Žárlím na přítelovu kamarádku

Anonymní
30.12.20 14:57

Žárlím na přítelovu kamarádku

Pěkný den, potřebuju poradit a šlyšet i nějaké názory. Přítel ma kamarádku na kterou ja velmi žárlím, oni spolu i pracuji takže spolu tráví hodně času, i když jsme s přítelem spolu tak si píšou, ona mu volá když ma nějakou krizí (o opravdu krizí šlo jen jednou, většinou to jsou jen blbostí) a přítel za ni hned jde, i ve chvílích kdy se to nehodí. Celkově mě štve a mrzí jaky spolu mají vztah, mají stejný stupidní humor, stejný koníček. Ona sice ma přítele ale nijak se netají s tim že ho ma jen na sex. Přítel tvrdí že je to jen kamarádka, ale tomu moc nevěřím. Taky mě šíleně naštvalo že spolu slavili vánoce, ja jsem byla u rodičů a přítel měl slavit jen se svým bratrem a jeho přítelkyní, ale nakonec tam byla i jeho kamarádka.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2703
30.12.20 14:59

No holka, tak tohle je jen otázka času, kdy se dají dohromady…
Mluvila jsi s ním o tom, že ti to vadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 15:02

@Rachel_cz Jo a několikrát, ale přítel pořád tvrdí že je to jen kamarádka a že je normální že spolu baví a pomáhají si.

• Citovat
  • Nahlásit
1374
30.12.20 15:03

Nedivím se ti, že žárlíš. Řekla jsi mu to, že se ti nelíbí kolik času spolu tráví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
30.12.20 15:03

A zajímalo by mě, vidíš co si píší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.20 15:04
@Rachel_cz píše:
No holka, tak tohle je jen otázka času, kdy se dají dohromady…
Mluvila jsi s ním o tom, že ti to vadí?

:mrgreen: dobrej vtip.

Zeny o problemech nemluvi. Ony cekaji, ze to muzi dojde samo, protoze cteme myslenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1856
30.12.20 15:04

Jak dlouho jste spolu a jak dlouho zná tuhle kamarádku?
Na Tvém místě bych ji přijala do rodiny a brala i jako svou kamarádku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
30.12.20 15:06

Tak sama cítíš, že to není v normě. Nebo minimálně ne v té Tvojí (a nebylo by ani v mojí :mrgreen: ). Buď s tím něco udělá nebo mu za to nestojíš a pak asi není důvod v takovém vztahu pokračovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@alena1995 Co si píšou nevím, přítel tvrdí že o práci.

• Citovat
  • Nahlásit
59036
@Anonymní píše:
Pěkný den, potřebuju poradit a šlyšet i nějaké názory. Přítel ma kamarádku na kterou ja velmi žárlím, oni spolu i pracuji takže spolu tráví hodně času, i když jsme s přítelem spolu tak si píšou, ona mu volá když ma nějakou krizí (o opravdu krizí šlo jen jednou, většinou to jsou jen blbostí) a přítel za ni hned jde, i ve chvílích kdy se to nehodí. Celkově mě štve a mrzí jaky spolu mají vztah, mají stejný stupidní humor, stejný koníček. Ona sice ma přítele ale nijak se netají s tim že ho ma jen na sex. Přítel tvrdí že je to jen kamarádka, ale tomu moc nevěřím. Taky mě šíleně naštvalo že spolu slavili vánoce, ja jsem byla u rodičů a přítel měl slavit jen se svým bratrem a jeho přítelkyní, ale nakonec tam byla i jeho kamarádka.
A takový vztah tě bavi? Nechala bych ho kamarádce.
@Anonymní píše:
@Rachel_cz Jo a několikrát, ale přítel pořád tvrdí že je to jen kamarádka a že je normální že spolu baví a pomáhají si.

Normální pro něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2703
30.12.20 15:07
@Příjemné Pondělí píše: :mrgreen: dobrej vtip.Zeny o problemech nemluvi. Ony cekaji, ze to muzi dojde samo, protoze cteme myslenky.

Hm, tak to máš asi nějaký zvláštní zkušenosti… Ženy o problémech mluví, ale občas je muži nechtějí poslouchat nebo spíš slyšet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 15:08

@Beckyttine5 Jsme spolu 10 měsíců, kamarádku zna 4 roky.

• Citovat
  • Nahlásit
30.12.20 15:09
@Rachel_cz píše:
Hm, tak to máš asi nějaký zvláštní zkušenosti… Ženy o problémech mluví, ale občas je muži nechtějí poslouchat nebo spíš slyšet.

Protoze jen naznacujete. To neni mluveni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6225
30.12.20 15:10
@Anonymní píše:
@alena1995 Co si píšou nevím, přítel tvrdí že o práci.

Vy spolu nebydlite?

Ty jim delas jen krena. Pokud spolu ti 2 jeste nespi, tak brzy zacnou. Ale spis bych rekl, ze uz ano. Proste on z tebe dela jen trubku a ty mu to bohuzel papas. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
30.12.20 15:11

Nebyla bych s nim, on slavi vanoce s bratrem a vezme si tam kamaradku misto pritelkyne? Odejde ze spolecne chvilky a pritelkyni za kamaradkou? Kdyby te miloval, byl by zamilovany, tesil by se na vase spolecne chvilky a kazdy by mu mohl vlezt na zada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat