Žárlivost, prosím rady, jsem zoufalá

119
25.11.15 20:17

Žárlivost, prosim rady, jsem zoufalá

Ahoj všem, mám dotaz a chtěla bych všechny vaše rady… Jsem a přítelem už pres rok a nevim jak to vysvetlit ale, hrozně ho miluju to jo, ale prostě i přes to, že když jen řekne že jede někam s přateli (jsou tam i holky) někam pit, tak se mi totálně sevře žaludek atd. Nebo jen když si s nějakou jeho kamrádkou píše nebo s ní má fotku. Jsem totalne zoufalá, brečim atak dále. Hrozně mě to vyčerpalva a bojim se, že takhle to třeba ani další rok nedam, stačil aby někam Šel, nebo si psal a ja se skoro zhroutim.. Prosím co mám dělat? Dkuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6036
25.11.15 20:19

Začít si vážit sama sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
25.11.15 20:21

@Karleon myslím, že sebevědomí mám. Ale kdyby teda bylo jak ty řikáš, jak to mám udělat?:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
25.11.15 20:29

Zabav se, nepřemýšlej nad něčím co není. Nebo ho tím svým hroucením ztratíš, chlapi toto nemají rádi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
25.11.15 20:31

Zkus to dělat jako on. Hlavně to nehroť před ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13547
25.11.15 20:32

Co takhle navštívit psychologa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
25.11.15 20:37

@Petrolka taky me to napadlo, ale nevim, jeste premyslim jestli to neni diky antikoncepci hormonalni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
25.11.15 20:41
@Kočka123 píše:
@Petrolka taky me to napadlo, ale nevim, jeste premyslim jestli to neni diky antikoncepci hormonalni?

Hele na antikoncepci toho můžeš svalit hodně, ale zrovna žárlivost fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
25.11.15 20:42
@Kočka123 píše:
@Karleon myslím, že sebevědomí mám. Ale kdyby teda bylo jak ty řikáš, jak to mám udělat?:/

Uvědomění si vlastní důležitosti ale není to stejné jako velké sebevědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1281
25.11.15 20:44

Já tě chápu..já jsem s přítelem 4 roky a mám ty samé pocity, co ty..někdy bych si za ty žárlivé scény nejradši nafackovala a říkám si, že příště už to ovládnu, ale je to zase to samé..On si více rozumí se ženskýma a mě to děsně štve :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
25.11.15 20:47

@Kočka123 V první řadě je důležité si uvědomit, že jestli takto budeš pokračovat, stopro o něj přijdeš. Takové dušení ve vztahu fakt nemá rád nikdo. Žárlivost je strašně špatná vlastnost a myslím, že sám se jí člověk nezbaví. Jestli na tom chceš pracovat, budeš potřebovat nějakou pomoc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
25.11.15 20:48

Jed s nim..a je to..;-) fotky s jinyma by mi taky vadily..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 20:54

Jsi normalni? Nech ho dejchat, jinak to rychle plachne. Pokud nejsi schopna to potlacit, pak to aspon dobre skryvej, at on nic nepozna - zjisti, ze te ma v hrsti a budes to mit tezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11975
25.11.15 21:01

A mela jsi to i v jiném vztahu nebo je to teď poprvé? Já jsem to mam taky občas. Nikdy dřív jsem to neměla. Ale ex me dlouho podváděl, tak mam problémy s důvěrou. Ale zjistila jsem, že se to zlepšuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
25.11.15 21:08

Zkus si svého přítele neidealizovat. Podívej se na něj kriticky. Je opravdu tak dokonalý, že by se na něj stály fronty nebo je takový jen v Tvých očích? Co na něj říkají Tvé kamarádky? Radím střízlivý a kritický pohled, aby jsi se dostala do reálu. Opravdu myslíš, že každá po něm skočí? Víš, říkám, si, jestli jsi si z něj neudělala idol. To většinou bývá spojené s žárlivostí.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama