Žárlivost na přítelovu ex milenku

Anonymní
12.5.20 17:27

Žárlivost na přítelovu ex milenku

Ahoj, prosim o radu. S přítelem jsme 8 měsíců a jsme od sebe o 10 let. Mel spoustu tajemstvi ktere mi nechtel rict( je dost uzavřeny v sobe a nesveruje se)no ty se ale postupně dostávaly na povrch A spise negativni a furt mi prislo, ze neco taji tak jsem se mu mrkla do mobilu a zjistila, že si píše s jeho ex milenkou. Treba 1-2× do mesice ale nic až tak hrozneho to nebylo. Teda zarazilo me, ze si psali o tom, jestli spolu nezajdu na vinko atd. Ona je rozvedena a ma 2 deti a taky pritela a to byl hlavni duvod, proc to ukoncila s tim mojim pritelem. Spali spolu nekolik mesicu a Pritel mi rekl, ze ju mel rad, ale ze do ni nebyl zamilovany a ze byli domluveni, ze budu jen kamaradi s vyhodama a ona si nasla pritele tak to ukoncila, ale Prej je takova mrcha celkem. No Ale pro me je nepřijatelné, aby si ted psali a jeste k tomu se scházeli jak muzu vedet, ze uz k ni nic neciti a ja nejsem pro neho jen nejaka náhrada dočasná. Kdyz sem mu rekla, ze mi to vadi tak Mi rekl, ze to chape a slibil mi, ze se s ni scházet nebude a ze ji nebude psat, jen odepisovat. Jsem žarliva a vcera kdyz jsem videla, ze je on online a ona taky( na jedne aplikaci) vedela jsem, ze si pisu a volala jsem mu, Prej ze ona se jen na neco ptala. Ja ale nechcu zit takto ve strachu.. on rikal, ze k ni nic neciti, takze by nemel byt problem se s ni prestat bavit ne? :? A to jsem mu napsala, ze po bych byla rada kdyby ji to napsal, ze jinak dal nemuzu.. on mi rekl, ze se o tom pobavime osobne, ale ze nemuzu byt takovy stalker, ze to nevydrzi a to se budem muset rozejit protoze to ublizuje oboum. A ja su zmatena :( ze zacatku byl takovy odtazity, ale cim dal se lip chova a jde videt, ze me ma vazne rad. Ale ja asi nedokazu byt s nim pokud jo nenapise, ze bude lepsi kdyz uz se bavit nebudou. Mnohé by to vyresilo. Je to příliš co po nem chcu? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
707
12.5.20 17:42

1.rada - nelez mu do mobilu. 2.rada - pokud mu nemůžeš věřit, nebuď s ním. Divím se že ten vztah už neukončil on sám když mu lezeš do mobilu, děláš takové scény a zakazuješ mu se s někým bavit. Taky ti může říct že se s ní už nebaví abys dala pokoj a dál si s ní psát. Na druhou stranu tě chápu, asi by mi to taky vadilo… No vztah je o důvěře a respektu, zvaž jestli to má u vás budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17194
12.5.20 17:46

Davam ti par tydnu, nez te posle kvuli temto scenam k sipku :? Treba mu tvoje chovani pomuze se rozhodnout, zda zarlivka nebo pohodova exmilenka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
12.5.20 17:50

Twl.. Ty ses exot.. Když to tak čtu, se ani nedivím, že ti něco tají.. Budeš asi dobrá hysterka, že.. Nelez mu do mobilu a uklidni se.. Já si doteď taky občas pisu s kamarádem s výhodami, prostě jsme zůstali v kontaktu.. Nic na tom není, zajít na víno neznamená hned sex :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8577
12.5.20 17:51

Chápu, že ti to vadí, z toho by asi žádná žena nebyla úplně nadšená, ale slíbil ti, že se s ní nebude scházet a i to psaní omezí, tak si myslím, že bys měla trošku ubrat, takhle fakt zníš jako slušná stíhačka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22458
12.5.20 17:54

Je to dospělý člověk a ty nemáš právo mu diktovat s kým se má a nemá stýkat. Chováš se jako ukňouraná patnáctka, ne jako dospělá žena. Dospělý a rozumný člověk se dokáže rozejít s partnerem a zalroveň si zachovat přátelský vztah. Pokračuj v tom, co děláš a opravdu se s tebou rozejde, o stalkera a hysterku stojí málokdo. Nebo to prostě o svě minulosti neřekne už nikdy nic a bude ti lhát, aby měl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12023
12.5.20 18:04

Žárlivý scény jsou k ničemu, tím ho od sebe jedině odeženeš. Jestli je oba sleduješ, kde jsou společně online, tak to už je fakt moc. Zamysli se nad sebou, jak bys reagovala ty, kdyby tě takhle někdo neustále kontroloval? Jestli mu nevěříš, tak se s ním rozejdi a budete mít klid oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
12.5.20 18:04

Klid.

Ta hračka není z mýdla ani z cukrkandlu, ta se neomydlí ani cucáním nezmizí, dýchej, nepruď, dobře bude. Zvýšeným tlakem hloupou reakci vyprovokuješ. Stará poučka - chlap z baráku jen s prázdným pytlíkem a plným žaludkem nepřestala platit ani když noha parou docválala. Vyšukej mu mozek z hlavy, máš po starostech. Nafurt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
12.5.20 18:18

Hele, kdyby mi mel muj kluk rikat, co mam komu říkat a s kym se mam bavit a s cim se mam s nekym rozloucit, tak bych taky byla naprdla a premyslela, jestli jsem dostatecne zamilovana.

A principialne- me spis vadej nove kamosky, nez stare okoukane milenky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 18:27

Taky jsem bývalá žárlivá, takže chápu, co prožíváš. Musíš si sama říct, jak moc ti na něm záleží. Tys mu dala ultimátum a asi jsi čekala, že ti dá přednost, ale to je hrozná pitomost (popravdě já ultimátum nedala ani ve svých nejhorších stavech, protože mi docházelo, že to je špatně). Prostě pokud to nepřekousneš, ukonči to. Pokud chceš pokračovat, tak se seber. Bude to na dýl, takovou žárlivost nevymažeš ze dne na den. On o ní patrně nechce přijít, může mu být dobrou kamarádkou, mají asi něco společného. Budeš se s tím muset srovnat. Můj přítel má taky takovou, bojovala jsem s tím fakt dlouho. Když se s ní párkrát do roka sešel, byla jsem týden v depresi. On byl teda vždycky upřímný a netajil mi to, sešli se někde v restauraci na pivo a šli domů, každý sám. Hrozné mě to trápilo (ona je navíc taková ta vyšší liga, moc hezká, sebevědomá, schopná). Prostě jsem se to snažila přijmout. Ještě dnes je to trošku tenký led, ale už mu nedělám hnusné scény ani neupadám do depresí. Mimochodem co ho požádat, aby tě s ní někdy seznámil? Ale musíš si být jistá, že to uneseš. Mohlo by ti pomoct vidět, o čem a jak se spolu baví. Že třeba normálně pokecají o životě, o společných známých, o práci.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17986
12.5.20 19:18

Proč se ti nesvěřuje? Protože jsi žárlivka nerespektující jeho spoukromí.

Když nechceš žít ve trachu, tak se na tu žárlivost prostě vykašli a nevěnuj ji pozornost. Je to primárně otázka tvé nejistoty v sebe samu, nedůvěru že by si tě někdo mohl vybrat a chtít být s tebou.

Problém máš ty, ne on. Ve své vlastní hlavě. Tomu věnuj pozornost, ne jeho mobilu a snaze mít ho pod kontrolou.

Nemáš nárok přikazovat druhým s kým se mají a nebo nemají stýkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
12.5.20 20:27

Ty jseš teda dáreček. Nechceš mu radši pro jistotu zakázat chodit z baráku, chodit na internet, telefonovat,… všude může někoho potkat ;-) Teď sis celkem slušně nas.rala do hnízda, ten už ti zaručeně nic ze své minulosti neprozradí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
12.5.20 21:09

Asi chce ex ohnout

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.20 12:28

Aspoň víš, na čem jsi.. Nejsi pro něj důležitější, než baba, se kterou neměl budoucnost.
Najdi si někoho, kdo nebude odtažitý a nebude mít potřebu vypisovat si a stýkat se s bývalýma matracema. Rovnou ti ale řeknu, že takový se špatně hledají. Já budu raději sama, než s chlapem, co mu nemůžu věřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat