Žárlivost a strach o přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 18:22
Žárlivost a strach o přítele

Přítel minulý týden nastoupil do nové práce, do kanceláře, kde si myslel, že bude sám, protože má nějakej chlap odcházet a dneska mu řekli, že tam zítra bude mít novou kolegyni..hrozně se bojim, že bude hezká a fajn, když tam budou spolu sami
I v minulé práci tam vždy přišel někdo novej a já se neustále nervovala, kdo to bude, aby se mu třeba nezačala líbit..dělám kvůli tomu hrozné scény a nevím, jak to mám překonat a přestat žárlit..sama sobě si nevěřím a v ostatních vidím hrozbu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 6849 příspěvků 05.02.19 18:27

Sežeň si psychologa a pracuj na sobě.

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5621 příspěvků 05.02.19 18:27

Zapracuj na sobě, jinak se zblázníš :nevim: Třeba bude hezká a fajn, to ale snad neznamená že si s ním hned něco začne ne? Nemůžeš ho izolovat od celého světa.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 05.02.19 18:28

Máš zjevně nízké sebevědomí. Scény mu nedělej, seš hystericka. Akorát se mu znechutis. I kdyby hezká byla tak co, je přece s tebou, má snad nějaký důvod hledat jinde?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 18:31

Ahoj,
no popravdě- říká se, že když vyvíjíš tlak, tak tím můžeš něco vyvolat…taky se bojím, ale scény nedělám, to je fakt, neblázni a když s tím máš opravdu potíže…sebevědomí a nízké sebehodnocení, není to dobré. Zauvažuj , jestli to zvládneš sama. :mavam:
Přeju ti klid a pevné nervy.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.02.19 18:33

Tak to já bych se nebála. Já vím, že jsem hezčí a fajnovější než kterákoli jiná :D Proto se mnou je, ne? Když budeš frflat a dělat scény, tak ti s nějakou uteče, i kdyby byla ošklivá. S prudou nikdo zůstávat nebude.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 14359 příspěvků 05.02.19 18:38
@Anonymní píše:
Přítel minulý týden nastoupil do nové práce, do kanceláře, kde si myslel, že bude sám, protože má nějakej chlap odcházet a dneska mu řekli, že tam zítra bude mít novou kolegyni..hrozně se bojim, že bude hezká a fajn, když tam budou spolu sami
I v minulé práci tam vždy přišel někdo novej a já se neustále nervovala, kdo to bude, aby se mu třeba nezačala líbit..dělám kvůli tomu hrozné scény a nevím, jak to mám překonat a přestat žárlit..sama sobě si nevěřím a v ostatních vidím hrozbu

Neblbni, ty ještě ani nevíš, jak vypadá, třeba není ani hezká, ani mladá, a je vdaná. A i kdyby nebyla, problém máš ty, a to se svým sebevědomím. Zapracuj na tom.Manžela nemůžeš vlastnit, a ženy jsou všude kolem. Vybral si ale tebe, ne?Raději si zajdi do fitka, nebo na kosmetiku. ;)

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 05.02.19 18:43

Chápu tvůj strach a znám spoustu lidi, kterým se to stalo i mě samotné. Zauvažuj ale, jestli má k Tobě partner úctu, bojí se o Tebe, a jestli je schopný Ti lhát. Pokud není schopen lhát, jakoukoliv změnu na něm bezpečně poznáš a pokud se to stane, násilím ho doma neudržíš. Zatím bych nevěšela hlavu a radši bych si udělala dobře sobě samé. Nehty, vlasy a hadříky, potřebuješ se mít ráda. Přeju Ti jen to dobré :palec:

BelAir
Stálice 72 příspěvků 05.02.19 18:58

Jestli bude chtít, tak tě podvede i bez hezké kolegyně. Zapracuj na svém sebevědomí, jinak se zblaznis :kytka: .

Ms.Ragdoll
Závislačka 2743 příspěvků 05.02.19 19:15

Vam to zrovna nejak neklape, uz te nekdy podvedl, nebo jsi takhle hystericka odjakziva?

Obavam se, ze jestli se nezklidnis, tak o nej prijdes tak jako tak, nezavisle na tom, kolik kolegu nebo kolegyn mu zrovna posadi do kanclu. :nevim: Jinou zenu muze potkat vsude, stejne jako ty potkavas jine muze, to snad vis. Pokud teda nezijete na opustenym ostrove, ze jo. :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17718 příspěvků 12 inzerátů 05.02.19 19:16

A proc myslis, ze by si mel s nekym neco zacit? Mam plnou kancelar hezkych kolegu a co jako?

Ou
Kelišová 6331 příspěvků 05.02.19 19:19

Žárlivost je tvůj problém - je to tvoje nejistota, tvoje nevíra, že jsi dost dobrá aby tě skutečně miloval tak jak říká. A zároveň tím aktivně otravuejš ten vztah, aby si pak vítězoslavně mohla prohlásit: měla jsem pravdu, je to kurevník…

Je to dost otravný sabotážní program tvé mysli a ideální je přistoupit k tomu jak k rysu, kterého se chceš zbavit. Výhodou je, že když se naučím mít ráda sebe sama a věřit si, tak kromě toho, že přestaneš žárlit, tak se ti vztahy a obecně život dost zlepší na všech frontách.

Ideálně je vstoupit do psychoterapie.

Než se k tomu odhodláš, tak alespoň dvě knihy k pročtení a promyšlení

věcný přístup
https://www.kosmas.cz/…-ji-zvladat/

poetičtější přístup.
https://www.kosmas.cz/…ejich-smysl/

axelina
Závislačka 2617 příspěvků 05.02.19 19:29
@Anonymní píše:
I v minulé práci tam vždy přišel někdo novej a já se neustále nervovala, kdo to bude, aby se mu třeba nezačala líbit..dělám kvůli tomu hrozné scény a nevím, jak to mám překonat a přestat žárlit..sama sobě si nevěřím a v ostatních vidím hrozbu

tak problem je v tobe tak stim fakt neco delej protože žarlivost je píšerna vlastnost..až bys měla deti a budes pořad s nima doma a chlap bude furt nekde v trapu tak by jsi se zblaznila…nás krasnych a příjemných ženských který si dají říct lítá všude hodně :lol: :lol: :lol: vtip

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 14000 příspěvků 05.02.19 19:38

Zakladatelko si magor a mela bys s tim neco delat. 8o Jinak ti utece kazdy chlap nebo podvede s prvni, kterou potka… :think: :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 20:59
@Anonymní píše:

Pracuju v mužském kolektivu, mezi vzdělanymi inženýry, vesměs hezký , pěkně oblekajici se chlapi. Z 51 zaměstnanců je nás pouze 5 žen. Jezdime na teambuildingy, máme vánoční večírky a spoustu jiných, např. sportovních aktivit. Ale partner mi věří, nemá důvod mi nevěřit a když to tak čtu, tak v nem mám obrovské štěstí. Ve firmě jsem déle než s ním a řekla jsem mu to hned, aby s tim pocital. On sám dělá takovou práci, že přichází do styku s bohatými dámami, které nemají na starost nic jiného, než péči o sebe. Ale mám sebevědomí na takové úrovni, že mu věřím a zarlim jen zdravě. Beztak žárlivosti ubližujes jen sama sobě.
Vzpamatuj se a raduj se s nim z nové prace.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >