Žárlivost na kamarádku přítele

71
5.4.20 11:03

Žárlivost na kamarádku přítele

Ahoj holky, prosím o radu.Jsem s přítelem 1,5roku (já 29,on 31),máme docela hezký vztah, jezdíme na výlety, doma fungujeme, nějaké hádky jsou ale asi jako všude???? Když jsme spolu začinali, cca po 2 měsících jsem se dozvěděla že má nějakou kamarádku, prý si jen psali, já udělala scénu a byl klid. Teď asi před Vánocema jsem zjistila že si zase píše s nějakou kamarádkou, plakala jsem, udělala scénu, on mi vše řekl, kdo to je, co si píšou, že je to kamarádka, že jdou občas na kafe, že si píšou normálně a nic mezi nimi není. No nějak to utichlo a včera jsme na toto téma „kamarádka“ nějak narazili. Ptala jsem se co ta kamarádka a on nic že si jen píšou, zase jsem se rozplakala, ptala se o čem si jako píšou a on že jen jak se má a ona se ho třeba zeptá kam jdeme na výlet (jako ja a přítel) a tak a že on na tom nevidí nic špatného. Když jsem se zeptala zda mu to přijde normální, on že ano že nemusí být přece v kontaktu jen se mnou 24hodin denně a že je asi teda divný ale že na tom nevidí nic zlého. Že mi všechno řekne, nelže mi atd.
Měla jsem 8 let bývalého přítele, který mi lhal nonstop a všechny kamarádky byly postelové úlety. Buď jsem opravdu blázen a nesu si „trauma“ z minulosti a nebo jsem zastánce toho že kamarádství mezi mužem a ženou neexistuje????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3958
5.4.20 11:08

Problem mate vy. Nemuzete svoje spatne zkusenosti prenaset na nej. Nevim proc by se nemohli spolu bavit i chlap a zenska mimo vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
5.4.20 11:09

Hlavně přestaň pořád na brečet, hysterku doma nikdo nechce ať má kamarádky nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
5.4.20 11:10

Myslím, že to zbytečně přeháníš a zachvilku Ti přítel uteče, protože nevydrží Tvoje scény.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
889
5.4.20 11:32

@Nikol-aa Ještě bys to mohla vylepšit tím, že si na něj rozsvítíš lampu jako Evík v JZD Hoštice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
5.4.20 11:39

Já chápu, když chlap už kamarádku má. Přítel měl nej kamarádku od porodnice :). Dokážu pochopit, že se třeba kamarádí s kolegyní. Ale aby si cíleně v průběhu vztahu hledal ženske kamarádky, to by mi teda taky dost vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
5.4.20 11:42

A já tě chápu. Žárlila bych taky. Že to je ale dobře neříkám. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
5.4.20 11:44

Je pravda že mám špatnou zkušenost s bývalým a samotnou mě to štve, jen mě užírá, že když je u nás vscehno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
5.4.20 11:44

V pořádku, proč má potřebu psát si a jít na kafe s kamarádkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11313
5.4.20 11:52

Zklidni hormon nebo chlap brzo práskne do bot, když mu budeš dělat scény a furt bulet kvůli kámošce.. :zed: taky mám kamaráda, občas přijel aj na návštěvu nebo mě jednou vzal v noci na kebab, nikdy jsem s ním nic neměla a chlap se z toho fakt neposr :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
5.4.20 11:53

@Nikol-aa to, ze je u vás všechno v pořádku přece neznamená, ze se nemůže bavit s někým jiným ne? Je to o socializaci, kontaktech, zazitku… vždyť nemůžeš být furt nalepena jen na partnera. Můj manžel má taky kamosku, jednou za rok jdou na večeři a proberou všechno… a je mi to fuk, je pak rad, šťastný. Tu kamosku zná dyl než mě. Ze začátku jsem byla z toho taková rozvrkocena, ale pak jsem viděla, ze na našem vztahu to nic nemění. Nehledě na to, ze mám taky mužské kamarády, se kteryma se rada vídám a nemění to nic na mě lásce k manželovi. Mého muže miluju, rada si pokecam se starými známými co je u nich nového, jak se mají atd a věřím, ze to stejné má můj muž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
5.4.20 11:54

@Nikol-aa hlavně pokud budes dělat scény a bulet, tak ho naopak do náruče nějaké jiné ženské brzo doženeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
5.4.20 11:59

Máte pravdu, zní to vlastně logicky…jenže jak se ovládnout v ten daný okamžik?:thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 17:32

Děláš žárlivý scény a zbytečně. Je normální si psát s kamarádkou, nedělá nic hrozného, vždyť si píší o normálních věcech. :nevim: Doporučuji Ti přestat dělat takovéhle scény, nebo ti bude lhát taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama