidíme,jak budou hlasovat ostatní :wink:
Já jdu teď ustlat a připravit kuře do trouby,a potom jdeme na zahradu,musím už bezpodmínečně vyžehlit,děti v pondělí odjíždějí k bráchovi a nemají už žádná trička.
Jenže já si vždycky sednu do křesílka na zahradě,a už hnípu :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
7.7.07 10:39

Ahojda holky, omlouvám se moc, že vám to takhle komplikuju, ale nerada bych přišla o povídání s vámi. :cry:
Jestli by to šlo, tak já bych zůstala taky tady když se to zamkne. Je to tu sice trošku komplikovanější, ale snad si na to zvykneme, co myslíte? :oops:
Míšo : máš pravdu, už nikdy nebudu psát s takovým klidem, jako jsem psala doposud. Pořád je ve mně takovej červík, že si to čte někdo, komu moje řádky vůbec nepatří. Ale to časem přejde. Jde jen o to, že je to teď hodně čerstvý.
Snažím si to užívat tady u tety, ale moc se mi to nedaří. V noci toho moc nenaspím a přes den mi tluče srdce jako zvon - což je vzhledem k mému tlaku asi problém. Doufám, že to nějak rozchodím. Jak jsem psala dřív, nejde mi v podstatě o nic - nic mě nevadí kromě dvou věcí. Za prvé je to to, že si přečetla spoustu věcí, který pro ni nebyly určený a který potom poslala dál - jako těhotenství mojí kolegyně, o kterém jsem vám psala a ona ho ještě nechtěla zveřejnit. K tomu se připojuje i to, že jsem tím svým psaním do toho problému zatáhla další lidi, aniž bych to chtěla. No a v neposlední řadě jsou to i peníze a kontakt s firmou, do které jsem se mohla jednou vrátit. Takhle tam už nikdy pracovat nebudu a budu muset začít někde znovu a od začátku. Jedinou věc, kterou ještě na doporučení ostatních udělám je to, že napíšu majiteli firmy, aby taky znal názor z druhé strany. Sice to asi k ničemu nebude, ale já si aspoň trošku ulevím.

Chudák Pepro - ta bude asi koukat, až se vrátí do našeho starého fora řekla bych, že nemá přístup k netu a tím pádem vůbec netuší, co se děje.

TRaduško: já bych šla rozhodně taky do toho prvního kočárku. Jak jsem na to tak koukala, tak je to tak, jak píše Míša. Takže u mě zvítězil taky ten první. Jo a na pondělí ti budu držet palečky na 4D UZT aby se vám už konečně ten nezbeda ukázal, jestli je to holčička nebo chlapeček. A co vůbec jména? Ty už máte? Ani nevím, jestli jsi o tom psala.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.07 10:41

Ahoj kočky, už jsem zde konečně i já. Nejprve se mi nedařilo se sem dostat a pak jsem včera jaksi odpadla. Nevím co doháním, ale ty dva dny svátků jsem jen proležela a prospala. Byla jsem sama doma, přítel pracoval, nikdo mě nerušil, to byl veget. :wink: :roll: Teď ještě doženu vaše příspěvky, něco uvařím a snad budu zase na netu. Zatím se moc opatrujte pa Petra :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.7.07 10:47

Tak se dívám, že mě to nějak nepřihlásilo, zatím jsem anonymní!! :(

• Nahlásit
  • Citovat
266
7.7.07 11:38

Maminky tak už jsem řádně přihlášená, haha to byla fuška, haha, no ještě že mi je do smíchu. :? Pa Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama