Žárlivost či přehnaná reakce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 04.03.17 09:53
zarlivost ci prehnana reakce?

Ahoj vsem:-), muj partner se vratil po letech ke svemu konicku, kde je i jeho ex…ja to zjistila uplne nahodne…on se k tomu nevyjadroval, pry jsem se pomatla jestli mi to vadi..ani mi tehdy nepodal zadne info, ohledne toho kam vubec chodi a s kym…jen odsekaval, tak jsem to nechala plout…ted jsem se dozvedela tohle a docela mi to hnulo zluci.Jsem normalni, ze mi to vadi? Obzvlaste kdyz muj parner je zarlivec a vse mu vadi, ze i to kdyz jsem nekam treba vyrazila, tak se to neobeslo bez vystupu jeho zarlivosti a ted on dela toto min jednou tydne, plus nejaky cely vikend kdy maji spolecne aktivity. Podotykam ze me na ne nebere. Dekuji za nazory

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 10:17

Ano, vnímám to jako oprávněnou reakci. A on také, jinak by ti to řekl :D
Přijde mi, že trochu sobecky žije život po svém, já já já a co ty?

smutny klaun2
Kecalka 410 příspěvků 04.03.17 10:24
@VeselaHolka píše:
Ahoj vsem:-), muj partner se vratil po letech ke svemu konicku, kde je i jeho ex…ja to zjistila uplne nahodne…on se k tomu nevyjadroval, pry jsem se pomatla jestli mi to vadi..ani mi tehdy nepodal zadne info, ohledne toho kam vubec chodi a s kym…jen odsekaval, tak jsem to nechala plout…ted jsem se dozvedela tohle a docela mi to hnulo zluci.Jsem normalni, ze mi to vadi? Obzvlaste kdyz muj parner je zarlivec a vse mu vadi, ze i to kdyz jsem nekam treba vyrazila, tak se to neobeslo bez vystupu jeho zarlivosti a ted on dela toto min jednou tydne, plus nejaky cely vikend kdy maji spolecne aktivity. Podotykam ze me na ne nebere. Dekuji za nazory

Jak jednoduché řešení. Oplať mu stejnou mincí. V klidu, s úsměvem. Uvidíš, jak ten Tvůj Romeo v momentě ztratí klid.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 10:40

@VeselaHolka partner to má stejně, on může vše a já pod dohledem…je to oprávněná reakce, ale asi to chce diplomacii. U nás, sice ne na 100%, ale pomohlo, když jsem zkusila ať se na to podívá z mé strany, co by cítil on, kdybych já šla na oběd s ex nebo něco. Pochopil v případě, že se mu chtělo, jinak když se mu to nehodilo, tak tvrdil, že je to něco jiného :zed:

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 04.03.17 10:45

Vis co, ale takhle je to u nas taky, ja mu rikam totez, jestli by se mu to libilo, prijde mi ze nechape, ja samozrejme nechci nikoho omezovat, ale toto je pro me prilis, zvlast kdyz ja nemohu vlastne nic, ano diplomacie-nejde to, nechape, a je pravda ze casto slysim, ze je to „neco jineho“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 10:48
@VeselaHolka píše:
Vis co, ale takhle je to u nas taky, ja mu rikam totez, jestli by se mu to libilo, prijde mi ze nechape, ja samozrejme nechci nikoho omezovat, ale toto j pro me prili, zvlast kdyz ja nemohu vlastne nic, ano diplomacie-nejde to, nechape, a je pravda ze casto slysim, ze je to „neco jineho“.

Tak se mu to asi nehodí, no. U nás to samé. Chce to pánvičku a přetáhnout, aby se mu rozsvítilo.

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 04.03.17 11:11

No:-), co na to rict..ty to resis jak, v tichu, v klidu cekas doma? Ja totiz ano, toleruji hodne, ma narocnou praci, furt v tahu, panske akce, vylety, vse..ale tohle uz je moc:-(,bohuzel si to neuvedomuje a ja se citim byt v pravu, proto neco reknu a jsem oznacena za hysterku. A to chce byt semnou, chce rodinu, vsechno, ale pritom jakoby nechce opustit nic ze sveho dosavadniho zivota, to se dle meho vylucuje.Ja vim ze jeste nemame dite, ale doma je mraky veci co potrebuji zrenovovat a on misto toho ma svoje konicky a tim me nici.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 6 inzerátů 04.03.17 11:40

Blázníte všichni? připadá mi to úplně normální, to jako si myslíte, že místo běhání/lezení/le­pení modelů, nebo co to je, souloží s bývalou? Má se odstřihnout od svého hobby a kamarádů, aby byl sterilně izolován od bývalé? Nechápačka :zed:

Tarinka
Echt Kelišová 8211 příspěvků 04.03.17 11:51

A co to je za konicek, ze ho musi delat se svoji bejvalou? :think:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 12:33

@Ostružka Ne, má to přiznat a nechovat se jak blb. Taky nemá žárlit a omezovat.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 04.03.17 13:00
@VeselaHolka píše:
Ahoj vsem:-), muj partner se vratil po letech ke svemu konicku, kde je i jeho ex…ja to zjistila uplne nahodne…on se k tomu nevyjadroval, pry jsem se pomatla jestli mi to vadi..ani mi tehdy nepodal zadne info, ohledne toho kam vubec chodi a s kym…jen odsekaval, tak jsem to nechala plout…ted jsem se dozvedela tohle a docela mi to hnulo zluci.Jsem normalni, ze mi to vadi? Obzvlaste kdyz muj parner je zarlivec a vse mu vadi, ze i to kdyz jsem nekam treba vyrazila, tak se to neobeslo bez vystupu jeho zarlivosti a ted on dela toto min jednou tydne, plus nejaky cely vikend kdy maji spolecne aktivity. Podotykam ze me na ne nebere. Dekuji za nazory

Na emiminu to neres! Mluv s nim o tom! Netrap se a vyreste to spolecne.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 04.03.17 13:17
@smutny klaun2 píše:
Jak jednoduché řešení. Oplať mu stejnou mincí. V klidu, s úsměvem. Uvidíš, jak ten Tvůj Romeo v momentě ztratí klid.

No to je strasna rada! :cert:

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20597 příspěvků 04.03.17 13:49

Ne, nevadilo by mi, kdyby se v rámci nějakého koníčku potkával se svou bývalou, já se svými dvěma ex pracuji :lol: Ale vadilo by mi, že odsekává a něco záměrně zamlčuje.

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 04.03.17 14:01

@rena621 ano,mluvili jsme o tom, jistě, jenze jsem dostala odpoved co jsem jiz psala.Spis jem chtela slyset nazory, protoze si prijdu normalne uvazujici.

Janča209
Kelišová 7045 příspěvků 04.03.17 14:10

@VeselaHolka Vadilo by mi, že nic neřekl a ještě odsekával, to budí podezření. Můj bývalý přítel byl podobný, neříkal kam chodí, co dělá, ale byl extrémně žárlivý, nesměla sem se bavit ani se spolužákem, vždycky byla scéna. Nakonec sem přišla na to, proč to dělal, podváděl mě a měl strach, abych to nedělala taky. Jinak mi tvoje reakce nepřijde přehnaná.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >