Žárlení a pohlavek od manžela

Anonymní
8.6.21 20:02

Žárlení a pohlavek od manžela

Hezký večer všem. Píšu anonymně, ale potřebuju se vypovídat a slyšet názor někoho nestranného. Začnu od začátku. Mám manžela, se kterým jsme spolu 7 let, máme 3 lete dítě. Náš vztah je od začátku v podstatě bezproblémový. Sem tam nějaká hádka ale nic dramatického. Manzel je od povahy spis cholerik, ale nikdy mi to nevadilo, naučila jsem se s tím žít, ale teď k věci. Zalozili jsme firmu a mě zbývá par měsíců do nástupu do práce. Domluvili jsme se, ze nastoupim do naši firmy a budu manželovi pomáhat. Ovšem par manzelovych zaměstnanců, chtělo, jestli by manzel zaměstnal jejich přítelkyně. A tak si manzel vybral dvě, kterým zařídil novou kancelář s tím, ze budou dělat práci, kterou jsem po mateřské ale měla dělat já. Když jsem ty holky poznala, jedna je opravdu moc hezká, a ta druhá, není nic moc, ale můj muž se ji evidentně líbí. Na firemní akci, na nej hazela významné dlouhe pohledy, chtěla, aby ji manzel prokrupnul zada :lol: A k tomu dodala, no ty jsi silnější, než ten můj doma, to je o něčem jiným. Na grilovani, kam jsme pozvali zaměstnance došla v podvazkach a manželovi chtěla ukázat tetování na zádech, takže si vyhynula šaty a pod nima rude kalhotky a černé podvazky. Oslovuje ho zlato atd, toto je jen zlomek, proste jako ženská to cítím, ze se ji můj muž líbí. Manželovi jsem tedy řekla jak to cítím a ze se mi ten pocit nelíbí a on ze ok, ze to respektuje a ze holky obě pozve k nám, zaučí je co a jak mají v kanclu dělat a tím to konci. No, jenže nakonec jsem zjistila, ze dotyčná, se mu nabídla, ze by dojela přímo na kancelář sama bez té druhé kolegyně, ze prý je puntickarka a chce se vše naučit sama s nim v klidu. :lol: Což se mi samozřejmě nelíbilo a tak jsme se dohodli, ze to proběhne u nás. No, jenže dnes jsem zjistila, ze už na kanclu za manželem několikrát byla a on mi to samozřejmě zamlcel. Takže proběhla hádka po telefonu, kdy sem manželovi řekla, ze se mi nelíbí, ze mi lze, a na to konto jsem mu už nevzala telefon, protože jsem byla vytocena. Odpoledne manzel dojel domu dřív, strašně naštvaný, proč sem přestala komunikovat a ve vzteku me pleskl přes hlavu. Proste jakoby dal facku ale po hlavě. Udělal to poprvé a já nevím, jak se s tím vším vypořádat. Ani s tim pohlavkem, ani s tim mým zarlenim. Nikdy dřív jsem nezarlila a najednou mám takovou divnou intuici. Snažím se na to nemyslet, ale proste si nemůžu pomoct. Co teď :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
501
8.6.21 20:07

Odejdi, jednou tě uhodil udělá to znova. Jinak co čekat od cholerika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
8.6.21 20:09

8o za mě… A jednou už spí nebo s oběma. A boji se. Ruply mu nervy. Doufám, že se nenecháš mlátit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
8.6.21 20:09

Až do ty fáze, kdy ti dal pohlavek jsem si říkala, že prostě jasně. Ty žárlíš, on to chápe, navrhl alternativy zaučení obou dam pod dohledem a ta jedna je pipka. Ale pohlavek je vrchol. Jak potom muž reagoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64269
8.6.21 20:13

Pohlavek? Poslala bych ho do tmy.. Udělal to jednou, udělá to zas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
8.6.21 20:13

Dle mého žárlíš oprávněně a ten tvůj tomu vůbec nepomáhá. Taky bych měla pocit že po něm (drze a okatě) jede. Asi bych trvala na tom, že žádné zaučení nebude a baba poletí ve zkušebce. Pokud by protestoval - je to jasné…
Edit - na ten pohlavek jsem zapomněla :D co následovalo hned po něm?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
8.6.21 20:15

Byť je ten pohlavek opravdu hnus (a zajímalo by mě, zdali to bylo jenom jen tak „pošimrání“ anebo opravdu rána, i když to nic nemění!!! Na partnerku/partnera se nikdy ruka nevztahuje). A taky mi vrtá v hlavě i pokračování - zdali si ihned uvědomil, co udělal anebo ne (byť to neomlouvá, a prostě bych tohle neodpustila).

• si myslím, že žárlíte oprávněně - tyhle rádoby asistentky, pomocnice a pracovnice nedělají dobrotu.

Příspěvek upraven 08.06.21 v 20:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
8.6.21 20:16

Řekla bych to jejímu manželovi. A taky bych žárlila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2994
8.6.21 20:16
@Mayaa007 píše:
Odejdi, jednou tě uhodil udělá to znova. Jinak co čekat od cholerika

Co čekat od cholerika? Sebeovládání, já i šéf jsme cholerici jak sviňa a při jednání s lidmi se oba ovládáme. Cholerik neznamená pitomec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
8.6.21 20:19
@Altavista píše:
Co čekat od cholerika? Sebeovládání, já i šéf jsme cholerici jak sviňa a při jednání s lidmi se oba ovládáme. Cholerik neznamená pitomec.

Přesně tak. Taky jsem cholerik, občas mi rupnou nervy, ale nikdy by mě ani nenapadlo partnerovi a komukoli jinému cokoli udělat. Tohle rádoby svádění agresivity na temperament jsou jenom chabou výmluvou. I cholerik má svoje hranice - jinak už je to prstě problém s agresivitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2994
8.6.21 20:20
@StudnetkaB01 píše:
Přesně tak. Taky jsem cholerik, občas mi rupnou nervy, ale nikdy by mě ani nenapadlo partnerovi a komukoli jinému cokoli udělat. Tohle rádoby svádění agresivity na temperament jsou jenom chabou výmluvou. I cholerik má svoje hranice - jinak už je to prstě problém s agresivitou.

Hlavně cholerik ví, že je cholerik a tento chlap se vytočil sám po její nereakci. To je naprosto dětinské. První věc kterou nebudu dělat, sama sebe nasírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21220
8.6.21 20:24

Tak tohle by měl drahý chlapec. S tou krasavou bych zatočila, z firmy by letěla a muž by se musel sakra snažit, abych se odfoukla. Jakmile by jí začal hájit a bránil vyhazovu, poslala bych ho za ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
8.6.21 20:29
@Anonymní píše:
Hezký večer všem. Píšu anonymně, ale potřebuju se vypovídat a slyšet názor někoho nestranného. Začnu od začátku. Mám manžela, se kterým jsme spolu 7 let, máme 3 lete dítě. Náš vztah je od začátku v podstatě bezproblémový. Sem tam nějaká hádka ale nic dramatického. Manzel je od povahy spis cholerik, ale nikdy mi to nevadilo, naučila jsem se s tím žít, ale teď k věci. Zalozili jsme firmu a mě zbývá par měsíců do nástupu do práce. Domluvili jsme se, ze nastoupim do naši firmy a budu manželovi pomáhat. Ovšem par manzelovych zaměstnanců, chtělo, jestli by manzel zaměstnal jejich přítelkyně. A tak si manzel vybral dvě, kterým zařídil novou kancelář s tím, ze budou dělat práci, kterou jsem po mateřské ale měla dělat já. Když jsem ty holky poznala, jedna je opravdu moc hezká, a ta druhá, není nic moc, ale můj muž se ji evidentně líbí. Na firemní akci, na nej hazela významné dlouhe pohledy, chtěla, aby ji manzel prokrupnul zada :lol: A k tomu dodala, no ty jsi silnější, než ten můj doma, to je o něčem jiným. Na grilovani, kam jsme pozvali zaměstnance došla v podvazkach a manželovi chtěla ukázat tetování na zádech, takže si vyhynula šaty a pod nima rude kalhotky a černé podvazky. Oslovuje ho zlato atd, toto je jen zlomek, proste jako ženská to cítím, ze se ji můj muž líbí. Manželovi jsem tedy řekla jak to cítím a ze se mi ten pocit nelíbí a on ze ok, ze to respektuje a ze holky obě pozve k nám, zaučí je co a jak mají v kanclu dělat a tím to konci. No, jenže nakonec jsem zjistila, ze dotyčná, se mu nabídla, ze by dojela přímo na kancelář sama bez té druhé kolegyně, ze prý je puntickarka a chce se vše naučit sama s nim v klidu. :lol: Což se mi samozřejmě nelíbilo a tak jsme se dohodli, ze to proběhne u nás. No, jenže dnes jsem zjistila, ze už na kanclu za manželem několikrát byla a on mi to samozřejmě zamlcel. Takže proběhla hádka po telefonu, kdy sem manželovi řekla, ze se mi nelíbí, ze mi lze, a na to konto jsem mu už nevzala telefon, protože jsem byla vytocena. Odpoledne manzel dojel domu dřív, strašně naštvaný, proč sem přestala komunikovat a ve vzteku me pleskl přes hlavu. Proste jakoby dal facku ale po hlavě. Udělal to poprvé a já nevím, jak se s tím vším vypořádat. Ani s tim pohlavkem, ani s tim mým zarlenim. Nikdy dřív jsem nezarlila a najednou mám takovou divnou intuici. Snažím se na to nemyslet, ale proste si nemůžu pomoct. Co teď :roll:

Tvůj manžel se evidentně rozhodl vybudovat firmu s hodně přátelskou pracovní atmosférou…
Tvým obavám se nedivím a jinak mě osobně v tomhle směru intuice nikdy nezklamala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1482
8.6.21 20:38
@Anonymní píše:
Hezký večer všem. Píšu anonymně, ale potřebuju se vypovídat a slyšet názor někoho nestranného. Začnu od začátku. Mám manžela, se kterým jsme spolu 7 let, máme 3 lete dítě. Náš vztah je od začátku v podstatě bezproblémový. Sem tam nějaká hádka ale nic dramatického. Manzel je od povahy spis cholerik, ale nikdy mi to nevadilo, naučila jsem se s tím žít, ale teď k věci. Zalozili jsme firmu a mě zbývá par měsíců do nástupu do práce. Domluvili jsme se, ze nastoupim do naši firmy a budu manželovi pomáhat. Ovšem par manzelovych zaměstnanců, chtělo, jestli by manzel zaměstnal jejich přítelkyně. A tak si manzel vybral dvě, kterým zařídil novou kancelář s tím, ze budou dělat práci, kterou jsem po mateřské ale měla dělat já. Když jsem ty holky poznala, jedna je opravdu moc hezká, a ta druhá, není nic moc, ale můj muž se ji evidentně líbí. Na firemní akci, na nej hazela významné dlouhe pohledy, chtěla, aby ji manzel prokrupnul zada :lol: A k tomu dodala, no ty jsi silnější, než ten můj doma, to je o něčem jiným. Na grilovani, kam jsme pozvali zaměstnance došla v podvazkach a manželovi chtěla ukázat tetování na zádech, takže si vyhynula šaty a pod nima rude kalhotky a černé podvazky. Oslovuje ho zlato atd, toto je jen zlomek, proste jako ženská to cítím, ze se ji můj muž líbí. Manželovi jsem tedy řekla jak to cítím a ze se mi ten pocit nelíbí a on ze ok, ze to respektuje a ze holky obě pozve k nám, zaučí je co a jak mají v kanclu dělat a tím to konci. No, jenže nakonec jsem zjistila, ze dotyčná, se mu nabídla, ze by dojela přímo na kancelář sama bez té druhé kolegyně, ze prý je puntickarka a chce se vše naučit sama s nim v klidu. :lol: Což se mi samozřejmě nelíbilo a tak jsme se dohodli, ze to proběhne u nás. No, jenže dnes jsem zjistila, ze už na kanclu za manželem několikrát byla a on mi to samozřejmě zamlcel. Takže proběhla hádka po telefonu, kdy sem manželovi řekla, ze se mi nelíbí, ze mi lze, a na to konto jsem mu už nevzala telefon, protože jsem byla vytocena. Odpoledne manzel dojel domu dřív, strašně naštvaný, proč sem přestala komunikovat a ve vzteku me pleskl přes hlavu. Proste jakoby dal facku ale po hlavě. Udělal to poprvé a já nevím, jak se s tím vším vypořádat. Ani s tim pohlavkem, ani s tim mým zarlenim. Nikdy dřív jsem nezarlila a najednou mám takovou divnou intuici. Snažím se na to nemyslet, ale proste si nemůžu pomoct. Co teď :roll:

A co zůstal pro vás flek ve firmě, nebo ne? To je celkem také důležité. Jinak to „sexuální harašení“ může mít i za cíl zlikvidovat firmu. Stačí jen pouhé obvinění, potvrzení jejího nabíječe a váš manžel se veze. Firma padne a za vaše peníze si zřídí svou. Tím chci napsat, že to líbení se může být také jen účelové. Jen se rozhlédněte, jaká je dnes doba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 20:56

Asi před rokem jsem řešila to samé. Taky rodinná firma a jedna povedená asistentka. Začala jsem si všímat, že se okolo manžela točí, svádí ho, chválí a hlavně pořád něco potřebovala. Volala a psala mně i manželovi každý den. Až do firemního večírku bylo vše ještě ok, jen jsem měla vysunuté radary 🙂 stačila chvíle nepozornosti a manžel na mol, jen si odskočil na wc a ona za nim vlezla a vyjela po něm. Nic víc se nestalo.Pak mi pěkně za tepla přišla oznámit, ze to byl manžel kdo ji chtěl. Další víkend se vyspala s našim společníkem z firmy, taky ženáč. Samozřejmě zašla i za ženou společníka a vše jí oznámila. Nastalo peklo u všech zúčastněných, které skončilo asi po půl roce kdy si slečna našla jinou oběť. Moje rada je vyhodit z práce pokud to jde a nejlépe ve zkušební době. Pohlavek ti dát tedy určitě neměl a bylo by dobře si o tom s ním v klidu promluvit, ale teď bych řešila to, ze se možná řítíte do většího průseru, protože tyhle slečny dokáží divy a hlavně udělají cokoliv aby dostaly co chtějí. Držím palce ať se jí brzo zbavíš, naše firma se otřásla v základech a společník se skoro rozvedl a já a manžel? Narušená důvěra a v hlavě mám bordel do teď. Slečna je v pohodě, ulovila jiného ženáče, jen zničila další rodinu s malým dítětem. Moc ti přeji ať to zvládneš :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat