Reklama

Žárlím na ženskou, kterou neznám.Manželovi se ale líbí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 14:30
Žárlím na ženskou, kterou neznám.Manželovi se ale líbí

Ahoj, už jsem úplně na dně. Jsem blázen? Žárlím na manželovo kolegyni z práce. Nastoupila v prosinci k nim do kanceláře, je jí 25let, takže prostě mladá, bezstarostná, veselá. Manžel se svěřoval na Silvestra kamarádovi, který byl u nás na návštěvě s manželkou, že má novou kolegyni a že je fakt krásná, přesně jeho typ a že je s ní sranda. Já to omylem zaslechla a od té doby je mi úplně úzko. Strašně moc žárlím, bojím se, že se do ní zamiluje, že na ní prostě kouká na každý den.Jsem už úplně s nervama na dně. Kdybych jí aspoň viděla. Nevím jak se toho pocitu hnusného zbavit. Zažili jste to někdy někdo, že jste tak moc žárlili? Já už mám pocit, že se zblázním.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 04.01.17 14:40

A co teprve ty, o kterých nevíš.,, :mrgreen: jsi svobodná, tak se podle toho chovej.

tali98
Kecalka 304 příspěvků 04.01.17 14:41

Jo jo, vím jak se cítíš. Nezažila jsem to samé, zatím, ale dokážu se do toho vžít. Asi bych řekla na rovinu, že jsem ten rozhovor slyšela a chtěla bych na to slyšet nějaký jeho argument. Oni ti chlapi někdy i přehání před kamarády a v duchu ví, že k ničemu jinému než ke koukání nedojde :D

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 04.01.17 14:42

Hlavně se uklidni a nezačni doma dělat dusno. Manželovi se věnuj. Takhle to nemůžeš brát, stejné by to mohlo být i opačně. Kolik ti je let? Co dělá manžel?

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 04.01.17 14:43

Hlavní otázka.. Věříš mu? Každý má ve svém životě „platonické lásky“, u něj je problém, že pokud takový je (těžko říct, znáš ho snad ty..) tak by tu platonickou uroveň mohl posunout dál.. Kolem mého muže se vždycky motaly ženské (nechápu, nevzala sem si Adonise, ale hold má super povahu a pořád je středem smíchu a ty pipiny to nějak přitahuje..), jenže mu věřím, i když ho zvaly k sobě na kávičku a taky to byly jeho typy, o kterých i já jsem jako ženská dokázala říct, že jsou to fakt „kusy“, tak s kolegyněmi z práce problém nemám. Všichni u něj v práci vědí, že je šťastně ženatý, má doma miminko a že je spokojený, takže kdyby si to tam na něj nějaka zkusila, tak vím, že zbylý kolektiv ji vyškrábe oči místo mě. Ano, jsou „slečinky“, které cítit nemůžu a pořád se mu snaží vetřít do života, ale vždy si to stačilo vyříkat - „tobě by se tohle taky nelíbilo..“ a bylo to :nevim: Vzal si mě, se mnou si pořídil dítě, ke mě se domu vrácí a každou noc mě objímá před spaním v posteli :nevim: Chápu tvou nejistotu, já tohle omylem slyšet od muže, že to někomu říká, tak mě to asi taky vykolejí, otázka je, jestli mu můžeš věřit. Pokud bych nemohla, promluvila bych si s ním, že jsem tohle slyšela a trápí mě to.. Když to v sobě budeš dusit, znejistíš, budeš pořád „pod tlakem“, automaticky nejspíš odtažitá, protivná kdykoli příjde z práce z úsměvem, jednou bouchneš a půjde vztah do kopru..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 04.01.17 14:45
@Sněžení píše:
A co teprve ty, o kterých nevíš.,, :mrgreen: jsi svobodná, tak se podle toho chovej.

svobodná asi není, píše manžel ;) A jak se má podle tebe tedy chovat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 14:49
Anonym K

Když jsem s manželem začínala chodit, motala se kolem něj nááádherná blondýnka. Holka, za kterou se snad i holky otočí. Dlouhé vlasy, do prstýnků stočené. Tehdy jsem jí nemohla ani přijít na jméno, protože jak jsme někam přišli, manžel (tehdy samozřejmě přítel) kolem ní obíhal jak Mars kolem Slunce. Na nějakých 14 let nám zmizela ze životů, aby se teď objevila jako kolegyně u manžela v práci. Pořád tak krásná jako kdysi, snad ani nezestárla. Dozvěděla jsem se to jen tak meziřečí a zabolelo to. Občas o ní prohodí pár slov, stejně jako o druhé své kolegyni. Dal si ji na FB do přátel. Dělám všechno proto, abych v sobě ty pocity potlačila. Je to prostě kolegyně, má dítě a manžela. Ale proč nemůže mít hrb a nohy do X?! :mrgreen: Vím jak se cítíš, ale nezbyde ti nic jiného, než nebýt kráva a doufat, že nemáš doma vola. Nedůvěra a podezřívavost je jak rakovina. Rozlézá se to, bude tě to dusit. Věř manželovi. My máme taky kolegu, na kterého je radost pohledět, kamarádce jsem to také říkala, že je to prostě fešák a věřím, že kdyby nás manžel slyšel, bude ho to mrzet. Mě by ale v životě nenapadlo si s ním něco začínat. Prostě se na něj hezky kouká. Tvůj manžel to taky jistě nemyslel tak, že jí do týdne ohne přes stůl. Prostě se chtěl pochlubit, že má super novou kolegyni. Kolegyně mého manžela je také krásná, vtipná a co hůř, rozumí autům :cert: :lol:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 04.01.17 14:49

Rozumím ti, ano i já tohle měla něco podobného, já bych si s ním o tom v klidu promluvila

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 04.01.17 14:56
@pe-terka
@pe-terka píše:
svobodná asi není, píše manžel ;) A jak se má podle tebe tedy chovat?

nijak. Paranoiu nelze léčit jen překovat. Pokud si nejsem jistá sama sebou, tak mám smůlu. Vztah se může rozložit, ale se svobodou druhého nic neděláme.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 14:58
@Anonymní píše:
Když jsem s manželem začínala chodit, motala se kolem něj nááádherná blondýnka. Holka, za kterou se snad i holky otočí. Dlouhé vlasy, do prstýnků stočené. Tehdy jsem jí nemohla ani přijít na jméno, protože jak jsme někam přišli, manžel (tehdy samozřejmě přítel) kolem ní obíhal jak Mars kolem Slunce. Na nějakých 14 let nám zmizela ze životů, aby se teď objevila jako kolegyně u manžela v práci. Pořád tak krásná jako kdysi, snad ani nezestárla. Dozvěděla jsem se to jen tak meziřečí a zabolelo to. Občas o ní prohodí pár slov, stejně jako o druhé své kolegyni. Dal si ji na FB do přátel. Dělám všechno proto, abych v sobě ty pocity potlačila. Je to prostě kolegyně, má dítě a manžela. Ale proč nemůže mít hrb a nohy do X?! :mrgreen: Vím jak se cítíš, ale nezbyde ti nic jiného, než nebýt kráva a doufat, že nemáš doma vola. Nedůvěra a podezřívavost je jak rakovina. Rozlézá se to, bude tě to dusit. Věř manželovi. My máme taky kolegu, na kterého je radost pohledět, kamarádce jsem to také říkala, že je to prostě fešák a věřím, že kdyby nás manžel slyšel, bude ho to mrzet. Mě by ale v životě nenapadlo si s ním něco začínat. Prostě se na něj hezky kouká. Tvůj manžel to taky jistě nemyslel tak, že jí do týdne ohne přes stůl. Prostě se chtěl pochlubit, že má super novou kolegyni. Kolegyně mého manžela je také krásná, vtipná a co hůř, rozumí autům :cert: :lol:

Děkuju :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Maol
Závislačka 3447 příspěvků 04.01.17 15:08

Je to trapne, ale vis co pomohlo mne? Procist si tu par diskusi o nevere a rict si, ze kdyz bude chtit, nezabranim tomu, ani kdybych byla nejkrasnejsi, nejlepsi hospodynka, manzelka, maminka,milen­ka.Jako jiste, muj muz se pohybuje mezi krasnymi a chytrymi zenami, o to vic se staram o sebe, nejen po fyzicke strance.Ale fakt s tim vic nezmuzu.Po vanocnim vecirku 2015 jsme se o tom bavili, protoze mi jedna jeho kolegyne rekla, ze mam byt stastna, jak mam skveleho muze-krasny, chytry,galantni­.Fakt na nej koukala jak kocka na misku mlika. A ja mu vecer rekla, ze je toto kompliment, ale neni mi to prijemne. Nakonec z toho byla obecna debata, jak on tohle o mne taky slychava, a ze ma naprave jednu stranu radost, a na druhou ho to desi. A diky tomu mu verim.chci mu verit. Nemam duvod patrat, proste verim, ze jsme spolu stastni. Nechci se uzirat, z toho se da lehce klesnout dal.Az prijde neco oskliveho, teprve pak to budu resit.Ale urcite s timhle nic nemohu, i kdyby vsechny zeny vyhazel, dal bude chodit na jednani apod. zblaznila bych se.

Ber to tak, ze tobe se urcite taky libi dalsi chlapi-ja si reknu 3×denne „jee, ten je hezky“.A znamena to jen to, ze je hezky, vic nic. Neziju ve sterilni spolecnosti, kde mimo manzela nikdo neexistuje, ale miluju ho a on veri me, a ja jemu. Verim i svemu usudku, ze jsem si vzala. spravneho chlapa :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 04.01.17 15:09
@Sněžení píše:
@pe-terkanijak. Paranoiu nelze léčit jen překovat. Pokud si nejsem jistá sama sebou, tak mám smůlu. Vztah se může rozložit, ale se svobodou druhého nic neděláme.

Tak paranoiou bych to nenazvala. Mě by takové prohlášení taky znejistělo, a to máme dlouhodobý stabilní vztah. Každá žena doma se okouká, i když se snaží a chlapi jsou křehká a ješitná stvoření :lol: Ale je to samozřejmě o komunikaci a kvalitě vztahu, ale když je to „zakázané ovoce“ vedle v kanclu, na klidu to nepřidá :think:
Souhlasím s @Katynka000, vidím to podobně.

Kakika
Extra třída :D 14838 příspěvků 04.01.17 15:13
@Sněžení píše:
@pe-terkanijak. Paranoiu nelze léčit jen překovat. Pokud si nejsem jistá sama sebou, tak mám smůlu. Vztah se může rozložit, ale se svobodou druhého nic neděláme.

Paranoia nelze překonat. Žárlivost není paranoia ;)
Jinak souhlas, že to může vztah rozložit.

Zakladatelko, já bych si ji zase tak moc neidealizovala. Možná, že ji před kamarádem označil za kus a za jeho typ, ale je možné, že mu po čase poleze na nervy. Vidím to u manžela. Pracovní skupina 4 lidí…dva chlapi, dvě ženské. Původně to byl čistě mužský kolektiv. Když přibrali první kolegyni, tak jásal (já méně, jeho mužský kolektiv mi vyhovoval :lol: ), chvíli na to přišla další kolegyně. Pochvaloval si, že to jsou dobré kokety, že se zákazníky (povětšinou muži) laškují a prodají jim i sáňky v létě. Po měsíci už na ně nadával, že ty zobáky nezavřou a krafou o těch samých blbostech pořád dokola :lol:

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 04.01.17 15:18
@Anonymní píše:
Když jsem s manželem začínala chodit, motala se kolem něj nááádherná blondýnka. Holka, za kterou se snad i holky otočí. Dlouhé vlasy, do prstýnků stočené. Tehdy jsem jí nemohla ani přijít na jméno, protože jak jsme někam přišli, manžel (tehdy samozřejmě přítel) kolem ní obíhal jak Mars kolem Slunce. Na nějakých 14 let nám zmizela ze životů, aby se teď objevila jako kolegyně u manžela v práci. Pořád tak krásná jako kdysi, snad ani nezestárla. Dozvěděla jsem se to jen tak meziřečí a zabolelo to. Občas o ní prohodí pár slov, stejně jako o druhé své kolegyni. Dal si ji na FB do přátel. Dělám všechno proto, abych v sobě ty pocity potlačila. Je to prostě kolegyně, má dítě a manžela. Ale proč nemůže mít hrb a nohy do X?! :mrgreen: Vím jak se cítíš, ale nezbyde ti nic jiného, než nebýt kráva a doufat, že nemáš doma vola. Nedůvěra a podezřívavost je jak rakovina. Rozlézá se to, bude tě to dusit. Věř manželovi. My máme taky kolegu, na kterého je radost pohledět, kamarádce jsem to také říkala, že je to prostě fešák a věřím, že kdyby nás manžel slyšel, bude ho to mrzet. Mě by ale v životě nenapadlo si s ním něco začínat. Prostě se na něj hezky kouká. Tvůj manžel to taky jistě nemyslel tak, že jí do týdne ohne přes stůl. Prostě se chtěl pochlubit, že má super novou kolegyni. Kolegyně mého manžela je také krásná, vtipná a co hůř, rozumí autům :cert: :lol:

Waw, super odpověď, díky tobě i za mě :palec: :hug:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 04.01.17 15:22

1. Odstranit si školní představy vztahu na dobu nekonečna a zbavit se strachu z konce
2. Ctíti svobodu svou druhého a trvat na svobodě vlastní
3. Přijímat sliby jen takové, které lze kontrolovat (např. věrnost jako slib je pitomost)

Z těch, co to nectí, jsou žárlivé podezřívavé…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama