Zarostlý chloupek - otok víčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 08:45
Zarostlý chloupek - otok víčka

Ahoj. Stala se mi zvláštní věc. Včera jsem si všimla, že mi asi zarůstá chloupek pod obočím, měla jsem tam malou bouličku. Dnes jsem se vzbudila a měla jsem celé oteklé víčko, oko mohu otevřít jen napůl… Ani jsem kvůli tomu nešla do práce, vzala jsem si dovolenou, protože vypadám, jak kdyby mě někdo zmátil. Řekla bych, že to je opravdu jen tím zarostlým chloupkem a s tím se mi k doktorovi nechce. Nemáte nějakou radu, jak to do zítra vyléčit? Díky :)

Reakce:

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 04.01.17 09:09

Doporucuju chloupek vytrhnout..i pres bolest..at vic nezarusta…no..a hermanek na oko…chladit..aby ustoupil otok…ja ted mela jecmeni zrno..a bez otoku jsem az po 5 dnech…hned to nezmizi…ale po par dnech ano…jen teda..chloupek musi ven :pankac: ;) :) :kytka:

e008
Závislačka 3289 příspěvků 25 inzerátů 04.01.17 09:11

No a neni vlci zrno? S tim bys asi mela jit k dr.

Janee19
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 04.01.17 09:47

Dostala jsem na toto antibiotické kapky do oči a gel na noc přímo od doktorky, bez předpisu ti to asi nedají, do jednoho dne to bylo lepší, takže bych asi šla k doktorce, ať si zbytečně nečerpáš dovolenou :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >