Žárlí na mě kamarádova přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 23:17
Žárlivost na mě

Žárlí na mě kamarádovo přítelkyně… Jsme vážně jen přátelé.. Ani spolu čas moc netrávíme a já má přítele… Něco, čím to vysvětlit tak, aby dala pokoj?

Reakce:
Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 28.12.18 23:23

Jo, utni kontakt a máš klid. :palec:

Šmoulice
Kelišová 6984 příspěvků 28.12.18 23:26

Nevysvětlíš :roll:
Pokud je to užárlená kravka, nenaděláš nic .
Taky mám osobní zkušenost. Já jsem měla přítele a náš společný kamarád si narazil takovou :roll: Žárlila na mě, dělala mu scény, vypisovala mi sms s urážkami.
Vyvrcholilo to na jedné společné akci, kdy mě skoro celý večer urážela. Něco bylo popito , chytla jsem nerva a dala jí přes držku ! Ani se nebránila, hrdinka :roll: I odtrhnout mě od ní museli. A od té doby klid ;)
Je to už 10 let zpět. Ale dnes bych reagovala stejně :mrgreen: Zasloužila si to … :mrgreen:
A neměla k tomu žárlení ůvod :roll: Pak si našla jinou, na kterou žárlila a chovala se k ní jako ke mě. To už ale naštěstí kamarád prohlídnul, sundal růžové brýle a kopl ji do ři.ti ;)

Uživatel je onlineForest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 28.12.18 23:32
@Anonymní píše: Žárlí na mě kamarádovo přítelkyně… Jsme vážně jen přátelé.. Ani spolu čas moc netrávíme a já má přítele… Něco, čím to vysvětlit tak, aby dala pokoj?

To nejde rozumně vysvětlit, čím víc jí to budeš vysvětlovat, tím víc bude žárlit

Petrunka87
Stálice 55 příspěvků 28.12.18 23:41

Udělej si z ni kamarádku :palec:

Petrunka87
Stálice 55 příspěvků 28.12.18 23:43

Na mě třeba žárlila ex mého teď už bývalého. Vlastně i já na ni :D dnes jsme už přes 7 let nejbližší kamarádky a neustále říkám, ze ona je to nejlepší co jsem si ze vztahu s ex odnesla :srdce:

Peťuláková
Kecalka 183 příspěvků 29.12.18 00:19

Mě takhle před 2 lety napsala na Facebook jedna holčina, ať prý nechám na pokoji jejího přítele, že jsem si jako moc dovolila a poslala mu přání k narozeninám s pusou. :* ALE tato přání s pusou byla JENOM dvě, a to ještě v době, kdy ta čičmunda ani netušila, že s ním někdy bude randit. :lol: :lol: Takže můj kamarád a bývalý soused, kterého znám přes 20 let, již můj kamarád není, protože ta jeho udělala neskutečnou scénu. Prý takhle ale vypisovala všem slečnám, které mu někdy poslaly přání s :*.
Mimochodem, budou se brát.. :lol: :lol: :lol:

Uživatel je onlineForest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 29.12.18 10:25
@Peťuláková píše:
Mě takhle před 2 lety napsala na Facebook jedna holčina, ať prý nechám na pokoji jejího přítele, že jsem si jako moc dovolila a poslala mu přání k narozeninám s pusou. :* ALE tato přání s pusou byla JENOM dvě, a to ještě v době, kdy ta čičmunda ani netušila, že s ním někdy bude randit. :lol: :lol: Takže můj kamarád a bývalý soused, kterého znám přes 20 let, již můj kamarád není, protože ta jeho udělala neskutečnou scénu. Prý takhle ale vypisovala všem slečnám, které mu někdy poslaly přání s :*.
Mimochodem, budou se brát.. :lol: :lol: :lol:

To je sebevražda.

Peťuláková
Kecalka 183 příspěvků 29.12.18 13:06

@Forest_Gump1 Manipulátorka a hysterka v jednom. No neber to… :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >