Žárlíte na partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.14 12:29
@zzzjancena píše:
a včem vidíš problém?? :nevim: je to jeho minulost :! já taky partnerovi řekla jen o 3 mých a vztazích a do mých nocovek je mu prd a že jich bylo :lol: :roll:

V tom, co jsem psala dal. Mam ted obavy, ze nebudu tou posledni a ze jsem jenom dalsi v rade. Ze mam tendence mu neverit, protoze si myslim, ze kdyz clovek takhle zije po cely svuj dospely zivot, driv nebo pozdeji mu to zacne chybet. Byt porad s tou jednou v posteli, to neni takovy dobrodruzstvi jako kdyz si vrzne kazdy mesic s nejakou neznamou kockou nekde na festivale nebo vecirku. :roll:

Arisek15
Kecalka 107 příspěvků 24.07.14 12:37

Podívej stěma nocovkama by mohl třeba říct i on to samé o tobě ;)
Každý máme nějákou minulost já sama o sobě můžu říct, že jsem kdysi přítelovi taky ublížila (nebyl to podvod ) muselo to pro něj tehdy být hodně těžký, ale dokázal se přes to přenést a odpustit mi, sice to chvíli trvalo, ale povedlo se a jsme spolu dodnes moc šťastní :srdce: Pokud ho miluješ, tak to hoď za hlavu a už se k tomu nevracej :! :!

zzzjancena
Závislačka 2709 příspěvků 24.07.14 12:40

Ale to přece záleží jen a jen na tom jak moc mu na Tobě záleží, jaká si, jestli tě má rád, vyhovuješ mu v životě, sexu… :nevim: i kdyby spal s tisíci, nijak to neovlivní postoj k jediné a ani k té 1001. :nevim: ( mmj. kdyby měnil jen každej měsíc tak to by byl ještě hodnej kluk :lol: ;) )

zzzjancena
Závislačka 2709 příspěvků 24.07.14 12:42

A jestli se v tom budeš šťourat a změnilo to tvůj pohled na něj budeš jisto jistě jen další :nevim: nikdo není zvědavej řešit co je dávno vyřešený ;)

Sphynx Lady
Kecalka 378 příspěvků 24.07.14 12:48

Ja žárlím přiměřeně, a když víc, tak to nikdy nedám znát. Můj přítel je žárlivý hodně. Nikdo se na mě nemůže ani podívat, nepřipadá v úvahu, že bych šla sama na koupák nebo něco. Pokaždé, když se na mě někdo podívá nějak více, okamžitě ho sjede vražedným pohledem. Na fbamá sjeté všechny, co mi komentují nebo lajkují fotky. Je toho více a začíná mi to vadit. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.14 12:49

Diky za nazory. Co se tech nocovek tyka, tak ja jsem nikdy zadnou nemela, nezavazny sex me nikdy nelakal, vzdy to bylo v ramci vztahu, tech jsem mela malo. On to vi a zase mi rika, ze se boji, abych jednou neprisla s tim, ze si pripadam nevybourena a nepotrebovala si to vynahradit pozdeji. Nechci ale v tomhle tematu strhnoit pozornost na sebe, jen jsem chtela prispet, ze ja jsem zacala zarlit v posl.dobe celkem dost. Mrzi me to, ale z hlavy si to nejak nevyzenu. Snad casem. :roll:

Arisek15
Kecalka 107 příspěvků 24.07.14 12:55

Z vlastní zkušenosti vím, že mlčet je to nejhorší co můžeš udělat :! Chápu, že to děláš proto, že máš strach aby jsi tím neohrozila vztah, ale věř mi, pohár trpělivosti jednou přeteče a potom řekneš i ty věci, který jsi nikdy nechtěla :zed: :zed:

Promluv si sním a minulost hoď za hlavu :palec:

silonk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.14 21:04
@Anonymní píše:
Diky za nazory. Co se tech nocovek tyka, tak ja jsem nikdy zadnou nemela, nezavazny sex me nikdy nelakal, vzdy to bylo v ramci vztahu, tech jsem mela malo. On to vi a zase mi rika, ze se boji, abych jednou neprisla s tim, ze si pripadam nevybourena a nepotrebovala si to vynahradit pozdeji. Nechci ale v tomhle tematu strhnoit pozornost na sebe, jen jsem chtela prispet, ze ja jsem zacala zarlit v posl.dobe celkem dost. Mrzi me to, ale z hlavy si to nejak nevyzenu. Snad casem. :roll:

já si myslim ze se nemas ceho bat.. teda neznam tveho pritele.. ale neznamena ze mel tolik zenskych, ze mu to bude chybet.. ja jsem taky mela hodne chlapu.. jeste vic nez tvuj pritel ( ne se vsema jsem mela sex).. ted mam pritele a absolutne mi to nechybi… a vim ze ho nikdy nepodvedu.. :))

lalk
Povídálka 35 příspěvků 24.07.14 21:43
@lekarnicka28 píše:
@silonk nežárlím a nikdy jsem nežárlila. Vztahy jsem měla založené na důvěře. Máš krásný pevný vztah a věříš sobě i jemu. Gratuluj si a nehledej mouchy. Žárlivost bývá projev nejistoty vůči sama sobě u žárlícího člověka.

Svatá pravda :mrgreen:

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 24.07.14 21:49
@Anonymní píše:
Omluvte anonym. Jsme s pritelem kratce, pul roku. Jsme do sebe zamilovani uplne silene, takovou intenzitu jsem snad jeste nezazila. Vse nam klape, v posteli to je jizda. Myslim, ze lepsi a pozornejsi milenec snad nemuze existovat. Co ten dokaze, uf :oops: Ovsem ja na nej zacala posledni dobou tak zarlit :roll: Az ted jsem se dozvedela, ze ma za sebou bourlivou minulost a DESITKY sex. partnerek. Ze zacatku mi tvrdil neco jineho, abych ho predem neodsoudila. Ja kdybych to vedela hned na zacatku, tak bych si s nim ani nezacala, protoze presne jako ted bych si myslela, ze ja budu jedna v rade a ze kdyz se takhle choval po cely svuj dospely zivot, bude se takhle chovat i nadale nebo aspon v budoucnu se k tomu bude chtit vratit, protoze mu bude ta rozmanitost chybet :( Takze ted se kvuli tomu vlastne docela trapim a hlavne mam strach, ze pro nej nejsem dostatecne dobra a ze si bude hledat jinde. Sceny mu nedelam, nedavam mu nic najevo, ale zarlim uplne chorobne :roll: Nekdy mam pocit, ze dokonce i na ty jeho byvale nocovky :?.

Nedelej si s tim vubec hlavu. Priznam se, ze jsem byla docela dost do vetru, chlapy jsem stridala, mela jsem jich i nekolik najednou… Pak jsem potkala manzela a bylo razem po vsem. Jsme spolu 8let, nikdy jsem mi nezahnula a ani to v budoucnu nemam v umyslu. Vybourila jsem se, uzila si do sytosti a ted si vazim naseho prima vztahu, ktery bych rozhodne nejakou jednorazovkou neriskovala. Ani vlastne nevim, co jsem na tom tenkrat videla.

silonk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.14 21:52
@Anonymní píše:
Diky za nazory. Co se tech nocovek tyka, tak ja jsem nikdy zadnou nemela, nezavazny sex me nikdy nelakal, vzdy to bylo v ramci vztahu, tech jsem mela malo. On to vi a zase mi rika, ze se boji, abych jednou neprisla s tim, ze si pripadam nevybourena a nepotrebovala si to vynahradit pozdeji. Nechci ale v tomhle tematu strhnoit pozornost na sebe, jen jsem chtela prispet, ze ja jsem zacala zarlit v posl.dobe celkem dost. Mrzi me to, ale z hlavy si to nejak nevyzenu. Snad casem. :roll:

vís, ono by asi bylo horsi, kdyby mel pred tebou jednu dve holky.. nebo zadnou… takhle se alespon vybouril.. hodne toho vyzkousel.. takze aspon nikdy nebude myslet na to jake by to bylo kdyby mel sex s jinou atd.. jestli se mate radi a klape vam to, tak na tokove veci nemysli.. jeden muj kamarad byl v mladi taky takovy.. mel 26 holek… ted je 5 let s moji sestrenkou a je to hodny, slusny kluk, ktery by ji nikdy nepodvedl a ani nema potrebu.. proste mu stacilo a usadil se :))

maminazplzne
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 25.07.14 22:02

A „obnovitelko“, jaký z něj máš pocit, když ti říká, že se bojí, že se „budeš později chtít vybouřit“? je při tom spíš smutný a v klidu, nebo jakoby v napětí, vzteklý? Tipla bych, že v klidu ale smutně by ti to říkal člověk, kterého je už těžké přesvědčit o něčem jiném…

Dana112
Kecalka 350 příspěvků 24.06.19 22:23

Ahoj,
Tak co, zarlite na svého manzela/pritele? Jestli ano, tak kvuli cemu? :lol:. My jsme s pritelem spolu 20 let, tak uz na sebe ani nezarlime

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 24.06.19 22:31

@Dana112
Obcas na pritele zarlim :D. On je hezkej a je to proste sympatak :lol:, ale vim, ze by me nikdz nepodvedl, to je muj milující chlap :mrgreen:.
On ma na břiše hodne dobre vyrysovany brisaky, a tal mi vadi, ze ldyz jsme na plazi, tak kazda druhá zenska na neho úsměvné zira :lol: a to mu vzdy reknu nastvane, at si vezme triko :lol:

Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 24.06.19 22:49

Žárlím, můj muž je gentleman, ženy ho mají rády. Ale tak nějak zdravě, občas mu to s úsměvem nadhodím, abych mu polechtala ego…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama