Zarostlý chloupek na intimní partii

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.4.21 09:46

Zarostlý chloupek na intimní partii

Ahojky, holky občas se mi děla taková boule tam dole pak to praskne a takhle dokola když jsem byla na gynde tak mi doktror rekl ze toje chlup a že si na to mám něco koupit v lékárně, včera jsem šla do lékárny a dali mi ichtoxyl (kožní mast) jen se chci ujistit jestli to můžu používat na intimní partie

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4003
14.4.21 09:50

Tak myslim, ze ho budes davat na kuzi, tak to neni problem..,ale ten se dava uz na zanicene misto, kdyz uz se ti udela boule…myslim, ze se prodava i neco, co by melo zarustani predchazet, bohuzel nevim uz, jak se to jmenovalo, nabizela mi to v kosmetickem salonu, kdyz jsem chodivala na depilace, na netu urcite neco najdes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 09:59

@Melodie91 přijde mi že to je červený a jakoby natekly při doteku boli nevím no…myslíš že bych to měla namazat tím ichtoxylem?

• Citovat
  • Nahlásit
2407
14.4.21 10:21

Mně takhle zarůstají chloupky v tříslech. Bohužel jediná prevence je depilace, nebo méně častěji holit. Pokud používáš klasickou žiletku, tak ti naruší strukturu kůže a pidi chloupek se tam dostane a zaroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 10:39

@Markéta188 aha a jaka ziletka by pomohla? Ci je lepší

• Citovat
  • Nahlásit
1109
14.4.21 10:58

Jednou mi tam takhle chlup taky parádně zarostl. Lehce jsem tu bouličku nařízla, chlup pomocí pinzety vytáhla, dovymáčkla a byl klid. Od té doby se tam dole neholím do hladka, vůbec mi to za ty zarostlý chloupky a svědící pupínky nestojí. Doporučila bych po holení otřít pánskou vodou po holení. Pálí to jak blázen ale podráždění je o dost menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat