Žárlivost - jak na sobě pracovat?

Anonymní
15.12.20 07:30

Žárlivost - jak na sobě pracovat?

Hned na úvod příznám, že jsem začala chodit k psychologovi, kde se mj. na tento můj problém zaměříme. Jenže to nebude ze dne na den a partner má tento týden vánoční večírek. Je mi z toho strašně úzko. Vím, že neusnu dokud nepřijde domů, takže mě čeká celodenní péče o dítě a následně noc beze spánku.
Bohužel svého partnera znám a vím, že nebude nevinně sedět u stolu. Má v práci cca 10 žen (kolem 20-25 let) a jen další 2 muže. Po minulém večírku bylo jasné, že se zpátky nedrží, v 11 psal že jede a dorazil v 5 se zprávou od kolegyně, kterou viděl podruhé, jestli dorazil v pohodě :palec: Navíc když se partner opije, neví ani jak se jmenuju a že já jsem já… Tedy mám skoro 100% jistotu, že s někým něco bude mít. A já se ptám jak se z toho nezbláznit? Mám v úmyslu dát dceru spát a pak u nějakého fajn filmu balit vánoční dárky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6205
15.12.20 07:35

V tom případě sis vybrala cestu životem s nevernikem. Pokud se máš naucit nezarlit, pak by ti k tomu nemel davat duvod. On ti ho ale dává

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2490
15.12.20 07:36

A ty mas pocit, ze ten problem ve vasem vztahu mas ty? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.12.20 07:40

A ony se teď smí dělat vánoční večírky?
Jinak když tě bude chtít podvést, tak že podvede i za bílého dne. Žárlivostí ničíš především sebe. Věrnost se dokázat nedá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5811
15.12.20 07:42

Problém nemáš ty, ale on. Nechápu proč bys měla řešit svoje pocity z této situace. Zřejmě svého chlapa znáš a on je pěkný kanec. Takže tak. Mě tedy nepřijdeš jako žárlivá stíhačka. Kdybys napsala, že ho budeš sledovat, tak prosím. Ale že hledáš jak se zabavit, abys na to nemusela myslet. To je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
15.12.20 07:45

Deska a v noci jsou to samé perly. Ty se nás ptáš, jak nemáš žárlit na to, že ti je přítel nevěrný? (Kousek vedle je téma - ví, že jsem mu nevěrná a nevadí mu to :-))

Asi se s tím smířit. Pokud má vše ostatní nej, sexuálně tě nezanedbává, dbá na bezpečnost a zdraví při sexu s jinými, tak si můžeš říkat, že jako milující žena mu dopřeješ vše, po čem touží a bereš ho, jaký je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4399
15.12.20 07:45
@Anonymní píše:
Hned na úvod příznám, že jsem začala chodit k psychologovi, kde se mj. na tento můj problém zaměříme. Jenže to nebude ze dne na den a partner má tento týden vánoční večírek. Je mi z toho strašně úzko. Vím, že neusnu dokud nepřijde domů, takže mě čeká celodenní péče o dítě a následně noc beze spánku.
Bohužel svého partnera znám a vím, že nebude nevinně sedět u stolu. Má v práci cca 10 žen (kolem 20-25 let) a jen další 2 muže. Po minulém večírku bylo jasné, že se zpátky nedrží, v 11 psal že jede a dorazil v 5 se zprávou od kolegyně, kterou viděl podruhé, jestli dorazil v pohodě :palec: Navíc když se partner opije, neví ani jak se jmenuju a že já jsem já… Tedy mám skoro 100% jistotu, že s někým něco bude mít. A já se ptám jak se z toho nezbláznit? Mám v úmyslu dát dceru spát a pak u nějakého fajn filmu balit vánoční dárky.

TY máš pocit, že jsi žárlivá 8o 8o 8o to snad ne..tvůj problém je k. revník partner, ne žárlivost..apropo vánoční večírek 8o 8o 8o to snad je zrušené..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7447
15.12.20 08:00

Tvl. Mas dve moznosti, budto nebejt s k. urevnikem nebo se smirit s tim, co je zac. Vybrala sis blbe, ja bych to nesnesla. Na psychologa bych se asi vybodla, pokud chces v tomhle zit, dopravej si, co se da, skubala bych ho, kdyz mu mas tolerovat zalety. Kabelky, boticky, hadriky, co mas rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62182
15.12.20 08:06

Najít si jineho chlapa, když tenhle stojí za starou backoru a neumí uhlídat ptáčka.. Twl, to je materiál. Proč se s ním zahazujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25648
15.12.20 08:10

Tak s tou kolegyní nic mít nemusel, mohla mít jen strach. Můj muž se taky každý rok zboří jen na vánočním večírku, ale upřímně, nečekám, že přijde brzy :nevim: a taky mu nelezu do telefonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
15.12.20 08:11
@Tarjei píše:
Tvl. Mas dve moznosti, budto nebejt s k. urevnikem nebo se smirit s tim, co je zac. Vybrala sis blbe, ja bych to nesnesla. Na psychologa bych se asi vybodla, pokud chces v tomhle zit, dopravej si, co se da, skubala bych ho, kdyz mu mas tolerovat zalety. Kabelky, boticky, hadriky, co mas rada.

Ale klobouk dolů před chlapem, který ji přesvědčil, že je to její chyba.
Si tak říkám, že když to takhle popíše psychologovi, tak si asi zaťuká na čelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7447
15.12.20 08:14

@riccius no, hele ono to vypada komicky zvenku, ale kdyz je nekdo dobrej mamipulator, nema skrupule a ma vhodnou obet, dosahne ledascehos. Osobni zkusenost, bohuzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
15.12.20 08:22

To je docela vtipný, že máš na sobě pracovat ty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
15.12.20 08:24

A neni takhle nahodou ta 100% „jistota“ jen vyplodem te zarlivosti? Ze nevinne nesedi u stolu, ze kdyz popije, nevi ani jak se jmenujes… Ono zas to muze byt zkreslene dost. Jsou i zensky, co tohle napisou a pribarvi a to jen proto, ze jediny spravny chovani je, kdyz jdou spolu na mejdan, tak chlap cely vecer sedi u ni u stolu a pokud mozno ji drzi za ruku. Asi tak, muzes zkusit psychologa, treba pomuze. Pokud je chlap SKUTECNE takovy, jak pises, neni jak pomahat. Btw obsah smsky, co mu prisla v 5rano (a ja na ni nevidim nic zavadnyho), jsi zjistila jak? A kde maji ten vecirek, kdyz zas zavrou hospody a v praci by se taky nemeli zdrzovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 08:42

Upřímně je mi tě líto. Tohle přeci není láska. Seber po vánocích odvahu a začni svůj nový život. Tohle nemá smysl. Hlavu vzhůru! Přeji ti klidné Vánoce :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat