Žárlivost na bývalé partnery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tomums
Nováček 5 příspěvků 28.02.18 13:46
Žárlivost na bývalé partnery.

Velice rád bych znal názor na to, že i po více než 20-ti letech stále uvnitř žárlím na bývalé partnery mé ženy. Zvláště na partnery mé ženy, s kterými měla erotickou zkušenost. Ona je vynikající a věrná žena, a byla moje první (a poslední). Žárlivost tedy nedává smysl, ale…snažím se to pochopit, a proto prosím, aby se zde vyjádřili pouze ti lidé, kteří by mi pomohli do toho nahlédnout, a kdo ten sžíravý pocit zažili… Rád bych s tím skoncoval, ale nevím jak… Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepohledzdruhestrany
Kelišová 7403 příspěvků 28.02.18 13:47

Nejsi si jistej, jestli jsi dost dobrej v sexu.

mamina89
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 28.02.18 13:49

To si prostě musíš urovnat v hlavě. Je to minulost a tu nezmenis… Máš skvělou ženu, která ti je tolik let věrná a je jen tvoje. Ti ostatní mají svoje rodiny a na známost před dvaceti lety si vzpomenou možná tak příležitostně. Není vůbec na co žárlit :andel: Buď rád, že žena vyzkoušela i sex či vztah s jinými muži a má teda srovnání a ví, že ty jsi ten nejlepší a pravý. :mavam:

truelly
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 28.02.18 13:53

Je to závist, protože ona před tebou někoho měla a ty ne. Ona už to po dvaceti letech 100% neřeší a je hnusné, že Ty jo…před dvaceti lety..tvl…pravěk :zed:
Proč si nevážíš vašeho vztahu a řešíš něco, do čeho jsi nemohl zasáhnout, protože jste se neznali :cert:

Blankaspl
Kecalka 185 příspěvků 28.02.18 13:57

Je normální, že má člověk nějakou minulost. Ty ji nezměníš, netrap se tím… Vybrala si tebe…

růžový achát
Závislačka 2858 příspěvků 28.02.18 14:00

Je to ke všemu velmi tolerantní žena, pravděpodobne Tě musí moc milovat, jinak si nedokažu vysvětlit proč s Tebou stale je.

JaninkaLO
Stálice 86 příspěvků 28.02.18 14:15

Myslím si, že žárlivost není na škodu v míře…A jelikož je stebou tak to hod za hlavu minulost je minulost…

Tajemný ráček
Povídálka 33 příspěvků 28.02.18 14:19
@truelly píše:
Je to závist, protože ona před tebou někoho měla a ty ne. Ona už to po dvaceti letech 100% neřeší a je hnusné, že Ty jo…před dvaceti lety..tvl…pravěk :zed:
Proč si nevážíš vašeho vztahu a řešíš něco, do čeho jsi nemohl zasáhnout, protože jste se neznali :cert:

Já bych řekl, že tohle není závist, ale otázka sebedůvěry.

tomums
Nováček 5 příspěvků 28.02.18 14:28

@Tajemný ráček asi ano, to mě zajímá. Já skutečně jakoby „nemám důvod“, ale zkrátka mě to trápí (někdy…aby to nevypadalo, že vždycky).

nikitice
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 28.02.18 14:35

No jako po dvaceti letech myslím, že není ani na co žárlit. Když si vezmu jaké zkušenosti jsem měla před dvaceti lety já a k čemu jsme se dostali po letech s manželem.

nikitice
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 28.02.18 14:36
@růžový achát píše:
Je to ke všemu velmi tolerantní žena, pravděpodobne Tě musí moc milovat, jinak si nedokažu vysvětlit proč s Tebou stale je.

A nebo jí to neřekl, jen se tím sžírá uvnitř. Já naštěstí manželovo bejvalky neznám.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15390 příspěvků 28.02.18 14:51
@tomums píše:
@Tajemný ráček asi ano, to mě zajímá. Já skutečně jakoby „nemám důvod“, ale zkrátka mě to trápí (někdy…aby to nevypadalo, že vždycky).

A jak to chceš řešit?

Russet
Kelišová 6787 příspěvků 28.02.18 15:28

@tomums
A od nás chceš ujištění, že je to normální 20 let žárlit nebo ujistit, že ti je fakt žena věrná…? Pokud jsi neměl žádné zkušenosti, nejspíš to pramení z toho, že si myslíš, že mohla mít i někoho lepšího než ty. Ale vybrala si přece tebe. Tak v tom nešťourej.

SannaZ
Kecalka 150 příspěvků 28.02.18 16:29

U mě to byl vždy problém se sebevědomím. Například „když byla jeho bývalá tak hezká a hodná, proč teda nezůstal s ní a je se mnou?“ nebo „s tamtou holkou by byl šťastnější, když říká, že je hodná a vychvaluje ji“ a jiné dětinské myšlenky :roll: :lol: Ale já mám problémy se sebevědomím už od dětství. Zkus na svém sebevědomí zapracovat. Miluje přece jen a jen tebe, ne?

Pavelkowa
Kecalka 304 příspěvků 28.02.18 16:29
@tomums píše:
Velice rád bych znal názor na to, že i po více než 20-ti letech stále uvnitř žárlím na bývalé partnery mé ženy. Zvláště na partnery mé ženy, s kterými měla erotickou zkušenost. Ona je vynikající a věrná žena, a byla moje první (a poslední). Žárlivost tedy nedává smysl, ale…snažím se to pochopit, a proto prosím, aby se zde vyjádřili pouze ti lidé, kteří by mi pomohli do toho nahlédnout, a kdo ten sžíravý pocit zažili… Rád bych s tím skoncoval, ale nevím jak… Děkuji.

Měl by ses léčit.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama