Žárlím na přítelkyni bratra mého přítele

Anonymní
11.4.21 11:44

žárlím na přítelkyni bratra mého přítele

Ahoj všem,
můj partner, se kterým jsem 3 roky má nevlastního bratra, který má přítelkyni. Je vlastně zvláštní, že se s ní stále neznám. Nikdy jsem ji neviděla ale od doslechu našich společných přátel není úplný svatoušek. Jediné co mi na ni vadí je to, že ji bere více mezi jejich přátelé, které má společné s mým přítelem. Chodí spolu na party, na výlety a celkově si rozumí více s rodinou mého přitele. Mamka mého přítele ji dokonce poziva na oběd, což mě nikdy nepozvala. Mám k ní strašnou nenávist a nevim co s tím. Chtěla bych mít klid v duši ale nejde to. Jen co o ni slyším tak už mi vře krev v žilách. Máte nějaké rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
258
11.4.21 11:47

No a mluvila jsi o tom s přítelem? Co ti k tomu řekl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
11.4.21 11:51

Prestat zavidet a ono to prejde. Treba je to taky tim ze to vi a proto te neberou a boji se konfliktu s tebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
11.4.21 11:52

No spíš si asi srovnej vztah s přítelem. Řekla bych, že bude problém spíš tam. Ten jeho bratr se k ní asi chová líp než ten tvůj k tobě, ale za to ona nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
11.4.21 11:53

Ale za to ona nemůže, ze ji její muž bere má výlety a jeji skoro tchyně zve na oběd :nevim:

Tak řekni tomu svýmu, ať te tam bere taky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31672
11.4.21 11:55
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
můj partner, se kterým jsem 3 roky má nevlastního bratra, který má přítelkyni. Je vlastně zvláštní, že se s ní stále neznám. Nikdy jsem ji neviděla ale od doslechu našich společných přátel není úplný svatoušek. Jediné co mi na ni vadí je to, že ji bere více mezi jejich přátelé, které má společné s mým přítelem. Chodí spolu na party, na výlety a celkově si rozumí více s rodinou mého přitele. Mamka mého přítele ji dokonce poziva na oběd, což mě nikdy nepozvala. Mám k ní strašnou nenávist a nevim co s tím. Chtěla bych mít klid v duši ale nejde to. Jen co o ni slyším tak už mi vře krev v žilách. Máte nějaké rady?

Bude to tím, že za ní víc stojí ten nevl. bratr, bere ji na akce a třeba i prosadil ten oběd u maminky.

Chybu bych viděla u Tvého přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
11.4.21 11:56

@free333 nevidrla bych chybu v priteli ale v ni samotne. Takhle by mohla nesnaset spoustu zen a paru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4432

Kolik je tvému příteli a kolik bratrovi? Jestli je tvůj přítel mladý, co eventuálně prostřídá ještě několik děvčat, kdežto bratr je chlap na ženění a s jeho partnerkou se počítá do rodiny, tak je to logický. Jinak je tu taky prostý zdůvodnění, že tvůj přítel je mamlas a ty nejsi tak sympatická. Každopádně tobě nezbyde nic, než se s tím smířit, no. Zbavit se závisti a nenávisti moc dobře nejde, jen se to dá trochu skrývat a naučit se s tím žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
30

Očividně je to mezi ní a tím bratrem vážnější než mezi tebou a tvým přítelem. Souhlasím s názory přede mnou. Ona za to nemůže, ale tvůj přítel, že tě na výlet ani mezi své přátele nevezme. Ale největší chybu vidím v tobě, že nenávidíš lidi, které neznáš a ještě kvůli nějaké závisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
11.4.21 11:58

A jak dlouho je ona s tím bratrem a jak dlouho ty s přítelem?
Je jasný, že budou mít lepší vztah s ni, když ji znají třeba už dlouho před tebou…
Jinak ji bratr asi lépe socializuje s ostatními, než tvůj přítel tebe.
Zkus se socializovat sama. Až budeš u nich, nabídni pomoc např. pomoc umýt nadobí, naplánovat výlet a pozvat i rodiče atd. Jestli se neumíš sama zapojit, tak je to jen tvůj problém…

Příspěvek upraven 11.04.21 v 12:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20929
11.4.21 12:00

Takže jí neznáš, nikdy ti nic neudělala, ale nenávidíš jí proto, že její partner bere jejich vztah vážně a považuje jí za součást svého života i rodiny :lol: to jo, to má vejšku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1084
11.4.21 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
můj partner, se kterým jsem 3 roky má nevlastního bratra, který má přítelkyni. Je vlastně zvláštní, že se s ní stále neznám. Nikdy jsem ji neviděla ale od doslechu našich společných přátel není úplný svatoušek. Jediné co mi na ni vadí je to, že ji bere více mezi jejich přátelé, které má společné s mým přítelem. Chodí spolu na party, na výlety a celkově si rozumí více s rodinou mého přitele. Mamka mého přítele ji dokonce poziva na oběd, což mě nikdy nepozvala. Mám k ní strašnou nenávist a nevim co s tím. Chtěla bych mít klid v duši ale nejde to. Jen co o ni slyším tak už mi vře krev v žilách. Máte nějaké rady?

Máš strašnou nenávist k někomu, koho neznáš??? takže malé sebevědomí, nejistota ve vztahu, žárlení na cizí paní a vytváření domněnek. Hm, tak to máš celkem problém…
asi je prostě společenštější a možná i méně závistivá než ty. Možná prostě jeho rodičům nejsi sympatická tak jako ona a proto vás nezvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
11.4.21 12:15

Rozdělila bych to na vztah s tchýní - s ní si slečna prostě sedla lépe než ty.

Druhá věc je proč bratr bere svoji slečnu mezi společné přátele obou bratrů, na výlety, párty,… a tebe tam tvůj přítel nechce tolik brát.

Podle mě ti hlavně vadí, že bratr slečnu bere jako součást svojí rodiny, svých přátel, a tvůj přítel to nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25139

Jsem se svým mužem 17 let a zdaleka jsem nepoznala všechny přítelkyně jeho polorodého bratra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20929
@Magical-eyes píše:
Máš strašnou nenávist k někomu, koho neznáš??? takže malé sebevědomí, nejistota ve vztahu, žárlení na cizí paní a vytváření domněnek. Hm, tak to máš celkem problém…
asi je prostě společenštější a možná i méně závistivá než ty. Možná prostě jeho rodičům nejsi sympatická tak jako ona a proto vás nezvou.

Ani se jim nedivím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat