Žárlivost - nejde to vydržet

Anonymní
28.5.15 19:24

Žárlivost-nejde to vydržet...

Ahoj, chci se podělit o svůj problém.
S přítelem jsme spolu tři roky a máme spolu dítě. Před nedávnem jsem přišla na něco. Nevím zda§li to byla skutečně nevěra, ale vypadalo to tak.On byl vždy žárlivej a já taky, ale teď se to nedá vydržet. Před nedávnem jsem si začala na facebooku psát s kamarádem, který mi někdy psal ze by na měl chuť a že se semnou chce vyspat :oops: já, ale vždy rázně odmítla(přítel mi projíždí FB a vše kde se dá nějak spojit s lidmi).Pak jsem se sním sešla. Řekla jsem o tom příteli a v tu chvíli začal být nesnesitelný. Začal mě vyhazovat z bytu řvát na mě přes celé město jaká to jsem ku*va a dokonce zašel za mým tatou a vše mu řekl. Já mu jen řekla že chci taky chodit ven s někým. Včera dokonce prohlížel historii v počítači a dělal scény z toho že jsem na internetu nebyla 5 hodin :roll:.Myslel si že s ním jsem. Přitom já o toho kamaráda vůbec nemám zájem ani on o mě. Já nevím jak mu vysvětlit že nikdo do matky s dítětem jen tak nepůjde. Neníá jeden den bez hádek, není jedna věta aby se o něm nezmínil. Nevím co mám dělat :?.Někdy mám chuť to s ním skoncovat, ale zase si vzpomenu na dceru, která by ztratila tátu kvůli takové kravině ikdyž z mého pohledu se to nedá vydržet.
Poradíte někdo co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lana Lanová
28.5.15 19:31
@Anonymní píše:
S přítelem jsme spolu tři roky a máme spolu dítě. Před nedávnem jsem přišla na něco. Nevím zda§li to byla skutečně nevěra, ale vypadalo to tak.On byl vždy žárlivej a já taky, ale teď se to nedá vydržet. Před nedávnem jsem si začala na facebooku psát s kamarádem, který mi někdy psal ze by na měl chuť a že se semnou chce vyspat :oops: já, ale vždy rázně odmítla(přítel mi projíždí FB a vše kde se dá nějak spojit s lidmi).Pak jsem se sním sešla. Řekla jsem o tom příteli a v tu chvíli začal být nesnesitelný. Začal mě vyhazovat z bytu řvát na mě přes celé město jaká to jsem ku*va a dokonce zašel za mým tatou a vše mu řekl. Já mu jen řekla že chci taky chodit ven s někým. Včera dokonce prohlížel historii v počítači a dělal scény z toho že jsem na internetu nebyla 5 hodin :roll:.Myslel si že s ním jsem. Přitom já o toho kamaráda vůbec nemám zájem ani on o mě. Já nevím jak mu vysvětlit že nikdo do matky s dítětem jen tak nepůjde. Neníá jeden den bez hádek, není jedna věta aby se o něm nezmínil. Nevím co mám dělat :?.Někdy mám chuť to s ním skoncovat, ale zase si vzpomenu na dceru, která by ztratila tátu kvůli takové kravině ikdyž z mého pohledu se to nedá vydržet.
Poradíte někdo co s tím?

Tvůj partner je chorobně žárlivý a docela showman. To, co dělá není žádná kravina, ale solidní číslo, u kterého se dívím, že nepadla žádná facka? Do budoucna to bude jen horší. A záleží co všechno jeho žárlivost vyvolá (tentokrát alespoň důvod měl) a co ještě sneseš. Dcerce bych se snažila zajistit klidné dětství, tohle na něj zatím nevypadá :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Lana Lanová
28.5.15 19:33

A jak sama píšeš: žárlivost - nejde to vydržet. Takže odpověď asi znáš.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
28.5.15 19:40

Tak ja nevim, asi jsem ze stare skoly, ale podle me si zenska od deti nema co psat s kamosem, co ma na ni zalusk. i kdyz z toho pak nic neni. jako tohle mi udelat muj chlap, tak mu taky asi udelam scenu a to jsem antihysterka. ovsem ten tvuj uz to kapanek prehani.
byt tebou, tak to s kamaradem utnu. pak je tu ta vec s lezenim do soukromi od tveho pritele-to mi prijde hodne prrs caru. pokud neni chorobne zarlivy, tak si s nim promluv a oba zapracujte na duvere. kdyby se jeho zarlivost prohlubovala, odesla bych.

• Nahlásit
  • Citovat
56906
28.5.15 19:43
@Anonymní píše:
Poradíte někdo co s tím?

a co na to chceš slyšet? Vykašli se na takového troubu, co s nim? Nebo ať se jde léčit, protože tohle je normální teror :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22037
28.5.15 19:52

Já nějak nechápu, proč si s tím kamarádem píšeš, nebo k čemu je to dobré?
A proč to vytrubovat příteli?
Mám pocit, že se někdo nudí na mateřské dovolené :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
28.5.15 19:53

Já myslím, že si nemáte co vyčítat. Sama mu dáváš důvody, tak se nediv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
28.5.15 19:55

„Před nedávnem jsem si začala na facebooku psát s kamarádem, který mi někdy psal ze by na měl chuť a že se semnou chce vyspat :oops:
a pár řádků níze:
„Přitom já o toho kamaráda vůbec nemám zájem ani on o mě.“
Spíš se divim, že on je pořád s tebou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
28.5.15 19:56

Příteli se nedivím. Kdyby se můj chlap vypisoval s nějakou kamarádkou, které by se líbil a chtěl se s ní sejít, také by se mi to nelíbilo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 19:57

Byl vždycky žárlivej tak proč ho ještě provokuješ. Místo abyste si budovali důvěru navzájem tak děláte kraviny oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
28.5.15 20:08

Ty nemas zadnou sebeuctu? Na me partner rvat pres cele mesto, ze jsem ku*va nebo mi to klidne rekne v soukromi… tak by jeste ten den prestal byt muj partner.. lepsi klidna domacnost bez taty, nez neustale hadky.. nadherny priklad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
28.5.15 20:09

Taky se chlapovi nedivím, ja si nepíšu treba s nikým kdo je opačného pohlaví, abych předešla problémům a navíc obráceně by se mi to též nelíbilo. :zed: Takze vlastně se tvému příteli nedivím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
28.5.15 20:20
@Eny.x píše:
Taky se chlapovi nedivím, ja si nepíšu treba s nikým kdo je opačného pohlaví, abych předešla problémům a navíc obráceně by se mi to též nelíbilo. :zed: Takze vlastně se tvému příteli nedivím…

není to trochu omezující :think: já mam třeba jen kámoše a nevidim důvod, proč si s nima nepsat.. ale nepíšem si o sexu, to je fakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
@Anonymní píše:
Poradíte někdo co s tím?
dcera by ztratila tatu kvuli kravine? no to si asi delas srandu, ne? Ja bych teda radeji byla sama nez s nekym tak zarlivym!!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555

Sama děláš kr.. viny a provokuješ ho schválně!!! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu