Žárlí na mě jeho matka?

Anonymní
16.12.19 11:31

Žárlí na mě jeho matka?

Hojky, jsem ve vztahu téměř 3 roky, ale vždycky to bylo celkem v pohodě. Jde o přítelovu matku, která na přítele stále nějakým způsobem sahá. Ze začátku mi to nepřišlo divné, ale časem se můj názor změnil. Přítele jsem se ptala jestli takhle doráží i na svou 17tiletou dceru, protože já si toho nevšimla, a on sám řekl, že vlastně takhle sahá jen na něj. Což mi připadá ještě divnější ve 22 letech ????ale budiž..a pak mě napadlo se zeptat, jestli to tak bylo vždycky (od mala) a jestli to nedělá jen když jsem v okolí já… Tak jsem se dozvěděla, že to prý začala dělat až když jsme spolu začali chodit a dělá to hlavně v mé přítomnosti.. asi by mi to připadalo v pohodě, kdyby se pořád nějak dotýkala i své dcery, ale na tu ani nasáhne.. prostě si myslím, že na mě žárlí. Jakého jste názoru vy? ????????????je to sice asi blbost, ale zajímá mě názor ostatních ???????? a s přítelem nežijeme, zatím na to nejsou finance, alespoň z mé strany :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
16.12.19 11:35
@Anonymní píše:
Hojky, jsem ve vztahu téměř 3 roky, ale vždycky to bylo celkem v pohodě. Jde o přítelovu matku, která na přítele stále nějakým způsobem sahá. Ze začátku mi to nepřišlo divné, ale časem se můj názor změnil. Přítele jsem se ptala jestli takhle doráží i na svou 17tiletou dceru, protože já si toho nevšimla, a on sám řekl, že vlastně takhle sahá jen na něj. Což mi připadá ještě divnější ve 22 letech ????ale budiž..a pak mě napadlo se zeptat, jestli to tak bylo vždycky (od mala) a jestli to nedělá jen když jsem v okolí já… Tak jsem se dozvěděla, že to prý začala dělat až když jsme spolu začali chodit a dělá to hlavně v mé přítomnosti.. asi by mi to připadalo v pohodě, kdyby se pořád nějak dotýkala i své dcery, ale na tu ani nasáhne.. prostě si myslím, že na mě žárlí. Jakého jste názoru vy? ????????????je to sice asi blbost, ale zajímá mě názor ostatních ???????? a s přítelem nežijeme, zatím na to nejsou finance, alespoň z mé strany :kytka:

Nechápu proč se tam hodili ty otazníky, ale to se poddá :potlesk: :lol:

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
16.12.19 11:49

Muze byt, ze zarli, nebo jistym zpusobem souperi.
Resit si to musi pritel, pokud mu to vadi. Tvuj vstup do toho by byl bran nejspis velmi negativne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 12:04

Jj, asi si vymeuje pole :roll: pokus se toho nevsimat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 12:07

Ahoj tak je to možné že žárlí, moje babička mi říká že matky které mají chlapce jsou hodně starostlivé o ně :think: tak cítí že jí ho chceš vzít :lol: chce být pro něj pořád ta důležitá

• Nahlásit
  • Citovat
16.12.19 12:17

A jak na něj sahá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 12:18

A jak na něj sahá? A jinak je s tchýní vztah v pořádku? Asi ma pocit že ji ho berete…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
16.12.19 12:26

A není to nějaká reakce na to, že na něj nějak „nemístně“ :mrgreen: saháš ty? Já když si představím (nemám žádné dospělé dítě), že by mi nějaká… před očima osahávala syna, tak bych asi taky podobně, pasivně agresivně a zcela zbytečně zakročila. :lol: Zvláštní, že u dcery by mi to nevadilo…

;) Já budu jednou tchýně snů… Už se nemůžu dočkat! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
16.12.19 14:01

@listento
Tyjo mám to úplně stejně. Mám teď 7 měsíčního syna. A když si představím, že až bude dospělý a bude mít nějakou přítelkyni…No pro mě zatím horor :D :D ale třeba to časem překousnu. :D
Jinak zakladatelko myslím, že to prostě nemá cenu řešit, ona se možná časem smíří s tím, že už prostě není jenom její ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 15:42

Klasickej příklad žárlivosti. Mně tohle, teda mýmu partnerovi, delala tchyně taky. Ale mně to ani nevadilo, mně ji spíš bylo líto :,( jedinými komu to vadilo byl muj partner :D Po několika takovýhle „dotecich“ ji nakonec přede mnou řekl, že je mu to krajně nepříjemný a že je to trapný, tak toho nechala :lol: Ty tchyně teda mají úchylky co :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 16:35

Jojo, buď v klidu, moje tchyně to dělá taky, plazí se po příteli jak liána + na něj ještě šišlá. Pokud nejsem v dosahu, tak to nedělá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 16:44
@listento píše:
A není to nějaká reakce na to, že na něj nějak „nemístně“ :mrgreen: saháš ty? Já když si představím (nemám žádné dospělé dítě), že by mi nějaká… před očima osahávala syna, tak bych asi taky podobně, pasivně agresivně a zcela zbytečně zakročila. :lol: Zvláštní, že u dcery by mi to nevadilo…;) Já budu jednou tchýně snů… Už se nemůžu dočkat! :lol:

No já na něj ne, to spíš on na mě :lol: třeba mi jen položí ruku na koleno, vždyť jsme mladý, to bychom se neměli ani jako pár takto dotýkat? :think: nevím :nevim: :roll: :D jako osobně proti ní nic nemám, jen nechápu proč to dělá jen přede mnou, když já ho nijak jako ona neotlapkávám, ještě když to jemu od ní v jeho věku už přijde nevhodné… :lol: a mně koneckonců taky.. :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.12.19 16:47
@VVVZ píše:
Klasickej příklad žárlivosti. Mně tohle, teda mýmu partnerovi, delala tchyně taky. Ale mně to ani nevadilo, mně ji spíš bylo líto :,( jedinými komu to vadilo byl muj partner :D Po několika takovýhle „dotecich“ ji nakonec přede mnou řekl, že je mu to krajně nepříjemný a že je to trapný, tak toho nechala :lol: Ty tchyně teda mají úchylky co :lol:

to tedy jo :lol: :lol: přítel se právě před všemi od ní odtahuje a ona to ještě komentuje slovy, „já už na něj nemůžu ani šáhnout“, ale takovým tónem jako by končil svět :dance: :lol: :lol: taky je mi jí líto.. ale zároveň ji chápu, jen kdyby to dělala už odmala tak to pochopím, ale když to dělá vysloveně jen přede mnou, tak si říkám, jestli proti mě něco má :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
116
17.12.19 22:12

Moje tchýně to dělala a dělá do teď s velkou radostí :roll: :D S přítelem jsme spolu 8 let, bydlíme ve svém a tchýně stále soupeří.. :potlesk: :zed: Pevné nervy :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 22:14
@Veju123 píše:
Moje tchýně to dělala a dělá do teď s velkou radostí :roll: :D S přítelem jsme spolu 8 let, bydlíme ve svém a tchýně stále soupeří.. :potlesk: :zed: Pevné nervy :hug:

@Veju123

Jen by mě zajímalo jaký máte s tchýní vztah, protože ona na mě hraje komedii jak mě má ráda, tedy já si myslím, vím, že ji hraje, přítel se mi snažil vysvětlit, že ne.. ale tyhle žabomyší války nesnáším, ať mi řekne, co si o mě myslí do očí.. jednou jsem ji slyšela mluvit s přítelem, kterého pěkně seřvala přes telefon jaktože jako není doma, když ona přijede z chaty :lol: :lol: :? a pak se ptala jestli mu pořád něco zakazuju, a že mám na něj špatný vliv..ovšem jen podle ní… pozn. nekouřím, piji příležitostně - neopíjím se, nenechávám si každý měsíc něco tetovat, studuji, chodím na brigády, jsem slušná, ne jako ona.. jen nevím v čem bych na něj mohla mít špatný vliv.. :jazyk: :potlesk: :nevim: asi tím, že ho mám ráda a ji ne :lol: :lol: :lol: :lol:

zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama