Reklama

Zarudlé horní patro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ježourek x.x.x
Kecalka 420 příspěvků 20.12.16 22:26
Zarudlé horní patro

Zdravím. Už delší dobu mě trápí zarudlé fleky v ústech na horním patře. Mám třeba pár dní klid, pak z ničehonic mě začne patro svědit, lehce natékat a udělají se zarudle ohraničené fleky, uprostřed světlé s červenýma tečkama, trvá to cca 7 dní, poté zmizí a za pár dní to mám znovu. Občas ty fleky při větším podráždění (např. kořeněná jídla) pálí a mám patro podrážděné. Už to trvá půl roku a vůbec nevím čím by to mohlo být. Nejspíš budu muset po novém roce k lékaři (nesnáším lítat po doktorech :( ),ale přesto se ptám vás zda nevíte co by to mohlo být? Zkoušela jsem vysledovat zda nemám na nějakou potravinu alergii ale bez výsledku.

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2751 příspěvků 20.12.16 22:42

Nebrala jsi antibiotika? Či nelecila jsi zánět dásní peroxidem? Mohla by to být nějaká forma moučnivky.
Kup si gencianovou violet a pokud se ta zas objeví, tak to potri. Pokud by to byly kvasinky, mělo by to pomocí. Pokud je to nějaký kok či herpes, tak ti zřejmě v krku a puse zije stabilně a projevuje se při oslabení organismu, takže můžeš i bez akutních obtíží jít na ster, uvidíš, zda dr něco najde.

Ty nemáš strach, že někoho nakazis, že by to mohlo být infekční? :nevim:

zuza92
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 20.12.16 23:35

Nechala bych si udělat stěry z krku. Můžeš být přenašečem nějaké nemoci.

Chumchalice
Kecalka 145 příspěvků 20.12.16 23:43

Zkus si koupit Neocide, je to takovy gel, ktery napravuje mikrofloru v ustech. Zabira to na moucnivku i afty. :palec:

luca241
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 21.12.16 01:23

Určitě bych zašla na orl na výtěr, může to být nějký bacil, který při oslabení dělá takové problémy. Zatím můžeš kloktat a vyplachovat třeba slanou vodou nebo cokoliv, co psaly holky…

ježourek x.x.x
Kecalka 420 příspěvků 22.12.16 16:47

@Helileli Tak nejprva jsem myslela že by to mohlo být z nějakého jídla, jsem také kuřačka…myslím že za těch půl roku už bych asi někoho nakazila, zatím nikdo kolem mě problémy žádné nemá. ATB jsem brala naposledy na jaře. Genciálku jsem také zkoušela, zabrala, ale stejně se mi to pak objevilo…
Na stěry určitě půjdu, s oslabenou imunitou nevím zda by to mohlo mít souvislost :nevim: přeci jen abych měla týden oslabenou imunitu, pak 3 dny v pořádku a pak zase…
Ale děkuji za rady, skočím za doktorem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama