Žárlivý přítel - mobil

Anonymní
27.12.19 14:37

Žárlivy pritel, mobil

Ahoj,

ráda bych znala vás názor na moji situaci. Mám přítele, který tvrdí, že není ani trochu zarlivy, ja ale moc dobre vim, ze je. Už se i párkrát stalo, že mi napsal, co dělám, kdyz jsem nebyla tolik a tolik minut na FB. Nějak jsem to neresila, ale co mi trochu začíná vadit je to, že pořád řeší, kdo mi píše. Ano, mám hodně kamarádů i mezi kluky, hodně ale i komentuju v různých skupinách, ale on asi proste vidí jen to, že zrovna něco píšu. Kolikrát se me vyptava, co píšu, komu píšu a tak. Já nemám problém mu to vždy říct, ač má stejne prupovidky, že to stejně můžu smazat a tak. On sám je dost často s mobilem v ruce, ale prý kouká jen na různá videa. Hodně sedí i u počítače, takže já jsem ráda, že můžu alespoň nějak s nekym pokecat. Přítele miluji, svědomí mám čisté, ti lidé píšou me, proc bych neodepsala a ne pokecala. Nikam s nima nechodím, žádný flirt nebo tak. Nejsou to zprávy na dobré ráno, dobrou noc a podobne. Jenže on čím dál tím víc „hlídá“. Aby bylo jasno, kdyz trávíme čas spolu, tak do mobilu nelezu, ano, občas odepisu třeba bráchovi nebo tak, ale nevypisuju. On sám při filmu kolikrat někomu odepisuje, kouká na FB, Instagram a podobne… Ale jak vezmu mobil do ruky ja, napomina me, ze přece koukáme na film a komu co zase píšu. Mám už chuť veškeré sociální sítě zrušit, abych měla klid. Buď jsem tam moc a nebo vyzvida, proc tam nejsem… Tak já už nevím. Ráda bych znala vás názor. Zrušit ty sítě? Když s ním o tom chci mluvit, řekne mi, že je mu to přece fuk, at si dělám, co chci…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

841
27.12.19 14:41

Rozejdi se s ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11778
27.12.19 14:41

No řekla bych mu, že není moje matka, aby mi říkal, jestli můžu někomu odepsat…

Příspěvek upraven 27.12.19 v 14:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1385
27.12.19 14:43

Nic nerus. Jak zacnes ustupovat, tak je to akorat cesta do pekel. Vim o cem mluvim ;) Takze se jasne ohrad a stuj si za tim. Nedelas nic spatneho, kdyz chces byt v kontaktu i s dalsimi lidmi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 14:47

Díky za názory. Ja uz i pozoruji, že jsem ve stresu, kdyz mi ten mobil cinkne, přijde mi, že je pak zpruzely. Schválně bere so ruky mobil i on… Ale ja přece nemůžu za to, že si s tema lidma pokecám, že mi píšou. Jemu taky kolikrat vycinkava mobil a ja to neřeším. Navíc po tom, co mi bývalý sjížděl vše, co šlo, tak jsem na soukromí asi moc hakliva. Nevím. Rozchazet se nechci, ale vím, že dost holek by ho s timhle poslalo do háje. Jako hlavně, když mám doma hotovo a jen cucim na telku, tak si u toho píšu s lidma, no. Když on je třeba pryč nebo u počítače.

• Nahlásit
  • Citovat
259
27.12.19 14:47

Bohužel je předpoklad, že se to bude jen zhoršovat. On si prostě nemůže pomoct.
Za čas bude chtít i hesla od e-mailů, FB, a tak. Okomentuje to citovou manipulací, že pokud ho miluješ, tak mu je dáš.
Chtělo by to poradit se s nějakým odborníkem a začít na tom pracovat dřív, než se to zhorší. Víš, proč se rozešel s předchozí přítelkyní? Dost často to bývá proto, že už nesnesla kontroly všeho, co za den podnikla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2412
27.12.19 14:51

Žárlivec to pravděpodobně je. Na druhou stranu tvoje neustálá vylepenost na mobilu by mě taky nebavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 14:55

Jak říkám, nejsem na tom vylepena porad. Když někam jdeme, tak je mobil v kapse. Visim na něm hlavně, když on se nevěnuje me nebo tak.
Sam mi kdysi řekl, že nechce moje hesla, že ví, že by měl tendence mi lézt do mobilu. Jinak rozchod s ex byl proto, že ona ho podvadela.

• Nahlásit
  • Citovat
452
27.12.19 14:56

Kde sú tie časy bez mobilu. Internet a sociálne siete sú zabijakom vzťahov. S manželom teda nie sme až takí starí, ale nikdy sme nedovolili aby internet ovplyvňoval náš vzťah. Dohodli sme sa, že pokiaľ budeme spolu, mobil ide bokom. A všemožne to aj dodržiavame. Po príchode domov mobil ustáva v kabelke, on ho niekedy zabudne v aute, alebo aj keď ho máme na stole, nelezieme do neho… popravde, niekedy cez víkend ani neviem kde ho mám, pokiaľ mi nezvoní. Na pc riešime hlavne pracovné veci, maily, on ani na fb nieje, ja len veľmi obmedzene, skôr zabíjam čas keď nieje nič na práci. A sme maximálne spokojní. S priateľmi sa stetávame osobne, radi ich ku nám ozveme, oni zase nás. Je mi ľúto tých úbožiakov, ktorý nedokážu žiť bez telefónu v ruke, a pozerám že vy patríte k nim. Je to len na vašu smolu, možete si za to sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
27.12.19 14:56

Me to trosku prijde, ze te podezira z toho co sam dela. Ovsem byt to tak nemusi a problem muze byt jinde. Kazdopadne ano, mate problem a meli byste jej resit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2913
27.12.19 14:59
@Anonymní píše:
Jak říkám, nejsem na tom vylepena porad. Když někam jdeme, tak je mobil v kapse. Visim na něm hlavně, když on se nevěnuje me nebo tak.
Sam mi kdysi řekl, že nechce moje hesla, že ví, že by měl tendence mi lézt do mobilu. Jinak rozchod s ex byl proto, že ona ho podvadela.

No a jsme doma, proč mu to vadí. Jednoduše proto, že už má špatnou zkušenost. Asi byste měli oba zvážit setrvání ve vztahu, protože to se jen tak nezmění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
27.12.19 14:59
@Anonymní píše:

Aha. Takze spatna zkusenost. Mu vysvetli, ze nejsi jeho ex a ze bez duvery vztah fungovat nemuze. Ze to holt bude muset risknout, jinak znici vas vztah driv nez pripadna nevera :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9666
27.12.19 15:01

Me to taky prijde, ze tamhle si pise s zenskyma a podezira z toho i tebe. Tak to byva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11778
27.12.19 15:02
@Anonymní píše:

Tak heslo do svého mobilu bych mu nedala i kdyby ho chtěl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1385
27.12.19 15:33
@Monchichik píše:
Tak heslo do svého mobilu bych mu nedala i kdyby ho chtěl…

Tak takovemu partnerovi asi ne, ale pokud je chlap normalni, tak na tom nevidim nic spatneho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama