Zarostlý nehet na palci u nohy

2
8.4.20 08:31

Zarostlý nehet na palci u nohy

Ahoj holky, včera jsem byla na chirurgii se zarostlym nehtem tak mi to řezali a vyčistil myslím že mi tam dali i nějakou sponu všechno bylo v pohodě ale když jsem došla dom začali šílený bolesti celou noc jsem nespala a měla i teplotu a když dyl stojím začne mi ta noha rudnout. Myslíte že to je v pohodě nebo se mohlo něco pokazit? Děkuji za odpověď :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
8.4.20 08:32

@Tea246 máš tam zánět.. Pokud máš teplotu, šup znovu k dr.. Minimálně zavolat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
8.4.20 08:38

Taky bych volala k dr, teplota značí zánět (pokud ji teda nemas k necemu jinemu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
8.4.20 08:47

Zánět, okamžitě volat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
8.4.20 08:49

@Tea246 A zkus na to dávat višňák. Zánět to vytáhne spolehlivě. (samozřejmě po poradě s MUDr.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.4.20 08:59
@Hrozina píše:
@Tea246 A zkus na to dávat višňák. Zánět to vytáhne spolehlivě. (samozřejmě po poradě s MUDr.)

Zánět jsem měla než mi to řezali říkal že to vyčistil a bude to v poho :woman_shrugging: jinak dávat si tam nic nemůžu jdu na převaz až v pátek a do té doby to nesmím sundat :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
8.4.20 09:08

@Tea246 Určitě ale zavolej, pokud máš teploty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3582
8.4.20 09:35

@Tea246
mě vždy do všech zpráv psali: Kontrola za XX dní, při potížích ihned.
Chápu, že se ti tam třeba nechce hned běžet v téhle situaci, ale zavolej tam a uvidíš, co ti řeknou. Zarůstající nehet je sám o sobě peklo, natož se zánětem. Držím palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
8.4.20 09:58

@Tea246 sundat, vydezinfikovat, znovu obvazat a mazat k doktorovi at ti to zkontroluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama