Žárlivost na jeho kamarádku

Anonymní
25.11.19 05:53

Žárlivost na jeho kamarádku

Ahoj, dostala jsem se do fáze, kdy už prostě nevím, tak hledám pomoc tady. Jsme s přítelem dva roky, jsme si navzájem první vážní partneři. Přede mnou ale chodil se slečnou, se kterou se pořád stýká. Asi tak 4-5 do roka si on, ona a jeden další kamarád chodí někam posedět. A právě kvůli tomuto náš vztah dost trpí. Ti dva se spolu kdysi málem vyspali (ona nakonec ustoupila), načež mi přítel řekl, že teď je schopná se vyspat s kdekým. Taky mi sám řekl, že je mu líto, že přeskočil tu část mládí, kdy měl experimentovat a že by i teď rád zkusil v posteli někoho jiného.
Se slečnou jsme se nikdy nepotkaly, nikdy jsem ji nechtěla vidět, vždycky radši zůstanu doma, než abych musela být s ní.
Přítel i ona mají pocit, že jsem přehnaně žárlivá, a že mu zakazuju s ní chodit ven. Jenže já mám prostě strach, že když spolu budou pořád chodit ven, že se třeba jednou opijí a vyspí se spolu.
Co myslíte, že bych teď měla dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

PHV
1066
25.11.19 06:11

Tohle ti řekl s ty s ním ještě jsi? Proč? Kde máš hrdost? Jestli to tak cítí, dřív nebo později to udělá, ať s ní nebo s jinou. Už bych byla v čudu, takhle si tě ani vážit nemůže, když mu takový řeči trpíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
25.11.19 06:35

Jak dlouho se chceš ještě strachovat?
Až se s ní vyspí - pak už budeš vědět, co dělat… :pankac: :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 07:22

Zažila jsem podobný příběh, jen z role té kamarádky.

Měla jsem dva kamarády a chodili jsme ven. Jeden byl zadaný. Ještě předtím, než jsme se začali kamarádit, chodil s jednou holčinou, nepohodli se, rozešli se. Pak poznal mě a chtěl se mnou chodit. Zkusili jsme to, trvalo to pár dní. Odpískala jsem to, protože mě nepřitahoval. Byl mi tak moc blízký jako moje nejlepší kamarádka, až mi připadal ženský a nepřitažlivý. Jen jsme se líbali, k sexu nedošlo. Přestali jsme se na nějakou dobu vídat, byl z toho špatný. Mezitím se dal zpátky dohromady s tou předešlou.

A pak jsme se časem začali zase kamarádit. Dvakrát do roka za mnou přijel, pokecali jsme, zašli ven. Pak přibral kolegu, se kterým mě chtěl dát dohromady, ale nešlo to :-) A tak se z nás stala ta kamarádská trojka.

Můj kamarád mi vždy říkal, že jeho partnerka na mě žárlí. Já to moc nechápala, protože pro mě byl absolutně nepřitažlivý a nikdy (i kdyby on zkusil) by k ničemu z mé strany nemohlo dojít.

Pak jsem si časem našla partnera. A s klukama jsem se od té doby viděla jen jednou (už je to pár let). Naše životy šly každý jiným směrem, každý se svým partnerem/kou a přirozeně to zhaslo. Pochopila jsem jeho teď už manželku. Měla bych úplně stejné pocity.

Když se ale vrátím k tématu: Můj kamarád určitě nikdy svojí přítelkyni neřekl, že by rád zaexperimentoval jinde. Ona ho uspokojovala se vším všudy a vždy o ní mluvil hezky. Z mého pohledu si jsou víc než souzeni. Takže ano, na tvém místě bych se bála…

• Nahlásit
  • Citovat
988
25.11.19 08:00

Myslím, že problém není jen ta kamarádka, jako spíš celý váš vztah, respektive to, jak tě vnímá tvůj partner. Takže ano, máš podle mě proč se bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26864
25.11.19 08:47
@Anonymní píše:
Ahoj, dostala jsem se do fáze, kdy už prostě nevím, tak hledám pomoc tady. Jsme s přítelem dva roky, jsme si navzájem první vážní partneři. Přede mnou ale chodil se slečnou, se kterou se pořád stýká. Asi tak 4-5 do roka si on, ona a jeden další kamarád chodí někam posedět. A právě kvůli tomuto náš vztah dost trpí. Ti dva se spolu kdysi málem vyspali (ona nakonec ustoupila), načež mi přítel řekl, že teď je schopná se vyspat s kdekým. Taky mi sám řekl, že je mu líto, že přeskočil tu část mládí, kdy měl experimentovat a že by i teď rád zkusil v posteli někoho jiného.
Se slečnou jsme se nikdy nepotkaly, nikdy jsem ji nechtěla vidět, vždycky radši zůstanu doma, než abych musela být s ní.
Přítel i ona mají pocit, že jsem přehnaně žárlivá, a že mu zakazuju s ní chodit ven. Jenže já mám prostě strach, že když spolu budou pořád chodit ven, že se třeba jednou opijí a vyspí se spolu.
Co myslíte, že bych teď měla dělat?

4-5× do roka? To je ještě dobrýýý. My se s mým nejlepším kamarádem vídáme cca 3× týdně :mrgreen: Ale je fakt, že jeho snoubenka si myslí, že se vídáme tak jednou za dva měsíce :nevim:

Ale než mě začnete kamenovat - ne, nikdy jsme spolu nic neměli a ani to nemáme v plánu. Já vdaná, on zasnoubený… jen si prostě povídáme, probíráme všechno, občas koukneme na film, sem tam zajedme na večeři. Ale nic, opakuji NIC fyzického v tom není. Dali jsme si všehovšudy asi 6× pusu - k narozeninám :lol: A to už ani teď nepraktikujeme. Prostě - všecko nej, tady máš dárek vole :mrgreen:
Prostě kámoši…

Na druhou stranu samozřejmě chápu tvé obavy, neb můj manžel má taky kámošku. Ale snažím se na to koukat tak jak to mám já s kamarádem. Nechci mu jí brát, protože já bych si toho svého taky sebrat nenechala. A jestli mezi nimi někdy k něčemu došlo nebo dojde? Doufám, že na to nikdy nepřijdu. Prostě mu věřím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1333
25.11.19 09:56
@PHV píše:
Tohle ti řekl s ty s ním ještě jsi? Proč? Kde máš hrdost? Jestli to tak cítí, dřív nebo později to udělá, ať s ní nebo s jinou. Už bych byla v čudu, takhle si tě ani vážit nemůže, když mu takový řeči trpíš.

Pokud to tak cítí, to jí má raději lhát? Já bych naopak ocenil upřímnost a otevřenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
25.11.19 09:58

Já ti nevím, takovéhle čekání na to „až se to stane“ by mě asi moc nebavilo… A asi by mě docela ranilo od někoho slyšet, že lituje něčeho, co v mládí nezkusil a teď si to chce zkusit. To je docela sobecký, upřímně…

Znáš takové to jak si z největších nepřátel máš udělat přátele? Tak bych to prubla a seznámila se s jeho přáteli a uvidíš, jak se věci mají. Protože takhle budeš jenom věčně v pozici té žárlivé přítelkyně, co se nebaví… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2335
25.11.19 10:36
@FreeLady12 píše:
4-5× do roka? To je ještě dobrýýý. My se s mým nejlepším kamarádem vídáme cca 3× týdně :mrgreen: Ale je fakt, že jeho snoubenka si myslí, že se vídáme tak jednou za dva měsíce :nevim:

Ale než mě začnete kamenovat - ne, nikdy jsme spolu nic neměli a ani to nemáme v plánu. Já vdaná, on zasnoubený… jen si prostě povídáme, probíráme všechno, občas koukneme na film, sem tam zajedme na večeři. Ale nic, opakuji NIC fyzického v tom není. Dali jsme si všehovšudy asi 6× pusu - k narozeninám :lol: A to už ani teď nepraktikujeme. Prostě - všecko nej, tady máš dárek vole :mrgreen:
Prostě kámoši…

Na druhou stranu samozřejmě chápu tvé obavy, neb můj manžel má taky kámošku. Ale snažím se na to koukat tak jak to mám já s kamarádem. Nechci mu jí brát, protože já bych si toho svého taky sebrat nenechala. A jestli mezi nimi někdy k něčemu došlo nebo dojde? Doufám, že na to nikdy nepřijdu. Prostě mu věřím. :nevim:

Teda 3 x týdně aco té snoubence tvrdí když jste spolu tolik času? Jste asi oba bezdětní nebo už s dospělými dětmi… Na mě se můj kamarád před 8 lety urazil, protože jsem se s ním neměla čas scházet jednou týdně :nevim: ale prostě rodinu mám na 1. místě a chtěla jsem čas trávit tehdy ještě s přítelem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1066
25.11.19 10:53

@Tomkins Lhát určitě ne. Ocenila bych upřímnost a už byla pryč:) Určitě bych nechtěla mít vážný vztah s někým, kdo vážný vztah mít nechce a chce si ještě něco užít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7405
25.11.19 11:52
@Anonymní píše:
Co myslíte, že bych teď měla dělat?

No, bát se asi máš čeho, jasně ti řekl, že by i teď rád zkusil v posteli někoho jiného :nevim: Takže to je jen otázka času, kdy se ta jiná namane. On to chce, neuděláš s tím vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1557
25.11.19 11:52

Jste oba mladí, najdi si taky kamaráda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu