Zařízení bytu vybavovala jeho bývalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 21.02.17 18:12
zarizeni bytu vybavovala jeho byvala

Ahoj, jsem pristehovana k partnerovi..uz nejakou dobu..ale s cim se nemohu vyrovnat..ze domacnost ma vybavenou uz z minuleho vztahu..vim, ze je to normalni, ale me to desne stve…ne ze by to nebylo uplne nejhorsi..ale proste ta pritomnost nekoho prede mnou…mam tendenci co lze, nahrazovat svyma vecma…nevim jestli to vy nejak vnimate…a jak to mate se svyma vzpominkovyma predmetama z minulych vztahu…darky, fotky…vsechno??…Muj partner to ma nahazene v jedne policce..vcetne fotek, dopisu..atd..me to prijde hloupe…samozrejme, ze jsem nahledla…chapu­..kazdy ma minulost…ale ja to mam poschovavane…a hlavne ne vystavene..je to preci jenom minulost, ktera je pro me uzavavrena a nemusi to nekdo jiny prohlizet..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 18:22

Tak my naštěstí nebydlíme tam, kde byl chlap s ex. Jako vystavené fotky a dopisy by mi taky celkem vadily :? To je, jako by mu snad bylo líto, že ex odešla :? Můj ex měl taky doma vystavené některé věci od přechozích ženských, jenomže to nebylo od jedné ex, tak mi to prostě přišlo, že on je asi hrdý na to, kolik měl bab - prostě typický ješita :lol: Jsem to nějak nebrala vážně v jeho případě.

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 18:25

No a ptala ses chlapa na ty fotky, proč tam jsou? Dost lidí fotky po rozchodu nejen schová, ale i roztrhá :lol:

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 21.02.17 18:30

Ono to neni vystavene…jen je to tam dane..volne..mezi dalsima vecma…

Slečna Ferka
Extra třída :D 10096 příspěvků 21.02.17 18:36

No tak mu na to kup krabici, ne?

A jinak popravdě, pokud jsi Róčild, tak se s ním můžeš zkusit domluvit, že byt vybavíte jinak nebo že se přestěhujete. Pokud nejsi, tak by ses měla nad sebou trochu zamyslet a přestat se chovat jako hovězí. Ten problém je ve TVOJÍ hlavně, a to je místo, kde s tím TY můžeš něco udělat.

Pokud Ti nepostačí si říct, že o nic nejde, tak si zajdi na nějakou terapii, ať Ti pomůžou se s tím nějak srovnat.

Levandulina
Kelišová 5617 příspěvků 17 inzerátů 21.02.17 18:42

Tak jestli má ty věci položené s jinýma věcma, tak to pro něj není asi zas tak důležité. Kdyby to nějak skrýval, asi by to pro něj mělo větší cenu. Takhle to vypadá, že je to takový laxní přístup.

dedrichov
Závislačka 2889 příspěvků 21.02.17 18:44

Tak to svému příteli řekni, nějak rozumně a jak už tu padlo, pořiď (te) krabici, kam si minulost uschová. To by asi šlo ne?

Co se týká vybavení… nábytek bych neřešila, ale třeba povlečení nebo ručníky by mě štvaly asi taky.
A pro odlehčení: já bydlela s partnerem v bytě po jeho prarodičích, a to je teprve něco. Taky to byly boje, než se něco vyřadilo :lol: Ty to máš pravděpodobně modernější

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 21.02.17 18:56

Přesně, pořiď krabici (černou :mrgreen: ) a požádej ho, že si vzpomínky dá tam, že to nemusíte mít doma na ráně. S vybavením by mi to asi taky přišlo „líto“, že to jako není naše, ale je tam cítit ruka ex, ale pokud nemáte na to všechno vyházet a nahradit, tak se s tím prostě smiř, nastěhovala ses ty. Co by šlo a co by partnerovi nevadilo, to bych přeuspořádala. U nábytku bych si představovala, že to prostě vybral on a hotovo.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 21.02.17 18:57

@dedrichov Tak textil, to by letělo hned všechno, brr, to bych nesdílela. :lol:

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 21.02.17 18:58

Co se týče fotek a dopisů, partnerovi bych řekla, že mi to vadí a jestli by si to nemohl dát třeba do krabice do sklepa. Většina chlapů to tak má, protože to neřeší, ne proto, že by k tomu měli tak super citový vztah, že by se s těmi upomínkovými předměty nemohli rozloučit.
No a co se nábytku týče, zkusila bych si to tam zařídit po svém dle fin. možností- ale ono někdy stačí málo, třeba vymalovat nějakou jinou barvou, trochu přesunout nábytek, pověsit pár obrazů a rázem je z toho nový byt. Kupovat novou kuchyňskou linku je asi blbost…

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 21.02.17 19:02

Nebydlíme sice tam, kde žil manžel se svojí ex, ale nějaké věci z jejich společného bydlení máme a normálně používáme, nikdy mi to nevadilo. Fotky měl asi dvě, zastrčené vzadu ve skříni, nějak se to ztratilo během stěhování, ale přísahám, že já to nebyla :mrgreen: Já mám pár relikvií z bývalých vztahů v krabici pod postelí.

Luca911
Stálice 77 příspěvků 21.02.17 19:05

Chápu tě, tohle jsem taky řešila. Jakmile jsem se nastěhovala, okamžitě jsem nakoupila nové povlečení, ručníky.. nesnesla bych to… mě teda nevadily věci jako vybavenú kuchyně, koupelny atd, ale matrace, gauč.. prostě nábytek, jasně „jetej“ to jsem měla v hlavě a myslela jsem na to. Naštěstí jsme se do roka stěhovali a vše je teď podle me :)

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 21.02.17 19:09

Jak píšou holky, vyměnila bych ručníky, povlečení a nějaké další drobnosti v domácnosti. Nový nábytek asi kupovat nebudete, ne? Pokud teda na tom nejste tak, že byste nevěděli co s penězma. Zrovna mi říkal před pár dny kámoš, že jeho nová známost by snad byla nejradši, aby prodal byt i s nábytkem, jak moc jí vadí, že tam před ní bydlela jiná holka. Nejvtipnější na tom, že ona by se na tom finančně nepodílela, protože nemá :)

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 21.02.17 19:13

Dej si do ramecku fotky s kamosem a s ex, no a zprijemnite si vecer:D treba bude italskyho stylu :D ja bych se ho neptala a proste to nekam soupla, treba ani nevi a neresi, ze to tam je

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:16

Své vzpomínky na bývalé vztahy jsem zrušila a při stěhování se partner rozhodl i vyhodit obraz. Byl jím malovaný, ale na něm bejvalka.
Ovšem, kdyby sem přišla nějaká po mě, tak se asi s tvojí povahou po*ere, nejen, že jsem vše vybrala já, já si většinu i složila a nainstalovala :D Já jsem i roztřídila jeho věci, včetně papírů, oblečení. Sakra kdyby tohle vše měl člověk řešit, tak se zblázní ;)

Upravuj tak, aby se ti to líbilo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >