Žárlivý manžel

Anonymní
13.11.19 08:46

Žárlivý manžel

Ahoj dámy,
jsme manželé přes 10 let a nedávno mi poprvé udělal žárlivou scénu. Docela mě to překvapilo a zarazilo. Docela mi to vadí, protože dřív nic takového nedělal. Byli jsme na oslavě narození dítěte, pilo se, tancovalo se. No a jeden příbuzný nově narozeného dítěte pro mě přišel tancovat a při tancování mě držel za zadek. Pak když šel kolem, tak mě přes něj párkrát plácnul. Manžel mi řekl, ať se takhle nenechám oplácávat. Řekla jsem mu, že jsem dotyčnému říkala, ať mě neplácá, ale on i přesto pokaždé když šel okolo, tak si to neodpustil. No a když jsme jeli domů, tak mi to manžel samozřejmě vyčetl. Ale já jsem nic špatného neudělala a nevím jak mu to mám vysvětlit :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

212
13.11.19 08:49

A proč mu něco neřekl on? :D kdyby ti to tolik vadilo, asi bys to tomu pánovi řekla trochu rázněji, očividně z toho měl totiž pořád vítr :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13785
13.11.19 08:52

No tak já se mu ani moc nedivím. Koukat na to, jak tě přede všemi ochmatává a oplácává nějaký obšourník, to by se asi líbilo málokomu. Jako mě někdo při tancování držet za zadek, tak bych si to líbit nenechala a o to víc, kdyby na to koukal můj manžel. Tobě by se asi taky nelíbilo, kdyby manželovi masírovala koule nějaká křepelka a on to obhájil tím, že jí řekl, ať to nedělá a ona neposlechla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9855
13.11.19 09:03
@terien píše:
No tak já se mu ani moc nedivím. Koukat na to, jak tě přede všemi ochmatává a oplácává nějaký obšourník, to by se asi líbilo málokomu. Jako mě někdo při tancování držet za zadek, tak bych si to líbit nenechala a o to víc, kdyby na to koukal můj manžel. Tobě by se asi taky nelíbilo, kdyby manželovi masírovala koule nějaká křepelka a on to obhájil tím, že jí řekl, ať to nedělá a ona neposlechla :lol:

Asi tak.

Pokud „se necháš“, tak tím dáváš najevo, že ti to není nepříjemné a je logický, že to manžela štve :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
13.11.19 09:16

Upřímně nevím, co by u mě, na místě tvého manžela, převládalo víc, jestli žárlivost nebo ponížení!
Připomnělo mi to situaci mých známých, byli v Thajsku na masáži a manželka si všimla, že paní masérka jejímu manželovi masíruje jinou část, než na které se domluvili. Taky jí manžel poté řekl, že to nechtěl, ale ona si, ta mrcha, nedala říct! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1559
13.11.19 09:24
@Anonymní píše:
No a když jsme jeli domů, tak mi to manžel samozřejmě vyčetl. Ale já jsem nic špatného neudělala a nevím jak mu to mám vysvětlit :-(

Předpokládám, že kdyby se on takto choval k nějaké dámě, dostal by od tebe radu, jak by svoji plácací techniku měl vylepšit.

Kdyby o tebe nestál a bylo mu to fuk tak nežárlí…
Připustit podobné chování před partnerem je provokace. Ženy takto občas provokují a pak jsou zklamané, že očekávaný souboj samečků o ni se neuskuteční :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6421
13.11.19 09:26

Promiň, ale někdo mě při tanci chytit za zadek před mým mužem, okamžitě přestanu tančit a řeknu mu to tak nahlas, aby to slyšeli všichni okolo. Ty se necháš oplácávat a ještě se divíš, že se manžel cítí ponížený 8o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 09:26
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,
jsme manželé přes 10 let a nedávno mi poprvé udělal žárlivou scénu. Docela mě to překvapilo a zarazilo. Docela mi to vadí, protože dřív nic takového nedělal. Byli jsme na oslavě narození dítěte, pilo se, tancovalo se. No a jeden příbuzný nově narozeného dítěte pro mě přišel tancovat a při tancování mě držel za zadek. Pak když šel kolem, tak mě přes něj párkrát plácnul. Manžel mi řekl, ať se takhle nenechám oplácávat. Řekla jsem mu, že jsem dotyčnému říkala, ať mě neplácá, ale on i přesto pokaždé když šel okolo, tak si to neodpustil. No a když jsme jeli domů, tak mi to manžel samozřejmě vyčetl. Ale já jsem nic špatného neudělala a nevím jak mu to mám vysvětlit :-(

Ahoj, tak pokud ti to bylo nepříjemné, tak jsi samozřejmě nemusela s dotyčným pokračovat v tanci, a plácání po zadku odmítnout důrazněji.
Na druhou stranu ani jedno nebyla akce z tvé strany, udělal to ten druhý… kterého tedy považuji ze nevychovance.
Možná to bych manželovi řekl. Že za cizí ruku nemůžeš, nelíbilo se ti to a také jsi to dotyčnému řekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2859
13.11.19 09:34
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,
jsme manželé přes 10 let a nedávno mi poprvé udělal žárlivou scénu. Docela mě to překvapilo a zarazilo. Docela mi to vadí, protože dřív nic takového nedělal. Byli jsme na oslavě narození dítěte, pilo se, tancovalo se. No a jeden příbuzný nově narozeného dítěte pro mě přišel tancovat a při tancování mě držel za zadek. Pak když šel kolem, tak mě přes něj párkrát plácnul. Manžel mi řekl, ať se takhle nenechám oplácávat. Řekla jsem mu, že jsem dotyčnému říkala, ať mě neplácá, ale on i přesto pokaždé když šel okolo, tak si to neodpustil. No a když jsme jeli domů, tak mi to manžel samozřejmě vyčetl. Ale já jsem nic špatného neudělala a nevím jak mu to mám vysvětlit :-(

Vůbec se tvému manželovi nedivím, protože taky by mi to vadilo. A nevšiml jsem si v tanečních, že by pánové při tanci drželi dámy za zadek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 09:35
@Premek_Orac píše:
Ahoj, tak pokud ti to bylo nepříjemné, tak jsi samozřejmě nemusela s dotyčným pokračovat v tanci, a plácání po zadku odmítnout důrazněji.
Na druhou stranu ani jedno nebyla akce z tvé strany, udělal to ten druhý… kterého tedy považuji ze nevychovance.
Možná to bych manželovi řekl. Že za cizí ruku nemůžeš, nelíbilo se ti to a také jsi to dotyčnému řekla.

Však já jsem mu to tak řekla. A je pravda, že jsem mezi známýma nechtěla dělat nějakou scénu…

• Nahlásit
  • Citovat
151
13.11.19 09:41

Všichni to vidíte jako hurvajs válku, ale zbavit se někoho s kým jsou nějaké vazby tak, aby člověk v tu chvíli nezkazil večer půlce rodiny není úplně snadné.
Asi přebral, taky bych po něm nejecela a nasrane to strpěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 09:44
@TvrdyY píše:
Všichni to vidíte jako hurvajs válku, ale zbavit se někoho s kým jsou nějaké vazby tak, aby člověk v tu chvíli nezkazil večer půlce rodiny není úplně snadné.

Děkuji, takhle jsem to přesně cítila… a nečekala jsem, že tady ze mě lidi udělají nějakou hyenu :,(

• Nahlásit
  • Citovat
1559
13.11.19 09:44
@Anonymní píše:
Však já jsem mu to tak řekla. A je pravda, že jsem mezi známýma nechtěla dělat nějakou scénu…

Prostě jsi se chovala nevhodně a on se právem cítí dotčený. Tvoje chování ho uráží…
Ale, že by jsi se omluvila, přiznala si to - to ne.
On žárlí, ten druhý tě osahával… ty za nic nemůžeš :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 09:48
@Anonymní píše:
Však já jsem mu to tak řekla. A je pravda, že jsem mezi známýma nechtěla dělat nějakou scénu…

Já rozumím tomu, žes byla vystavená nepříjemné situaci, kdy bylo obtížné nějak reagovat, také na to člověk nebývá dopředu připraven…
Prostě snad to odezní, dej tomu čas. Některé ženské by ti i tu žárlivost manžela záviděly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1559
13.11.19 09:49
@TvrdyY píše:

Chápu, takže kdyby ji přehnul přes stůl, tak samozřejmě strpěla, protože rodina se bude skvěle bavit.

Osobně si myslím, že rodina to řešit bude a pro zakladatelku to nedopadne moc dobře :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama