Žárlí na mě nová partnerka bývalého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Angharadd
Stálice 83 příspěvků 07.06.19 12:44
Žárlí na mě nová partnerka bývalého

S bývalým partnerem se známe více než 10 let - od dětství. Pár let jsme spolu chodili, ale víceméně v situaci, kdy jsme na sebe zkrátka „zbyli“ - žádná velká láska. Nyní jsme nejlepší kamarádi, beru ho asi jako staršího bratra, jsme si navzájem důvěrníky, nedovedu si představit, že by mezi námi něco bylo.

Tenhle kamarád si našel moc fajn přítelkyni. Fakt je to celkem fajn baba, pozvala mě k nim párkrát na kafe, pokecaly jsme. Ale teď z ní vylezlo, že doma potají brečí, když se s ním bavím. A že si přeje, abychom komunikaci omezili. On jí teda chce vyhovět a komunikaci se rozhodl omezit. Já to taky odkývala, protože co mi zbývá, nebudu dělat scény.

Ale stále si myslím, že žárlivost je problém toho, kdo žárlí. Že by si to měla vyřešit ona sama a netahat do toho nás dva. Že by měla jít třeba k psychologovi a tam to probrat. Mně ani jemu do jejích iracionálních pocitů přece nic není - stokrát jsme jí vysvětlovali, že nemá důvod k žárlivosti.

Mohli jsme být fajn banda. Mohli jsme k sobě navzájem dál chodit na kafe, ve třech. Mohly jsme spolu cokoliv probírat a kamarádit spolu. Já jsem zrovna po rozchodu, ale časem si taky někoho najdu. Takže bychom chodili na rande ve čtyřech a mohlo to být bezva. Nějak to celý nechápu, co se jí nelíbí.

Tohle je další moje diskuze k utřídění myšlenek. Co si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 11555 příspěvků 07.06.19 12:48

Ač tvůj pohled chápu, tak už jsem se v životě tisíckrát přesvědčila, že takhle to nefunguje. Někdy bohužel, někdy bohudík, ale nefunguje.

Lalelale
Závislačka 4706 příspěvků 07.06.19 12:48

Myslím, že jim vztah nevydrží. Pokud si chlapa potřebuje udržet tím, že mu tipne kontakt s každou ženskou v okolí. Pochybuju, že tohle skončí u tebe. Zároveň bych asi neměla potřebu bavit se s novou ženou ex, takže já bych prostě kontakt omezila a více je neřešila. Zvlášť, když i on jí chce vyhovět

Lama Lama
Hvězda diskuse 53195 příspěvků 07.06.19 12:50

Todle je problém těch dvou, já bych to s ní neřešila, odkázala jí na chlapa.

Elishka1
Závislačka 3248 příspěvků 07.06.19 12:52

Možná se to změní, az si někoho najdes, přestane se cítit v ohrozeni

Uživatel je onlinececetka
Echt Kelišová 8368 příspěvků 07.06.19 12:53

@Angharadd To je jeji problem, s tim se musi vyporadat ona. Mozna budete mit s ex docasne omezeny kontakt. Nehrot to, nech tomu volny prubeh. Casem uvidis, jak se s tim ti dva vyporadali. Nejde o tebe, jde o ty dva.

Agusaguss
Povídálka 45 příspěvků 07.06.19 12:56

Ve trech bych se taky schazet nechtela

Angharadd
Stálice 83 příspěvků 07.06.19 13:01
@Elishka1 píše:
Možná se to změní, az si někoho najdes, přestane se cítit v ohrozeni

To si taky říkám. :nevim:

Lorry1
Povídálka 21 příspěvků 07.06.19 13:01

Ja nevim no, co se na to zkusit podivat z pohledu te nove pritelkyne? Taky bych nebyla zvedava na to, aby si muj partner po vecerech vypisoval s nekym, s kym v minulosti spal a jeste jsem byla nucena s ni chodit na kaficka. Navic pises „netahat do toho nas dva“ - uvedomujes si, ze uz neni zadne VY DVA, ale ONI a TY? Jestli ji miluje, tak ona bude proste na prvnim miste a ty se s tim musis smirit.

terien
Extra třída :D 11555 příspěvků 07.06.19 13:02
@Agusaguss píše:

Já s bývalkou ani ve 4.

arinecka
Kelišová 6391 příspěvků 07.06.19 13:02

@Angharadd No asi se jí nelíbí tohle :mrgreen: Mohli jsme být fajn banda. Mohli jsme k sobě navzájem dál chodit na kafe, ve třech. Mohly jsme spolu cokoliv probírat a kamarádit spolu. Já jsem zrovna po rozchodu, ale časem si taky někoho najdu. Takže bychom chodili na rande ve čtyřech a mohlo to být bezva. Nějak to celý nechápu, co se jí nelíbí.

Ona má asi jiné představy o trávení volného času, ty plánuješ scházení se ve třech, pak ve čtyřech. :nevim:

Angharadd
Stálice 83 příspěvků 07.06.19 13:02
@Agusaguss píše:

Ale já jim nedělám křena. :lol: Sami mě pozvali k sobě na kafe párkrát, na hodinku.

Tarinka
Echt Kelišová 8417 příspěvků 07.06.19 13:02

Mne prijde dobra v tom, ze uz asi vi, co chce od zivota a dokazala si v tom uprimne udelat poradek. Ona treba vi, ze by bylo fajn se kamaradit dohromady, zaroven o sobe vi, ze by to nedala, nezbyva ji nic jineho, nez nechat chlapa vybrat, co je pro nej dulezitejsi a mozna tomu i napomohlo to, ze jsi sama bez chlapa.

Tichošlápek
Extra třída :D 14693 příspěvků 07.06.19 13:02

Jemu je do jejích pocitu naopak hodně ;) až si někoho najdeš, tak to můžete zkusit dat znovu do kupy. Do té doby bych jim dala prostor

terien
Extra třída :D 11555 příspěvků 07.06.19 13:04
@Angharadd píše:
Ale já jim nedělám křena. :lol: Sami mě pozvali k sobě na kafe párkrát, na hodinku.

Ač mám s pár bývalými dobré vztahy a ráda je vidím, tohle už mi přijde ujeté. Já bych k nim tedy na kafe sama nešla, na mě to působí hodně zoufale.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek
Reklama