Zarudlý pindík u 2,5 letého chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teresska666
Povídálka 33 příspěvků 01.04.19 14:39
Zarudlý pindík u 2,5 letého chlapečka

Zdravím maminky.Chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenost. Syn si včera přes tepláčky často,,mačkal,, pindíka. Večer, když jsme šli koupat, jsem si všimla, že ho má zarudlého a tak nějak se mi zdál zvětšený, každopadně si na bolest nestěžoval, ani když jsem omývala. Přetáhnout předkožka mu zatím nejde, ale v místě přetahování to má také trochu opuchlé, tak nevím, jestli jsem mu to nějak nemohla,,natrhnout,, při přetahování nebo jestli se mu tam nedostala nějaká infekce, protože teď prodělává virózu. Ale nebolí ho to, ani při čůrání nemá problémy a ani nesvědí, už si na něj dneska ani nesahá. Nevím, jestli se nějak znepokojovat nebo jestli s ním někam jed, když ho to očividně netrápí. Pediatr je tam až ve středu, tak nevím, jestli třeba jen koupit Imazol nebo něco na infekce. Moc děkuji za odpovědi :nevim: :palec:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 01.04.19 14:44

Koupala bych v hermanku, mým klukům se to taky občas stane - ono stačí, když se jim tam dostane zrnko písku nebo prach a už to jede.

meduzza
Echt Kelišová 8789 příspěvků 01.04.19 14:46
@Teresska666 píše:
Zdravím maminky.Chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenost. Syn si včera přes tepláčky často,,mačkal,, pindíka. Večer, když jsme šli koupat, jsem si všimla, že ho má zarudlého a tak nějak se mi zdál zvětšený, každopadně si na bolest nestěžoval, ani když jsem omývala. Přetáhnout předkožka mu zatím nejde, ale v místě přetahování to má také trochu opuchlé, tak nevím, jestli jsem mu to nějak nemohla,,natrhnout,, při přetahování nebo jestli se mu tam nedostala nějaká infekce, protože teď prodělává virózu. Ale nebolí ho to, ani při čůrání nemá problémy a ani nesvědí, už si na něj dneska ani nesahá. Nevím, jestli se nějak znepokojovat nebo jestli s ním někam jed, když ho to očividně netrápí. Pediatr je tam až ve středu, tak nevím, jestli třeba jen koupit Imazol nebo něco na infekce. Moc děkuji za odpovědi :nevim: :palec:

Vykoupej mu ho v řepíku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 14:47

Syn mel vylozene zacinajici zanet (klasika pres vikend, volali jsme o radu na pohotovost co s tim), vyplachovali jsme hermankem (do strikacky a striknout do predkozky a jakoby oplachnout pindika a dr. nam pak dals framykoin ale rikala ze to ma krasny, ze jen pro jistotu, ze jsme to chytli vcas. :kytka:
Anonym zdravotni stav syna :kytka:

Teresska666
Povídálka 33 příspěvků 01.04.19 14:54

@Tichošlápek Fakt ? to koukám,my s tím právě zkušenost nemáme.Tak si zajedu do lékárny pro sypaný heřmánek :) Co se týče framykoinu,ráda bych,ale je na předpis a momentálně v lékarnách nedostatkové zboží. Zkusím ten Imazol,tím snad nic nepokazím a skusím proplachovat heřmánkem

Anny2148
Kecalka 257 příspěvků 01.04.19 16:00

případně se ještě doporučuje Ophtalmo Septonex mast, ta je volně prodejná. A díky tomu úzkému hrdlu se dá krásně aplikovat pod předkožku i když ještě není úplně volná.

Váš příspěvek
Reklama