ZARLIVOST - ona na chlapa!!

Anonymni
10.9.08 05:24

ZARLIVOST - ona na chlapa!!

8O ZDRAVIM vsechny maminky…jsem tu nova, ale ctu si tu v diskutarne a zda se, ze je tady hodne inteligentnich ctenaru/ek, co maji dobre nazory.. :) tak treba nektera poradite i mne…moje story…jsem desne zarliva..ani nevim proc, asi z minulosti, kdy jsem mela vztah s clovekem, ktery mel pritelkyne a vim, jak chlapi umi byt falesni (znate to, navenek stastny par, ale ma milenku..) ..nicmene, muj pritel je pohledny, osobni trener, stara se o sebe a ma konicka , ktereho ja nenavidim - DJ- cesky- disdzokejuje…je mu 33, vypada mladsi, rad se bavi s lidma..tohle dela asi od 14ti let jako hobby..nejenze ma „kamaradky“ z prace - klientky, ktere zve, kdyz jde Dj-ovat (jednou asi za dva mesice), ja se muzu zarlivosti uvztekat…pry to dela kvuli penezum..jenze..dneska treba vyrazil a ja zas vyprovokovala hadku kvuli tomu..neni platne si rikat „drz hubu, povznes se“…hloda mne to jako blazen..zijeme v cizine a ja tu nemam rodinu…jsem vecne sama s nasi malickou dceruskou (ma 7 a pul mesice) a on je v podstate jediny, koho tu mam…on mi rika, bez si ven taky…ze pohlida..to ale neni muj problem..ja asi nechci, aby travil cas s nikym jinym nez se mnou(kde nebudou baby v dohlednu)..jsem asi divna, ale zarlim i na spolecnost kamaradu, protoze se pak citim, ze je radeji s nima nez se mnou..meli jsme hlubokou krizi jeste nedavno, temer rozejiti, vsechno se ale obratilo, ovsem ted jsme se zas hadali, prave kvuli tomu, ze sel ven..krom toho pije…prijde az nekdy rano..vim, ze hraje ve 12 - 1rano, musi zustat do konce , aby mu zaplatili - coz je tri rano…porad premyslim, proc mi to tak vadi…a je fakt, ze ja nemam vpodstate tady uz zadne kamaradky, nemam tu rodinu a citim se sama..lituju se…ale pak si zas rikam, ze je to zarlivost…ze jen zarlim jako pes, protoze vim, co to DJ-ovani obnasi…bude tam s nekym tancovat atd. proste HNUUUUS..nemate nekdo nejakou radu, jak s en atakovou „ptakovinu“ vybodnout? vim totiz, ze mame dite, rodinu, jsme ted docela spokojeni..proc vyvolavat bouri (na coz on je uz uplne alergicky!!!) …on mi rekl, ze se s tim mam nejak smirit, ze to tak casto nedela… :evil: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2011
10.9.08 08:11

Ahoj, podle mě je to tím, že nemáš žádné přátele, jak sama říkáš. Jsi na něm závislá, je to tvůj jediný blízký (krom holčičky-ale s tou nepokecáš). Bojíš se, že o něj přijdeš, že si tam začne s nějakou …
V první řadě by to chtěl změnu u sebe. Což sehnat nějaké hlídání a vyrazit s ním? Seznámit se, najít kámošku, občas vyrazit někam sama, když je ochotnej pohlídat?
Ono zůstávat doma a chodit po bytě jak bludnej holanďan a čekat, kdy se vrátí, je pěkně na prd..
Zkus mu trochu věřit, protože asi žádnej chlap tohle dlouho nesnese. A jestli o něj nechceš přijít, tak něco dělej. Najdi si koníčka, kámoše, prostě cokoliv, co tě zabaví!!
Držím palce, ať to zvládneš!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
10.9.08 08:32

Ahojky…

anonymní…a nejsou u vás třeba nějaká mateřská centra? Tam by jsi se mohla seznámit s nějakou maminou, která má také dítě a mohly by jste podnikat různé věci…
Nebudeš se cítit tak sama…
Nebo nejsou u vás třeba kursy plavání pro kojence? Já tak poznala fajn kámošku a pak jsme podnikaly s dětmi různé výlety…bylo to fajn :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
10.9.08 13:48

Tak touto žárlivostí jsem trpěla, když jsem byla ještě svobodná a s manželem jsme spolu jenom chodili. On chodil pravidelně do posilovný, já jsem byla taky kočka, ale pak se něco stalo a já strašně přibrala. Už jsem nebyla tak pěkná, on mi říkal, že se mu pořád líbím, ale mě i přes to vadilo. Styděla jsem se sama za sebe a když šel manža někam do města s kamošama, tak jsem ho pořád kontrolovala a věčně jsme se hádali, byla jsem zralá na psychiatra, nehorázně jsem žárlila a dělala mu pořád nějaký scény. Měl to semnou dost složitý. Pak jsem zhubla a ihned mi bylo líp a víc jsem se osamostatnila. Takže vím jak se cítíš ty. Je mi jasný, že ty nežárlíš kvůli svému vzhledu, ale vím jaký to když on někam jde, obzvlášt do města na diskotéku, kde je kupa slepic, které se tam kroutí a mrkají na něj. Být ten kluk můj, tak tam stojím se vzduchovkou a vystřelila bych na každou, která by o něj jenom očkem zavadila. :D :D :D
No to jsem teda moc neporadila.

Takže jinak.
Jak psaly holky, tak opravdu se běž podívat do nějakýho mateřskýho centra, tam potkáš mnoho lidí, aspoň nebudeš tolik sama a budeš mít nějakou zábavu, s tím, že budeš jenom doma dřepět a čekat až on se vrátí a budeš skákat jenom kolem něho, taky není dobrý. Jako je to dost složitý, vím to sama, ale je důležitý, aby jsi se aspoň pokusila tu žárlivost zmírnit, protože se může přítel s tebou i rozejít. A v jakým státě jseš, jestli se teda můžu zeptat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
10.9.08 16:29

Ahoj, souhlasím s holkama co psaly přede mnou, navíc kromě nějakých nových současných aktivit, do kterých se můžeš pustit, jsem kdysi četla ještě jednu zajímavou radu. A to je vymyslet si nějaký náhradní scénář, tj co bys dělala, kdyby došlo k nejhorší tvé představě, např. rozchod s přítelem, jak by tvůj život pokračoval dál. Nějaké věci, na které by ses eventuelně mohla těšit a teď ve vztahu nejsou proveditelné. Může to pomoci trochu se odpoutat, tolik na tom vztahu neviset a myšlenkově se trochu osamostatnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.9.08 16:56

ahojky! :D dekuju zensky!! no…ja kamosku jednu mam, ale jaksi mame mimca 2 tydny od sebe, jeji manzel je pres tyden pryc, takze vecer neni s kym vyrazit..neni kdo by ji hlidal mimco…ale je to pravda..krom toho, pres den si rada zajdu..vecer mne to netahne nikam!! jen tak na navstevu..ale to zas by musel nekdo hlidat moji malou…mne uz chozeni po clubech absolutne nebavi, nic mi to nerika..musim neskromne podotknout, ze ja vypadam stale stejne…jsem drobna, vazim, kolik jsem vazila pred tehu..takze nejake nizke sebevedomi nemam…tim to myslim neni…ale ja jsem zarliva jako pes a krom toho nesnasim noci travene sama!!! Pres den, ok..to se porad neco dela…nekdy si i odpocinu od neho (haha) 8O :D , ale pres noc..to mne napadaji ruzne myslenky, co tam dela atd…ale mu to nedavam uz najevo..driv jsem mu volavala atd., ted uz se fakt snazim na to nemyslet…krom toho, on mi, jak skonci vola, ze jede domu…jste moc hodne jinak… :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.9.08 17:04

kATUSA

KATUSO- :D :D :D tos mne pobavila..tak se citim nekdy i ja..ze vzduchovkou…haha…ja sice mam chlapy taky rada, ale to vis, u druheho to nesnesu… :roll: zijeme v Georgii..Atlanta…takze 15ti milionove mesto, kde kazda zenska vypada jako modelka s umelyma prsama…samo vim, ze kdo chce zahnout, zahne i na vesnici, nekoho si najde…jen vim, jaci chlapi jsou, co se tyce pohledu na krasne zeny.. a tady v Americe, jsou zensky silene suverenni a samy se chlapum i predstavuji, kdyz se chcou seznamit…jsou vlezle..hahah…ale jo, ja mu snad verim, i kdyz jsme meli obdobi, kdy ne…jenze ted se soustredim na nas rodinny zivot, ten klape…on malou zboznuje nades vse, v domacnosti dela hodne - sam vari vecere, nakupuje, je to takova moje „hospodynka“…jinak, rada bych se tu nekam pridala do diskuze jako o miminkach uz oficialne, ne jako anonym…ale nevyznam se tu, mate rady nejake?? :P

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.9.08 17:10

joo..a jeste musim upresnit, co jsem za typ..ono to tady vyznelo, ze jako asi kolem nej „skacu“ 8O :roll: ale to teda ne..jsem silene panovacna, reknu, co si myslim, jsem „general“, hadam se, protoze v sobe veci dusit neumim ..takze on spis obskakuje mne..nebo obskakovaval po vetsi cast naseho vztahu… :oops: :P 8) ..nejsem takova „putka“, jak s emuze zdat z meho prvniho prispevku..jen proste ty vecery, nevim, co delat a nejsem tu rada sama… :wink: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
118
10.9.08 21:27

A nechceš se třeba přidat k holkám, co měly podobný termín porodu?

také tady nejsem moc dlouho…píšeš, že se tady nevyznáš, to vyznělo, jako že jsi tady nová…ale jméno Anonymní, už bylo založeno před rokem, tak tomu nerozumím… 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.08 21:46

…uplne mimo misu…Cindy - mrkni na pocet prispevku Anonyna. Pod anonymem je kazda z nas, ktere se bud nechce, zapomene anebo zamerne se vyhne registraci. Zkratka anonym muze byt kdokoliv bez nicku. :lol:
Jinak zajimava diskuse.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
10.9.08 21:50

korvapuusti…vidíš, a tohle jsem nevěděla, pořád mi to vrtalo hlavou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.08 00:55

CINDY- ja jsem jako anonymniusa..ja nechapu, kdyz odepisuju, pise to tu jen „anonymni“ a to ma pres 18000 prispevku… 8O :D ja jsem tu uplne nova..jen pri tom odepisovani, nevim, ze musim jmeno pokazde napsat znovu… :roll: a kde najdu spolecny termin diskuzi??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
11.9.08 09:59

Misha …společný termín nalezneš tady a vybereš si, kam spadá tvé dětátko :wink:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Já například mám lednátko , ale ty jsem tady aktuálně nenalezla a tak chodím na ně na jiné forum… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.08 14:20

Mishatl: jeste jednou......v podstate kazdy, kdo vleze na toto forum, neco si precte a potom chce odepsat svou reakci, aniz by se predtim (pise se to dohromady? :oops: :roll: , jsem z republiky tak dlouho, ze mi milovana cestina dela problemy :oops: :oops: :oops: :oops: )zalogoval pod svym nickem bude registrovan jen jako anonym. Anonym muze byt v podstate kazda z nas, proto se ty prispevky tak nacitaji a jde to do tisicu. Ja sama jsem se zapomnela kolikrat zalogovat, potom jsem reagovala na nejaky podnet a vsimla jsem si sve chyby, az kdyz se mi misto smailiku delali ty kody v textu a musela jsem opisovat pri odesilani ty kodove klikihaky na zaver. Pri odepisovani se nemusis podepisovat pokud jsi pod svym logem a nickem. Pokud pises jako anonym, je zavhodno dodat treba dovetek „neprihlasena Karla Vojebalova“ :wink: :lol: .
Spolecne terminy diskusi najdes viz. co napsala Cindy, ale muzes i zalozit diskusi uplne novou, ktera tu ani treba jeste neni. Zalezi, jak se chces do tohoto fora zapojit a v cem spociva tvuj primarni zajem. Najdes tu holky snazilky, holky tehulky, holky po potratech, holky se zajmem o vareni, peceni, holky ekologicky atd. Je tu fakt temat do alejuja. Muzes jen obcas juknout, reagovat podnetem a zase si dat pauzu. Zalezi na tobe. Viz. "Jak funguje emimino.

Ahojky, Marketa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.08 15:04

:D DEKUJU HOLKY!! CINDY- my jsme taky lednatka..presneji 20.1.2008!! jupiiii…takze ani nemam hledat, jo? rada bych si pokecala s ceskyma maminkama , co ziji tady v USA a maji americany protejsky..to je vzdy zajimave tema… 8) :lol:
MARKETO-vidim, ze ja uz anonym nejsem…tak ale ten prvni prispevek jsem zrovna nechtela byt tak „verejna“…haha..ale co uz..dekuju za vycerpavajici odpoved… 8) :P a kde zijete vy?? mozna zalozim diskuzi USA…ale to tu asi nikdo neni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama